witek.pl

Opinie (435) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (762)

Ważny od: 6 cze 2022
witek.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 sty 2024
Naczynia dotarły w całości i wszystko byłoby dobrze, gdybym dostała… wszystkie. A tymczasem dwie miski, na których najbardziej mi zależało, nie zostały przysłane. Nie dostałam żadnego maila w tej sprawie, nikt nie zapytał mnie czy wobec tego chcę otrzymać resztę zamówienia czy rezygnuję z całości. O tym, że nie wszystko przyjdzie, dowiedziałam się z aplikacji bankowej - przyszło zlecenie częściowego zwrotu pieniędzy. Miałam w tym czasie tylko jeden nieodebrany telefon - obsługa sklepu nawet nie spróbowała dodzwonić się do mnie drugi raz.

1 sty 2024
Na 4 zakupione kubki tylko 3 dotarły w całości ! Firma Witek owszem przyjmuje reklamacje, ale towar należy jej zwrócić na koszt własny - dlaczego ????- skoro za przesyłkę poniosłam już koszt i jednocześnie nie kwestionuję swojego wyboru kubków tylko fakt niedostarczenia przesyłki w należytym stanie !!!!!

Opinie nt. sklepu witek.pl

23 mar 2024
Brak szacunku dla klienta Zamówienie zostało anulowane bez wyjaśnień
W opisie był nóż deserowy a dostałem stołowy.
Odpowiedź ze sklepu witek.pl
Otrzymał Pan nóż deserowy. Opis jest właściwy. A różnica między stołowym a deserowym jest nieznaczna. Chodzi o długość całkowitą noża, ten deserowy jest nieco krótszy.
Na czas dobrze zapakowane ,towar bez uszczerbków,taki jak w ofercie ,jestem zadowolona ,niestety bez zdjęcia ponieważ już został wręczony solenizantowi
Szybka realizacja zamówienia. Sprawne załatwienie reklamacji (uszkodzony talerz w transporcie). Firma dostarczyła nowy bez problemu.
Świetna obsługa klienta. Zamówienie zostało zrealizowane w bardzo krótkim czasie! Bezpiecznie zapakowane (kieliszki)

Dziękuję:)

Towar zgodny z opisem. Krótki czas oczekiwania na dostawę. Obsługa Klienta na bardzo wysokim poziomie. Polecam 😊
Natychmiastowa przesylka, z dnia na dzien. Porcelana bardzo dobrze zabezpieczona przed stluczeniem.
Ekspresowa dostawa i profesjonalnie zapakowany serwis, a do tego miły upominek 😊
Paczka zapakowana super, towar taki jak oczekiwałam, firma godna polecenia

Realizacja przebiegła bez problemów, towar zapakowany solidnie, polecam
Szybka wysyłka,produkty zgodne z opisem,dobrze zabezpieczone :) Polecam
3 mar 2024
Bardzo solidnie zapakowana porcelana i ładniejsza niż na zdjęciach
Plusem jest szeroka oferta, piękne wzory oraz ceny. Bardzo polecam
Polecam .Szybka dostawa. Starannie zapakowane zamówienie
18 lut 2024
Przy zakupie talerzy ,miło było dostać prezencik.Dzięki
szybkość obsługi plus znakomicie zapakowana porcelana

Właściwa reakcja na reklamację

Właściwe podejście i szybka reakcja na reklamację.