Certyfikat dla malabelle.pl

03.01.2013 r.
02.01.2019 r.

Opinie o malabelle.pl

4.46/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 8 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Polecam.

Niezwykle miła obsługa

świetny sklep, miejsce oraz wspaniała jakość produktów

Sklep godny zaufania, polecam

Znakomite miejsce Obiecuję wracać :)

Mile zaskoczony jestem kontaktem telefonicznym. Rozmowa toczyła się w miłym klimacie ,a fachowa pomoc uczyniła zakupy łatwiejszymi. Polecam Malabelle ze względu na wyjątkową kolekcję artykułów.Towar który kupowałem zawsze docierał nieuszkodzony i solidnie zapakowany

zamówionego towaru, widniejącego na stronie jako dostępny, nie było, informacja przyszła po kilku dniach od złożenia zamówienia i jego opłacenia...
Niedostateczny

malabelle.pl opinie klientów

malabelle.pl

malabelle.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 03.01.2013 r.

ul. Polna 18/20

00-625 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:192647570
Adam Malinowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z malabelle.pl.