Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (930) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2128)

Ważny od: 24 kwi 2018
Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Strona jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Szybko znalazłem co mnie interesowało i mogłem poczytać o zawartości i działaniu produktów co też na +. Na wysyłkę paczkomatem musiałem czekać kilka dni co w porównaniu do innych dostawców mnie zdziwiło bo zazwyczaj swoje zamówienia otrzymuje szybciej ale rozumiem, że może akurat zamówiłem w sezonie wielu zakupów nwm.

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

9 mar 2024
8 lut 2024

Zawsze TOP

Zawsze jest wszystko to czego mi potrzeba w codziennej suplementacji. Ale może warto też zastanowić się nad większym asortymentem zdrowej żywności jak np. Masło orzechowe, jakiś fajny sos do słodkich śniadań. Mimo wszystko zawsze TOP !
Szybka dostawa wszystko zgodnie z opisem, i naprawdę jestem zaskoczony smakiem białka, ostatni raz kupowałem z Olimp białko 3 lata temu i zrobili naprawdę duży krok do przodu.
Produkt wysokiej jakości, pozwala zbudować masę mięśniową. Porządnie opakowany, dotarł w szybkim czasie. Kontakt ze sklepem bardzo dobry, byłem informowany na bieżąco.

Zadowolony

Jestem zadowolony ze sposobu obsługi klienta,szybki kontakt i szybka dostawa. Przy dosyć niskiej wartości towaru wysyłka już gratis
7 lut 2024
Utrzymajcie wysoki poziom obsługi bo za pierwszym razem nie miałem częścią doświadczyć go. Teraz było ok. Dziękuję
14 lut 2024

Dobre produkty w akceptowalnych cenach

Sprzedawane produkty dość dobrze opisane, sposób działania i użycia, szybka dostawa, szeroka gama produktów.

Super cena i jakość

Dobra cena za proteinowe batony, doubke chocolate petarda, czekolada orzech trochę mdły ale też OK
Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami, dobra informacja odnośnie statusu zamówienia itd.
2 mar 2024
Produkty dobre, używam od dłuższego czasu, dają ocekiwany efekt. Dostawa w miarę szybka
18 lut 2024
Podobała mi się szybka wysyłka; możliwość wysłania do paczkomatu InPost i szybki przelew
Błyskawiczna dostawa zamówienia do sklepu stacjonarnego. Miła obsługa pracownika sklepu.

Jak zawsze arcydzieła wysyłka i…

Jak zawsze arcyszybka wysyłka i przemiła obsługa❤️ dziękuję i będę korzystać nadal🫶🏽
11 lut 2024
Produkt pierwsza klasa !pakowanie idealne! cenowo bardzo przystępnie! polecam
7 lut 2024
Szybka dostawa. Produkty znałam już wcześniej - jestem z nich zadowolona.
6 lut 2024
Szybka realizacja zamówienia, dobrze zapakowany produkt, dobra promocja.
6 lut 2024
Perfekcyjnie od zakupu do dostawy. Jakość produktu bardzo dobra. Polecam.

Polski produkt = jakość

Polski produkt, wysoka jakość. Jestem pewny co suplementuję.
Czas realizacji ekspresowy, zamówienie kompletne, polecam !