aparperfume.pl- Logo - Opinie

aparperfume.pl

Opinie (570) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (803)

Wygodna formą przeglądania perfum. Miałam problem z odnalezieniem miejsca , w którym znajduje się logowanie. I jeszcze Premium i standard, czy różnica dotyczy pojemności czy zaperfumowania, nie mogłam odszukać tej informacji Co do jakości perfum odwzorowania znanych mi zapachów, to jestem pod dużym wrażeniem. Pozdrawiam Małgorzata

18 cze 2023
Nie polecam. Jeszcze 3 lata temu jakość perfum była super. Zapachy były piękne i trwałe. Teraz nie dość,że po pół godzinie nic już nie czuć, to zakupione przeze mnie zapachy są po prostu brzydkie w porównaniu do tego co było dawniej. I proszę mi nie pisać, ze to wina ph skóry itp, bo jakoś zapachy innych firm są na mnie długotrwałe. Po prostu jakość jest coraz gorsza i tyle. Wtedy byłam stałą klientką, teraz już nic więcej nie kupię.

Opinie nt. sklepu aparperfume.pl

6 kwi 2024
30 mar 2024

Absolutny shit

Zamówiłem perfumy inspirowane Tom Ford ombre leather. To co przyszło to totalny shit. Zamawiałem niejednokrotnie perfumy inspirowane innymi i zawsze byłem bardzo zadowolony. Ale takiego g.... nigdy nie otrzymałem. Perfuma zwyczajnie śmierdzi czymś niewiarygodnie sztucznym. Po jej użyciu boli głowa i brzuch. Absolutny shit. Absolutnie nie polecam
Zapach nie spełnia oczekiwań

Cudowny zapach!!!!!!!!

Cudowny zapach, którego używałam 20 lat temu ❤️ a wraz z nim wróciły piękne wspomnienia. Dziękuję!!!! Zapach jest identyczny jak Rush 2 Gucci ❤️ Firma konkretna a przesyłka błyskawiczna! Polecam gorąco każdemu! Jeszcze nie raz tu wrócę 😘 Pozdrawiam serdecznie, Iza
Zapach przypomina oryginalny,ale jest oczywiście mniej trwały. Jednak ogólnie polecam.
8 lut 2024

Polecam!

Super produkty. Polecam szczególnie spraye do pomieszczeń. Są świetne. Polecam!
Jak zawsze sklep na Szóstkę, sprawnie i szybko realizuje zamówienia
Kolejne zamówienie i dalej na wysokim poziomie obsługa i zapach.
6 lut 2024
Zgodne z zamówieniem, dobrze zapakowane, szybka wysyłka.
7 lut 2024
Zapachy oryginalne trwałe, zgodne że składem. Polecam
Szyba przesyłka. Duży wybór perfum. Bardzo trwałe.
28 sty 2024

Dobra

Szybka obsługa na pewno będę jeszcze korzystać
Wszystko w porządku, szybka wysyłka, polecam.
Bardzo szybka wysyłka, wszystko bezproblemowo