Sklep BellugioOpinie

50-433 Wrocław
Andrzej Zbroja

Opinie nt. sklepu Sklep Bellugio

4.87/5.00

To mój drugi taki plecaczek. Poprzedni już zużył się po 8 latach użytkowania, tzn.gdzieś poplamił się, trochę na górze wypłowiał, ale wszystkie suwaki działały. Jest on niezwykle pakowny, pomimo niewielkich rozmiarów. Na wycieczki idealny, lekki, wygodny, poręczne kieszonki. Cieszę się, że ten model jest jeszcze produkowany. Dostawa bardzo sprawna.
Czytaj dalej

Paczka dotarla w dobrym stanie na zewnatrz zgodnie z informacja z poczty tu sie spisaliscie gorzej w srodku portfel wg opisu mialbyc maly zgrabny nic z tego duzy brzydko uszyty zapięcie zatrzask juz obdrapane torebka kiepsko wykonczona a i material na zdieciu wydawal sie lepszy poza tym tyl torebki jest brudny kiedy to zobaczylam poraz kolejny zakup nie udany nie chce mi sie nawet odsylac

Doświadczenia innych klientów sklepu Sklep Bellugio

Szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem. Miałem wcześniej portfel tej marki, mam nadzieję że będzie służył równie dobrze.
Towar zamówiony spełnia w 100% moje oczekiwania, pinowiłam zamówienie i polecam wszystkim.
Zamówiony towar zgodny z opisem,szybko dostarczone.Polecam sklep
Dobry kontakt szybko i sprawnie bardzo polecam
Szybko, sprawnie. Super kontakt ze sprzedawcą.
Czas realizacji B.szybki
polecam
Wczoraj
Oferta
Szybką realizacja zamowienia
Ok
Zakup był czystą przyjemnością, towar bardzo dobry, zgodny z oczekiwaniami. Gustowne zapakowanie, szybka obsługa. Super, oby tak dalej :)
Szybka realizacja zamówienia oraz wysyłka. Towar dokładnie zabezpieczony przed podróżą. Polecam!
Swietny portfel! Polecam.
bardzo dobry zakup
Polecam!
Witam, towar podobno wysłany 2 kwietnia do dnia dzisiejszego żadnej informacji .Brak kontaktu ze sklepem telefoniczneg , jak również e-mail.Zenada, nigdy nic już nie zamówię. Nie polecam.Beata
Bardzo szybka dostawa.Portfel super i ładnie zapakowany.Polecam
aaaaaaaaaaaaaaaaaa.............................................