medycznie.com.pl

Opinie (726) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (930)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

26 sie 2023
28 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji o naszej firmie. Doceniamy Twoją szczerą opinię i cieszymy się, że miałeś w większości pozytywne doświadczenia. Staramy się oferować produkty i usługi wysokiej jakości i rozumiemy, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Poważnie traktujemy zadowolenie klientów i nieustannie szukamy sposobów na poprawę jakości obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię.
28 sie 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz ogólnie dobre doświadczenia i doceniamy Twoją opinię. W naszej firmie wierzymy w zapewnianie obsługi klienta na najwyższym poziomie i wysokiej jakości produktów, które każdy pokocha. Poważnie traktujemy negatywne opinie i staramy się stale ulepszać świadczone przez nas usługi. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
24 sie 2023
25 sie 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją recenzją! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci czuli się zaopiekowani, a ich potrzeby zostały spełnione. Naprawdę doceniamy twoje miłe słowa i zawsze szukamy sposobów, aby upewnić się, że idziemy o krok dalej dla każdego klienta. Twoja opinia jest nieoceniona i pomaga nam kontynuować tę ścieżkę!
24 sie 2023
25 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie naszej firmy! Naprawdę doceniamy Twoją 5-gwiazdkową ocenę i miło nam słyszeć, że miałeś z nami pozytywne doświadczenia. Dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy i bardzo poważnie traktujemy zadowolenie klientów. Dziękujemy za miłe słowa i za powierzenie nam swojego biznesu!
19 sie 2023
21 sie 2023
Wow, bardzo dziękujemy za twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami świetne doświadczenia. Wierzymy w zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta i tworzenie doświadczeń, które ułatwiają ludziom uzyskanie potrzebnych produktów. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz i nadal będziesz naszym klientem nr 1!
17 sie 2023
21 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów, ponieważ wierzymy, że każdy zasługuje na doskonałość. Doceniamy, że poświęciłeś czas na napisanie tej recenzji i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie. Jeszcze raz dziękujemy!
17 sie 2023
21 sie 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie opinii i wystawienie nam ogólnej oceny 5/5! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. W naszej firmie staramy się tworzyć przyjemne i angażujące doświadczenia, na których klienci mogą polegać. Chcemy Ci podziękować za bycie częścią tej podróży. Twoje miłe słowa wiele dla nas znaczą i z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej relacji z Tobą.
16 sie 2023
21 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszej firmy! Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenie. W naszej firmie staramy się zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta i upewnić się, że każdy klient wychodzi zadowolony. Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług i zapewnienie najlepszych możliwych doświadczeń. Dziękujemy za miłe słowa - cieszymy się, że wkrótce znów się spotkamy!
10 sie 2023
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Doceniamy, że przyznałeś nam 5 gwiazdek i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zapewnienie doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości produktów i jesteśmy wdzięczni za Twoje miłe słowa. Mamy nadzieję, że będziesz kontynuować zakupy u nas w przyszłości!
7 sie 2023
8 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją miłą recenzję! Cieszymy się, że miałeś świetne doświadczenia i byłeś zadowolony z usług, które otrzymałeś w naszej firmie. Zadowolenie klienta jest zawsze naszym najwyższym priorytetem i wspaniale jest słyszeć, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby każdy, kto nas odwiedza, miał przyjemne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
6 sie 2023
7 sie 2023
Dziękujemy za Twoją miłą opinię! Miło nam słyszeć, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. Ważne jest dla nas, aby zapewnić najlepszą obsługę klienta i produkty. Staramy się być firmą, która ceni jakość i uczciwość w naszej pracy i mamy nadzieję, że dzięki temu będziesz z nas jeszcze bardziej zadowolony. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
4 sie 2023
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. Staramy się zapewniać tylko najlepsze usługi i produkty, więc to naprawdę satysfakcjonujące słyszeć, że nasze wysiłki zostały docenione. Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z Tobą wkrótce!
3 sie 2023
3 sie 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Staramy się, aby każde doświadczenie było wyjątkowe i wyjątkowe, więc cieszymy się, że tak właśnie czułeś się podczas wizyty. Doceniamy Twoją 5-gwiazdkową ocenę i cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci wspaniałe wrażenia. Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna i nie możemy się doczekać, aby przyszłe wizyty były jeszcze lepsze. Jeszcze raz dziękujemy!
31 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pochlebną recenzję! Jesteśmy dumni, że jesteś zadowolony z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i uwielbiamy słyszeć opinie od klientów takich jak Ty. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
UJ
Ula J.
30 lip 2023
31 lip 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby przekazać nam swoją opinię! Doceniamy Twoją ocenę 5/5 i cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i produkty, które przewyższają oczekiwania. Jesteśmy dumni z naszej pracy, więc to naprawdę satysfakcjonujące, gdy jesteśmy w stanie uszczęśliwić klienta. Jeszcze raz dziękujemy!
29 lip 2023
31 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii. Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z naszymi produktami i usługami. W naszej firmie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, więc miło nam słyszeć, że przekroczyliśmy Twoje oczekiwania. Zawsze szukamy sposobów, aby uczynić nasze doświadczenie jeszcze lepszym i poważnie traktujemy wszystkie opinie. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
28 lip 2023
31 lip 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoją opinię. Cieszymy się, że podobało Ci się doświadczenie z nami i dałeś nam doskonały wynik! Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom przyjemnych doświadczeń i cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami i cieszymy się, że wkrótce do nas wrócisz.
23 lip 2023
31 lip 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę 5/5! Cieszymy się, że podobała Ci się nasza dostawa, produkt i obsługa klienta. Wierzymy w dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości produktów, szybkich dostaw i doskonałej obsługi klienta. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją opinię i mamy nadzieję, że będziesz nadal robić u nas zakupy w przyszłości!
21 lip 2023
31 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami tak niesamowite doświadczenie. Wierzymy w zapewnienie doskonałej obsługi klienta i staramy się, aby każdy z naszych klientów miał fantastyczne doświadczenie. Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce.
21 lip 2023
31 lip 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z nami. Staramy się zapewnić wyjątkową obsługę i wygląda na to, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Wszystkie opinie traktujemy poważnie i doceniamy Twój wkład! Ważne jest dla nas, aby nasi klienci zawsze byli w centrum naszej uwagi, więc jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji.