Sklep BellugioOpinie

50-433 Wrocław
Andrzej Zbroja

Opinie nt. sklepu Sklep Bellugio

4.82/5.00

To mój drugi taki plecaczek. Poprzedni już zużył się po 8 latach użytkowania, tzn.gdzieś poplamił się, trochę na górze wypłowiał, ale wszystkie suwaki działały. Jest on niezwykle pakowny, pomimo niewielkich rozmiarów. Na wycieczki idealny, lekki, wygodny, poręczne kieszonki. Cieszę się, że ten model jest jeszcze produkowany. Dostawa bardzo sprawna.
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Witam, towar podobno wysłany 2 kwietnia do dnia dzisiejszego żadnej informacji .Brak kontaktu ze sklepem telefoniczneg , jak również e-mail.Zenada, nigdy nic już nie zamówię. Nie polecam.Beata
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu Sklep Bellugio

Filtruj  Sortuj Trafność
Portfel bardzo ładny duży co bardzo lubię. Jedyne czego mogę się doczepić to miejsce na zdjęcia mogły by być bardziej przejrzyste. Ale ogólnie świetny prezent mąż mi zrobić dają taki portfel 😊
Sprawna obsługa. Produkty zgodne z opisem i zdjęciami. Jestem zadowolona. Polecam gorąco!
Jestem zadowolona z zakupu. Towar zgodny z opisem. Walizka wygląda na solidną. Czas zweryfikuje jej wytrzymałość. Zakupy online przebiegły bez zakłóceń. Duży plus za expressowa wysyłkę. Polecam.
Zakup był czystą przyjemnością, towar bardzo dobry, zgodny z oczekiwaniami. Gustowne zapakowanie, szybka obsługa. Super, oby tak dalej :)
Towar dobrej jakości. Szybka realizacja zamówienia, Przystępne ceny , szeroki wybór asortymentu! Bardzo jestem zadowolona ! Polecam!
Szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem. Miałem wcześniej portfel tej marki, mam nadzieję że będzie służył równie dobrze.
Szybka realizacja zamówienia oraz wysyłka. Towar dokładnie zabezpieczony przed podróżą. Polecam!
Towar zamówiony spełnia w 100% moje oczekiwania, pinowiłam zamówienie i polecam wszystkim.
Zamówiony towar zgodny z opisem,szybko dostarczone.Polecam sklep
Bardzo szybka dostawa.Portfel super i ładnie zapakowany.Polecam
aaaaaaaaaaaaaaaaaa.............................................
Polecam. Ten sklep. Bardzo ładny i funkcjonalny ptodukt
Bardzo dobra jakość produktu, szybka wysyłka. Polecam
Wszystko zgodnie z opisem. Szybka wysyłka. Polecam.
Transakcja bardzo szybka. Polecam zakupy w Bellugio.
Bardzo polecam , duży wybór i konkurencyjne ceny.
Dobry kontakt szybko i sprawnie bardzo polecam
Towar świetnej jakości, szybka dostawa, polecam