krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2331) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3932)

Ważny od: 15 wrz 2021
krainagsm.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

23 maj 2023
Zwróciłam się mailowo o przesłanie nr listu poleconego po wysłaniu przesyłki- nie otrzymałam odpowiedzi. Po otrzymaniu przesyłki napisałam maila z reklamacją ponieważ towar był wadliwy i również nie otrzymałam żadnej informacji. Dla mnie jest to ignorowanie klienta, który zakupił towar. Totalny brak szacunku. Na pewno nie polecę tego sklepu nikomu i już nigdy tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

Jakość wykonania i cena
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
Bez zastrzeżeń. Polecam
RS