materace-viscotherapy.pl

Opinie (13) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13)

Ważny od: 20 maj 2023
materace-viscotherapy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu materace-viscotherapy.pl

23 sie 2023

Osobista recenzja materaca: Super Natural 85kg/m3 "25cm"

Witam. Ok. 1 m-c temu kupiłem w tej firmie ich najdroższy materac: Super Natural 85kg/m3 "25cm". Wcześniej sporo lat używałem materac lateksowy, który mi b. dobrze służył dopóki nie stwardniał i nie zaczął się kruszyć na końcach. Byłem zaciekawiony jakie będą doświadczenia na piankowym, w tym z visco i z warstwą ultra. Początkowy tydzień nie mogłem się kompletnie przestawić przy ustawieniu jakie przyszło do mnie. I tu z pomocą za radą sympatycznego i cierpliwego(!) sprzedającego przyszedł hit - atut tego materaca. Mianowicie jest kompletnie nie klejony (rzadkość!) i do tego 4 warstwy które można zmieniać w nawet większej ilości wariantów niż na filmiku sprzedającego. Wypróbowałem aż 6 różnych ukłądów i... jak do teraz jestem bardzo zadowolony. Jest optymalnie, nic dodać nic ująć. Warto na każdy wariant dać sobie 2-3 nocki na próbę. Zawsze się utrafi w sedno. Na rynku na razie widziałęm tylko 2 materace nie klejone, ale o mniejszej gęstości i dużo droższe. Mogę tylko życzyć firmie dalszego udanego rozwoju, żeby utrzymali poziom i aby skuteczniej się reklamowali (np. żeby zaczęli na olx lub na allegro) bo trafiłem na nich przez zupełny przypadek, po jakims artykule w necie. A szkoda bo mnóstwo klientów podobnie jak ja do niedawna może nawet nie wiedzieć nic o istnieniu tej firmy i jej produktów Podsumowując - z mojej strony gorąca rekomendacja za ten materac i obsługę. Pozdrawiam. :-)
29 maj 2023

Gorąco polecam .100% satysfakcji

Bardzo miły kontakt, profesjonalne doradztwo i obsługa, Posiadam łózko z materacem i toperem oraz bardzo dużą skrzynią na dodatkową pościel lub inne rzeczy. Jest bardzo wygodne ,stabilne , materiał jest bardzo trwały i miły w dotyku . Gorąco polecam !!!
26 maj 2023
Jakoś zakupionego produktu bardzo dobra. Materac jest bardzo wygodny i służy nam już od kilku lat. Jest łatwy w utrzymaniu czystości. Również fachowa obsługa zasługuje na bardzo wysoką ocenę. Polecamy wraz z mężem i psem który tez korzysta z wygód materaca 😀
24 maj 2023

Świetny materac, bardzo dobry zakup

Świetny materac, wysoka jakość, super pokrowiec który będzie można wymienić w razie potrzeby. Trzy warstwy materaca umożliwiają w razie potrzeby wymianę jeden warstwy po kilku latach. W ten sposób niewielkim kosztem możemy mieć znów nowy materac.
13 lip 2023
Materac jest rewelacyjny, mam kłopoty z kręgosłupem i znalazłam idealny materac, warto porozmawiać przed zakupem z doradcą, który pomaga dobrać odpowiedni. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
19 maj 2023

Wspaniała obsługa i dobór materaca

Profesjonalne i bardzo indywidualne podejście do klienta. Materac dobrany rewelacyjnie bez wizyty w sklepie
25 maj 2023
Doskonała jakoś wykonania i fachowa pomoc przy składaniu zamówienia
24 maj 2023
Super produkt. Komfort spania bez porównania ze starym materacem
19 maj 2023
Polecam super obsługa klienta również po sprzedaży
Wszystko zgodnie z zamówieniem
AM