witek.pl

Opinie (435) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (762)

Ważny od: 6 cze 2022
witek.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 sty 2024
Naczynia dotarły w całości i wszystko byłoby dobrze, gdybym dostała… wszystkie. A tymczasem dwie miski, na których najbardziej mi zależało, nie zostały przysłane. Nie dostałam żadnego maila w tej sprawie, nikt nie zapytał mnie czy wobec tego chcę otrzymać resztę zamówienia czy rezygnuję z całości. O tym, że nie wszystko przyjdzie, dowiedziałam się z aplikacji bankowej - przyszło zlecenie częściowego zwrotu pieniędzy. Miałam w tym czasie tylko jeden nieodebrany telefon - obsługa sklepu nawet nie spróbowała dodzwonić się do mnie drugi raz.

1 sty 2024
Na 4 zakupione kubki tylko 3 dotarły w całości ! Firma Witek owszem przyjmuje reklamacje, ale towar należy jej zwrócić na koszt własny - dlaczego ????- skoro za przesyłkę poniosłam już koszt i jednocześnie nie kwestionuję swojego wyboru kubków tylko fakt niedostarczenia przesyłki w należytym stanie !!!!!

Opinie nt. sklepu witek.pl

11 maj 2023
1 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu witek.pl
9 lut 2024
Dzień dobry. Zgłosiła Pani reklamację drogą e-mailową dotyczącą zbitego 1 kubka w transporcie. Po tym zgłoszeniu wysłaliśmy e-mail z informacją, że nowy nowy kubek będzie dosłany w niedługim czasie i został wysłany. Nie ma informacji, aby ktoś z zespołu Witek Home nakazał zwrócić uszkodzony towar na własny koszt. Nie stosujemy takich praktyk. Po zgłoszeniu reklamacji i jej udokumentowaniu zawsze wysyłamy nowy produkt lub zwracamy należność stosowną do reklamacji - tutaj zawsze przychylamy się do decyzji Klienta. Przykro nam, jeśli w jakiś sposób została Pani wprowadzona w błąd. Pozdrawiamy Witek Home.
6 lis 2023
Produkt fatalnej jakości. Zakupiłem zestaw barmański z shakerem typu colber. Przy drugim drinku odpadło sitko i wpadło do drinka... Produkt będzie reklamowany w ramach rękojmii.
2 cze 2023
Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie. Zostało wysłane po przypomnieniu mailowym po miesiącu od zamówienia.
26 wrz 2023
zakup anulowany bo niby cena internetowa była. za niska
20 wrz 2023