sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy- Logo - Opinie

sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Opinie (219) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (219)

Ważny od: 1 gru 2023
sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rzetelność, szybka wysyłka towar zgodny z opisem. Robić zakupy u tego sprzedawcy to czysta przyjemność. Polecam wszystkim tego sprzedawcę

Kupiłem paletę kory rozmiar 3. To już kolejna paleta którą kupiłem z tej firmy. Poprzednio wszystkie warki zawierały bardzo ładną korę. Obecnie jakość kory jest dużo gorsza. Bardzo dużo miałkiej masy. Trudno opisać ale jak trzeba to zrobię zdjęcie.

Opinie nt. sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

szybka dostawa
26 kwi 2024
Dziękujemy za informację o szybkiej dostawie! Cieszymy się, że nasze wysiłki przyczyniły się do sprawnego i szybkiego dostarczenia zamówienia. Jeśli będą Państwo mieli/a jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
Super!!!
26 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za wyrażenie Państwa zadowolenia! Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zapewnienie efektywnej obsługi klienta. Prosimy pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań lub dalszej pomocy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wybór naszych usług!
14 kwi 2024
polecam
26 kwi 2024
Dziękujemy za rekomendację! Państwa wsparcie i polecenie są dla nas niezwykle ważne. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania lub potrzebowali dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!
Ok
26 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych usług. Zapewniamy, że jesteśmy dostępni, aby służyć Państwu w razie potrzeby. W razie jakichkolwiek pytań lub dalszej pomocy prosimy o kontakt. Dziękujemy za Państwa wsparcie i życzymy udanego dnia!
ZD
Zenon D.
Siedlce
26 kwi 2024
Dziękujemy za bardzo dobrą ocenę sklepu! Doceniamy poświęcony nam czas. Do zobaczenia ponownie!
14 kwi 2024
13 kwi 2024
26 kwi 2024
Dziękujemy za polecenie! Państwa rekomendacja jest dla nas niezwykle ważna i doceniamy Państwa wsparcie. Jeśli będą Państwo potrzebować dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
26 kwi 2024
Rozumiemy, że mogą pojawić się pewne obszary, które wymagają poprawy. Bardzo proszę o informację abyśmy mogli lepiej zrozumieć i rozwiązać ewentualne problemy. Państwa opinia jest dla nas niezwykle ważna, i chcielibyśmy zagwarantować, że Państwa doświadczenie zakupowe spełnia Państwa oczekiwania w pełni. Dziękujemy za informację i zaufanie.
26 kwi 2024
Dziękujemy za potwierdzenie udanych zakupów! Jeśli w przyszłości będą Państwo potrzebowali dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Życzymy Państwu udanego dnia i satysfakcji z zakupów!
26 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych usług. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, a my będziemy dążyć do utrzymania tego standardu obsługi klienta w przyszłości. Jeśli będziemy mogli pomóc Państwu w czymkolwiek innym, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszej firmy i za udzielenie pozytywnej opinii.
30 mar 2024
25 kwi 2024
Dziękujemy za bardzo dobrą ocenę sklepu! Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, jesteśmy tutaj, aby pomóc :) Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanego dnia!