sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy- Logo - Opinie

sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Opinie (221) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (221)

Ważny od: 1 gru 2023
sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rzetelność, szybka wysyłka towar zgodny z opisem. Robić zakupy u tego sprzedawcy to czysta przyjemność. Polecam wszystkim tego sprzedawcę

Kupiłem paletę kory rozmiar 3. To już kolejna paleta którą kupiłem z tej firmy. Poprzednio wszystkie warki zawierały bardzo ładną korę. Obecnie jakość kory jest dużo gorsza. Bardzo dużo miałkiej masy. Trudno opisać ale jak trzeba to zrobię zdjęcie.

Opinie nt. sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

szybka dostawa, super pakowane. minus - brak w magazynie mączki kostnej do powoni. A KUPIŁABYM JESZCZE 5 SZT. POZDRAWIAM.
24 kwi 2024
Dziękujemy za komentarz! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszej ekspresowej dostawy i sposobu pakowania. Przykro nam jednak, że nie mieliśmy w magazynie mączki kostnej za co bardzo przepraszamy raz jeszcze :) Pozdrawiam serdecznie!
Bardzo szybka reakcja na uszkodzenie towaru w transporcie. już na następny dzień nowy produkt był na miejscu.
25 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Państwa opinia jest dla nas niezmiernie ważna, a nasz zespół zawsze stara się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zapraszamy ponownie :)
14 kwi 2024
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko Widać profesjonalne podejście do klienta.Dziękuję i pozdrawiam.
26 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa miłe słowa oraz pozytywną opinię na temat naszego sklepu. Cieszymy się, że proces realizacji Państwa zamówienia przebiegł sprawnie i szybko, a nasze podejście do obsługi klienta zostało postrzeżone jako profesjonalne. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinie. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie oraz życzymy udanych zakupów :)
Znakomita obsługa. Ekspresowa dostawa. Pełny profesjonalizm. Szczerze polecam każdemu.
24 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za niezwykle pozytywny komentarz na naszym sklepie internetowym. Dziękujemy za docenienie naszej znakomitej obsługi oraz ekspresowej dostawy. Czujemy ogromne wyróżnienie. Dziękujemy również za gorące rekomendacje, które zachęcają innych do skorzystania z naszych usług. Jeśli w przyszłości potrzebna będzie pomoc, prosimy o kontakt. Z przyjemnością służymy każdemu z naszych klientów najlepiej, jak potrafimy. Zapraszamy ponownie :)
7 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Myślałam, że to z tydzień zajmie a jednak...
26 kwi 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie zaskoczyć Państwa szybkością realizacji zamówienia. Naszym celem jest zapewnienie jak najbardziej efektywnej obsługi klienta, dlatego miło nam słyszeć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Jeśli będą Państwo mieli/a jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszych usług!
Łatwe zakupy. Dobre produkty. Szybka realizacja. Będę korzystała w miarę potrzeb.
25 kwi 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że produkty spełniły oczekiwania. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić szybką realizację zamówień. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia przy kolejnych zakupach!
Szybka dostawa. Kompost bez zanieczyszczeń, ale dosyć mokry . Ogólnie polecam
26 kwi 2024
Dziękujemy za opinię! Państwa rekomendacja jest dla nas bardzo ważna, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinie. Zapraszamy ponownie :)
23 mar 2024

Najlepszy kompost.…

Przesyłka w dobrym stanie trafiła szybko. Kompost jak zwykle wyśmienity.
25 kwi 2024
Dziękujemy za opinię! Miło nam, że przesyłka dotarła w dobrym stanie i szybko. Cieszymy się, że kompost spełnił oczekiwania. Do kolejnego razu! :)

Dobra cena, darmowa wysylka

Najnizsza cena dla produktu ktorego szukalam plus darmowa przesylka.
25 kwi 2024
Dziękujemy za komentarz! Naszym celem jest zawsze zapewnienie klientom najlepszych ofert i usług. Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych zakupów!
1 kwi 2024
Bardzo szybki kontakt i blyskawiczna wysyłka! baaaardzo polecam!
25 kwi 2024
Dziękujemy za entuzjastyczną opinię! Cieszymy się z zadowolenia z naszej szybkiej reakcji i ekspresowej wysyłki. Polecenie oznacza dla nas wiele i jest dla nas ogromną motywacją. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
13 kwi 2024
Szybko i sprawnie przeszedł proces zamówienia i dostawy.
26 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat procesu zamówienia i dostawy. Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
Konkurencyjne ceny, szybka wysyłka Polecam zakupy
26 kwi 2024
Dziękujemy za udzielenie tak pozytywnej opinii! Państwa rekomendacja jest dla nas niezwykle cenna. Jeśli będą Państwo potrzebować dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
Miła obsługa, świetny kontakt telefoniczny.
25 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Państwu miłą obsługę oraz satysfakcjonujący kontakt telefoniczny. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, a nasz zespół zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientów. Jeśli będą Państwo mieli/a jakiekolwiek pytania lub potrzeby, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i pozytywne opinie.
Polecam ,szybko sprawnie ,miła obsługa
25 kwi 2024
Dziękujemy za polecenie! Cieszymy się z zadowolenia z naszej szybkiej i sprawnie obsługi oraz miłej obsługi klienta. Takie rekomendacje są dla nas bardzo ważne i motywują nas do dalszego doskonalenia. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
6 kwi 2024
Świetne podłoże dla roślin rabatowych
26 kwi 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze podłoże spełniło Państwa oczekiwania jako doskonała baza dla roślin rabatowych. Jeśli będą Państwo potrzebowali dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych ogrodowych przygód! :)
Wszystko w porządku,lepiej nie trzeba
24 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz w naszym sklepie internetowym. Jeśli w przyszłości potrzebna będzie pomoc lub dodatkowe informacje, prosimy o kontakt. Raz jeszcze dziękujemy za czas i zaufanie! Zapraszamy ponownie :)
Wszystko jest na najwyższym poziomie
25 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że oczekiwania zostały spełnione :) Do zobaczenia ponownie!
zamówienie zgodne z ofertą
25 kwi 2024
Dziękujemy za bardzo dobrą opinię! Cieszymy się, że zamówienie było zgodne z ofertą. Zapraszamy ponownie i życzymy udanych zakupów! :)
Super obsługa i dostawa
25 kwi 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, z zadowolenia z naszej obsługi oraz szybkiej dostawy. Pozytywny komentarz jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
szybka dostawa
26 kwi 2024
Dziękujemy za informację o szybkiej dostawie! Cieszymy się, że nasze wysiłki przyczyniły się do sprawnego i szybkiego dostarczenia zamówienia. Jeśli będą Państwo mieli/a jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!