MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (4182) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 376)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 kwi 2024
Bardzo szybka obsługa, przed 12:00 wysłane zamówienie, po 15 już była personalizacja, a po zatwierdzeniu wieczorem była informacja o wysłaniu mozaiki:) kolejnego dnia odbiór. Jakość bardzo dobra, ładnie wykonane, zabezpieczone, idealne na prezent :)

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

25 kwi 2024
Dodajcie informację, że przykład towaru z nadrukiem wygenerowany na stronie jest tylko przykładem. Jak zamawiam niebieską poduszkę z napisem a przykład to szara poduszka z napisem to otrzymam niebieską a nie szarą. 😁
29 kwi 2024

Najlepszy gift :)

Personalizacja, szybki termin realizacji oraz opcja pakowania na prezent i kartka z życzeniami - czego chcieć więcej :)
Prędka wysyłka. Proponuję usprawnić proces personalizacji produktu (kartka z życzeniami), brak możliwości samodzielnego wprowadzania zmian do projektu kartki znacząco wydłuża czas zamówienia towaru. Czasochłonna wymiana maili z grafikiem. Jest to uciążliwe.
Wieczna róża jest ładna, jest jedno ale... bardzo słabo widać grawer. Na prezentowanym zdjęciu jest on bardzo wyraźny. Jest to prezent dla mamy i zastanawiam się czy ona dojrzy co jest napisane na tubie. Ogólnie ładny prezent. Polecam
6 maj 2024

trochę szkoda...

Pani, z którą uzgadniałam szczegóły przesyłki była miła i wydawało mi się, że termin dostawy będzie dotrzymany ( zależało mi na 30 kwietnia ), dziś - 6 maja otrzymuję informację, że obdarowywana osoba otrzyma przesyłkę do godz 15.00
2 maj 2024
Szczególnie podoba mi się a) dotrzymywanie złożonych w ofercie obietnic m.in. terminów, możliwość personalizacji b) na bieżąco informowanie na jakim etapie jest zamówienie, to jest bardzo transparentne i czytelne
Tak szybkiej obsługi i tak szybkiego dostarczenia produktu jeszcze nie miałam. Kontakt ze sprzedawcą nawet w niedzielę. Uwagi wszystkie odebrane bez dyskusji. Super super super👍👏

Jakość

Tempo realizacji super. Natomiast wykonanie grawerunku na zamówionych elementach pozostawia wiele do życzenia. A już napewno nie jest to jakość jak na zdjęciach na stronie.
23 kwi 2024

Super 👍

Wykonanie ekspresowe i na prawdę wysokiej jakości ...prezent sprawił ogrom radości solenizantce ,na pewno tutaj wrócę na zakupy przy kolejnej okazji ...szczerze polecam 😃👍
lampka fajna jako prezent myślę że bardzo dobra lecz niestety szkło zamiast być nieskazitelnie czyste odkryłem małe ryski i pełno kurzu od środka. ale pozatym jest gjt
29 kwi 2024

Kartka urodzinowa

Zamowilam kartke urodzinowa ze zdjeciami. Bardzo ciekawy prezent 🙂 ladne wykonanie szybki czas realizacji zamowienia. Na pewno jeszcze bede zamawiac inne produkty 🙂
7 maj 2024
Ostatnio zamówiłam prezent dla mojego taty. Kiedy go otworzył widać było zadowolenie. Nie po raz pierwszy zamawiam prezenty dla bliskich i zawsze się udają.😉
Ekspresowy czas realizacji zamowiania i wysylki. Jedyna uwaga do jakosci samego wydruku na plotnie. W porownaniu np. Do empik jest widoczna duza roznica.
8 maj 2024
Wygląda ładnie. Jedyne co bym poprawiła, to naciągnięcie na płótnie. Można by go naciągnąć bardziej, aby nie był luźny. Wszystko poza tym jest super.
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Możliwość dokonywania korekt w projektach i ewentualna możliwość rezygnacji, jeśli efekt końcowy nas nie zadowala

Bardzo szybka realizacja

Karta została przygotowana błyskawicznie. Jakość - bez zarzutów. Przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona przed pognieceniem i zamoknięciem.
8 maj 2024
Obrazek ładny, bez zarzutów. Nie polecam opcji pakowania na prezent. Do tak małego upominku otrzymałam karton wielkości kartonu po butach.
Wazon z grawerem jest ok, ale opakowanie prezentowe ,zwłaszcza za tę cenę, to porażka Zdecydowanie nie polecam pakowania na prezent
Pełen profesjonalizm, sprawna komunikacja i ekspresowa realizacja. Personalizowany kufel do piwa wyszedł pięknie! Dziękuję :)
Dziękuję za cudownie przygotowaną kartkę urodzinową personalizowaną. Mega szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolona z efektu.