Certyfikat dla Sklep Bellugio

08.12.2010 r.
07.12.2017 r.

Opinie o Sklep Bellugio

4.74/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 44 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jestem zadowolona. Wszystko jak w opisie i na zdjęciu. Obsługa i szybkość bez zastrzeżeń.

To nie mój pierwszy zakup w tym sklepie, jestem zadowolona z towaru. Trudno mi ocenić serwis, bo nie musiałam z niego korzystać.

Jestem zadowolona z zakupów. Walizka właśnie wróciła ze mną z wakacji. Produkt jest bardzo pojemny, wygodny, a co najważniejsze wytrzymały. Polecam zakupy w tym sklepie.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Wszystko ok, polecam

Szybko, sprawnie i dobrej jakości. Polecam.

Polecam. Super sprawnie obsługują zlecenia. Towar zgodny z opisem.

Pelna satysfakcja

Super obsluga Polecam ten sklep

towar zgodny z opisem, bardzo szybka dostawa

Wspaniała obsługa i bardzo dobrej jakości produkty - polecam serdecznie

Towar który zamówiłam jest dobrej jakości i wygląda dokładnie jak na zdj.

Sklep zareagował natychmiast na zgłoszoną uwagę, uzupełniając informację o produkcie. Dostawa także błyskawiczna - na drugi dzień już dostałam zamówienie.

bardzo szybka dostawa, co do wytrzymałości torby - zobaczymy

Bardzo miła obsługa torebka spełnia moje oczekiwania jest pojemna i bardzo potężna idealna na niezbędne rzeczy na plażę a może nawet coś więcej. Błyskawiczna dostawa polecam wszystkim zakupy w Bellugio. Monika.

Dostawa super szybka,plecak fajny tylko mógłby być z innego materiału,gdyż od niego plecy się szybko pocą.Ogólnie polecam sklep.

Złożone zamówienie spełniło moje oczekiwania, dostawa towaru bardzo szybka.

Cała transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów.

Towar zgodny z opisem. Dobry kontakt ze sprzedającym. Błyskawiczna wysyłka.

Wszystko jak w najlepszym porządku. Polecam.

Sklep działa sprawnie. Bardzo szybko wysłał zamówienie i odpowiedział na mój e-mail. Towar jest zgodny w 100 ze zdjęciem oraz najlepszej jakości.

Produkt zgodny z opisem, polecam

mała parasolka nie mieści się w tej maleńkiej torebce,pasek bardzo długi i cieniutki

Dziękuje za fajny portfel

Długi czas dostawy

wszystko ok

za długa dostawa.
Dostateczny

Portfel bardzo ładny, zgodny z opisem i zdjęciami zamieszczonymi na stronie internetowej sklepu. Bardzo miły i szybki kontakt ze sprzedającym. Polecam.

Było OK

o ok

tak :D

Szybko, sprawnie i zgodnie z opisem. Towar bardzo dobrej jakości i bardzo dobrej cenie Polecam

Towar zgodny z oczekiwaniem. Dobry jakościowo. Dostawa błyskawiczna i bezproblemowa.

Kupiłem portfel. Prezent udany. Teraz ważne jak będzie się spisywał i czy będą w nim pieniądze hehehe

Wszystko w najlepszym porządku. Towar zgodny z opisem. Błyskawiczna przesyłka. Polecam

Rewelacja, portfel wysłany w dniu zamówienia na następny dzień był już u mnie. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.100 satysfakcji

OKEY

Sklep Bellugio opinie klientów

Sklep Bellugio

Sklep Bellugio uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 08.12.2010 r.

ul. Gen I. Prądzyńskiego 45a

ZBROJA International Trade Andrzej Zbroja
ul. Gen I. Prądzyńskiego 45a
50-433 Wrocław
Andrzej Zbroja
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Sklep Bellugio.