MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (4490) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 864)

21 kwi 2024
Bardzo szybka obsługa, przed 12:00 wysłane zamówienie, po 15 już była personalizacja, a po zatwierdzeniu wieczorem była informacja o wysłaniu mozaiki:) kolejnego dnia odbiór. Jakość bardzo dobra, ładnie wykonane, zabezpieczone, idealne na prezent :)

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

18 maj 2024

Jakość

Tempo realizacji super. Natomiast wykonanie grawerunku na zamówionych elementach pozostawia wiele do życzenia. A już napewno nie jest to jakość jak na zdjęciach na stronie.
27 maj 2024
Mega szybka dostawa. Wydruk fajny. Ale ciezko mi sie bylo dogadac z projektantem poprzez wiadomosci. Po 3 projekcie zaakceptowalam wersje , mimo że efekt nie byl do konca taki jak chcialam. Zauważylam ze dalsza korespondencja nie ma sensu bo tylko wydłuża czas realizacji i nie rozumiemy sie z projektantem. Niemniej jednak obraz jest oryginalny i mysle ze jako prezent sprawdzi sie świetnie.

Wszystko dobrze proszę zwrócić uwagę na opakowanie

Wszystko dobrze proszę zwrócić uwagę na opakowania wysyłanych produktów. Otrzymałam uszkodzony produkt nie reklamowałam sama naprawiłam ponieważ musiałam już wręczać jako prezent. W punkcie odbioru nie chcieli przyjąć zgłoszenia uszkodzenia przesyłki twierdząc ze muszę sobie do firmy kurierskiej dzwonić. To są moje jedyne nieprzyjemne doświadczenia. proszę lepiej zabezpieczać produktu.
31 maj 2024
Zamówione zdjęcie jest pięknie wykonane. Zastrzeżenia mam do opakowania, które było źle zabezpieczone, z jednej strony karton był całkowicie otwarty i nie było śladu aby w tym miejscu była jakakolwiek taśma zabezpieczająca. Ponadto, do zamówienia miał być dodany liścik ale niestety w przesyłce nie był dołączony albo wypadł ponieważ paczka była otwarta.
2 cze 2024

Gorąco polecam

Super wykonanie personalizowanego obrazu na płótnie oraz graweru na szklance. Szybki czas realizacji, na czym mi zależało (na następny dzień roboczy) i bez problemowy odbiór osobisty z możliwością opłaty zamówienia na miejscu. Reakcja obdarowanego prezentami - bezcenna. Dziękujemy, tak trzymać Polecam
28 maj 2024

Dobrze ale nie bardzo dobrze

Bardzo szybka obsługa, z minusów to ten ze powinna byc informacja zwrotna ktore zdjecia bedą mało ostre i lepiej wymienic na inne. Trzy poprawki są darmowo a to nie zawsze wystarcza ,jeśli ktoś nie doszuka się informacji na ten temat pózniej trzeba płacic.

POLECAM

To nie jest mój pierwszy zakup w Państwa firmie i jak zawsze jestem bardzo zadowolona. Wszystko wykonane z dokładnością, po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. Myślę że nie muszą Państwo robić nic lepiej, tylko utrzymać ten poziom. Pozdrawiam
Jestem bardzo zadowolona Jedyny mankament przy tym zamówieniu to to że trzcinka przy jednym z napisów jest rozrzucona choć w projekcie przesłanym taki nie byl. To mnie mocno zaskoczyło i zirytowało. Mimo to jestem zadowolona 🙂
Bardzo sprawna obsługa. Mimo problemu jaki pojawił się ze strony firmy kurierskiej (zaginiona przesyłka), zamówienie zostało natychmiast wysłane ponownie. Szybka reakcja i profesjonalna obsługa. Serdecznie polecam.
JM
Jolanta M.

Perfekcyjna firma

Zamawiałam spersonalizowany obraz na płótnie. Wykonany bez zarzutu . Firma wysłała błyskawicznie. Mają mnóstwo fantastycznych prezentów ale ten to rewelacja. Poza tym dbałość o klienta . Bardzo polecam!!

Kartka ze zdjęciem

Nie mam żadnych zastrzeżeń.Kartka wykonana na fajnym papierze, do tego koperta.Dodałam zdjęcie i wierszyk i mam super prezent na każdą okoliczność.Urodziny, Imieniny, Emerytura, itp.Polecam.
Świetna jakość obrazu na płótnie, bardzo dobra komunikacja ze sklepem, grafik uwzględniający uwagi klientów, błyskawiczne poprawki i wysyłka. Obdarowana osoba bardzo zadowolona. Dziękuję.
29 maj 2024

Nie byłam pewna jak złożyć zamówienie, więc zadzwoniłam na infolinię, dostałam wszelkie informacje. Po złożeniu zamówienia szybko zaprojektowano grafikę a następnie wysłano kubek, polecam
24 maj 2024
Towar i sam sklep super, juz wielokrotnie zamawiałam i jestem bardzo zadowolona. Tylko doręczenie przez kuriera DPD fatalne. Wyjątkowo ten raz zamawiałam u tego kuriera i nigdy więcej.
Jeszcze nie otrzymałam zamówionych przedmiotów, więc czekam z niecierpliwością na nie. Jednak spodobało mi się to, że mają Państwo bardzo ciekawe propozycje upominków na różne okazje.
28 maj 2024
Choć niestety pierwsza przesyłka była zniszczona, udało nam się bardzo szybko skontaktować i jeszcze szybciej wymienić przesyłkę. Na plus kontakt i szybkie rozwiązanie problemu.
25 maj 2024
Sam produkt ok. Zastrzeżenia do wysyłki. Mialo być następnego dnia roboczego dostarczone a było 3 dni później i to po wcześniejszym moim zapytaniu o co chodzi.
23 maj 2024

polecam!

początkowy projekt był kiepski, jednak po zgłoszeniu uwag został poprawiony. Na plus bardzo szybka wysyłka i łatwy kontakt ze sprzedającym. Polecam
Bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy, wysyłka tego samego dnia co Zamówiłam produkty. Jakość produktów też bardzo dobra. Polecam
25 maj 2024
Jesteście najlepsi pełen profesjonalizm Będę Was polecała bo mało jest takich firm dla których klient jest najważniejszy. Tak trzymać.