aparperfume.pl- Logo - Opinie

aparperfume.pl

Opinie (570) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (803)

Wygodna formą przeglądania perfum. Miałam problem z odnalezieniem miejsca , w którym znajduje się logowanie. I jeszcze Premium i standard, czy różnica dotyczy pojemności czy zaperfumowania, nie mogłam odszukać tej informacji Co do jakości perfum odwzorowania znanych mi zapachów, to jestem pod dużym wrażeniem. Pozdrawiam Małgorzata

18 cze 2023
Nie polecam. Jeszcze 3 lata temu jakość perfum była super. Zapachy były piękne i trwałe. Teraz nie dość,że po pół godzinie nic już nie czuć, to zakupione przeze mnie zapachy są po prostu brzydkie w porównaniu do tego co było dawniej. I proszę mi nie pisać, ze to wina ph skóry itp, bo jakoś zapachy innych firm są na mnie długotrwałe. Po prostu jakość jest coraz gorsza i tyle. Wtedy byłam stałą klientką, teraz już nic więcej nie kupię.

Opinie nt. sklepu aparperfume.pl

31 sty 2024
produkty doskonałej jakości w dobrej cenie
18 sty 2024
Wszystko:))będę zamawiać w przyszłości.
Ekspresowa przesyłka.piękne zapachy
perfekcja pod każdym względem :-)
9 lut 2024
Wszystko jest Ok
7 lut 2024
Wszystko ok
3 lut 2024
31 sty 2024
27 sty 2024
21 sty 2024
nie zachęcam do zakupu , ten zapach nigdy nie stał przy oryginale. Oczekiwałam, chociaż podobnego zapachu do oryginału. Ja już nigdy nie kupię. Pozdrawiam
Prawie wszystkie olejki pachną tak samo i bardzo słodko pachną nie polecam
Najpiękniejszy zapach na późne lato i jesień :) taki, który nadaje się i na dzień i na wieczór. Perfumy trwałe, z długim ogonem. No i najlepsza obsługa świata ♥️
16 sie 2023

Wspaniały zapach

Witam Bardzo miłe mnie zaskoczył zapach waszej produkcji. Uwielbiam go. Zapach pasuje do każdego zastosowania które mu wybiorę. Pozdrawiam serdecznie
25 maj 2023

4/5

Jestem zadowolona z czasu realizacji zamówienia. Należało by zwrócić nieco bardziej uwagę na to by opakowania tekturowe produktów nie niszczyły się w transporcie. Osobiście doklejałam taśmą zamknięcie opakowania dyfuzora by wyglądało i zamykało się w sposób estetyczny, ponieważ była to składowa prezentu. Nie miałam jeszcze sytuacji by zniszczeniu uległy olejki, to na plus:-) choć wiem, ze przy mniejszej ilości wysyłacie je państwo w kopercie z folią bąbelkową. Jeżeli to się sprawdza to super:), a jeżeli występują przypadki zniszczeń-dobrze byłoby to przemyslec. Zapachy jak zawsze swietne!