medycznie.com.pl

Opinie (748) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (962)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

28 lip 2023
31 lip 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoją opinię. Cieszymy się, że podobało Ci się doświadczenie z nami i dałeś nam doskonały wynik! Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom przyjemnych doświadczeń i cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami i cieszymy się, że wkrótce do nas wrócisz.
23 lip 2023
31 lip 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę 5/5! Cieszymy się, że podobała Ci się nasza dostawa, produkt i obsługa klienta. Wierzymy w dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości produktów, szybkich dostaw i doskonałej obsługi klienta. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją opinię i mamy nadzieję, że będziesz nadal robić u nas zakupy w przyszłości!
31 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami tak niesamowite doświadczenie. Wierzymy w zapewnienie doskonałej obsługi klienta i staramy się, aby każdy z naszych klientów miał fantastyczne doświadczenie. Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce.
31 lip 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z nami. Staramy się zapewnić wyjątkową obsługę i wygląda na to, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Wszystkie opinie traktujemy poważnie i doceniamy Twój wkład! Ważne jest dla nas, aby nasi klienci zawsze byli w centrum naszej uwagi, więc jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji.
20 lip 2023
21 lip 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą firmą. Twoja pozytywna opinia wiele dla nas znaczy i doceniamy Twoje miłe słowa. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i najlepszych dostępnych produktów. Mamy nadzieję, że będziemy nadal opierać się na naszych sukcesach i rozwijać naszą działalność z klientami takimi jak Ty. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
20 lip 2023
21 lip 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tej niesamowitej recenzji. Naprawdę doceniamy twoją ocenę 5/5 i wszystkie miłe słowa o naszej firmie! Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że Twoje doświadczenie było pozytywne. Twoje wsparcie wiele dla nas znaczy i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć.
19 lip 2023
21 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że podobało Ci się u nas i że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy przyjemne i niezapomniane wrażenia, a nasze serca rozgrzewają się, gdy klienci doceniają nasze wysiłki. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!
16 lip 2023
21 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszymi produktami, dostawą i obsługą klienta. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić naszym klientom to, co najlepsze i doceniamy Twoje miłe słowa. Cenimy Twoją opinię i mamy nadzieję, że będziesz kontynuować zakupy u nas w przyszłości.
21 lip 2023
Bardzo dziękujemy za miłą recenzję! Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć w Twoim przypadku. W naszej firmie wierzymy w oferowanie wysokiej jakości produktów i bycie odpowiedzialnym członkiem naszej społeczności - wspaniale jest mieć Twoje wsparcie!
14 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli wspaniałe doświadczenia z naszymi produktami i usługami. Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań i cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej oferty. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
12 lip 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie nas i za Twoją niesamowitą opinię! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. Jesteśmy bardzo dumni z zapewniania doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości produktów, dlatego doceniamy Twoją opinię i zawsze staramy się ulepszać nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy za to, że jesteś częścią naszej społeczności!
11 lip 2023
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Miło nam słyszeć, że była Pani zadowolona z naszej dostawy, towarów i obsługi klienta. W naszej firmie staramy się zapewnić wysoką jakość usług, aby zapewnić satysfakcję klienta. Doceniamy Pani opinię i czekamy na ponowne spotkanie z Panią wkrótce. Z poważaniem, [Pana/Pani imię i nazwisko]
6 lip 2023
7 lip 2023
Dziękujemy, że znaleźli Państwo czas, aby ocenić naszą firmę. Cieszymy się, że mieli Państwo pozytywne doświadczenia i doceniamy Państwa miłe słowa na temat naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Naszym celem jest zawsze przekraczanie oczekiwań naszych klientów i świadczenie wysokiej jakości usług. Państwa opinie są dla nas niezwykle cenne i z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę w przyszłości.
5 lip 2023
7 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa miłe słowa! Staramy się, aby zakupy były przyjemnym doświadczeniem dla naszych klientów. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni i doceniamy Państwa opinię. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie.
27 cze 2023
7 lip 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że nasza dostawa, produkt i obsługa klienta spełniły Państwa oczekiwania. Dążymy do zapewnienia doskonałego doświadczenia wszystkim naszym klientom i cieszymy się, że udało nam się to zrobić dla Państwa. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości.
22 cze 2023
7 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam cennej opinii. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z dostawy i produktów naszej firmy. Naszą filozofią jest zapewnienie naszym klientom niezmiennie doskonałych doświadczeń w kontaktach z nami. Nieustannie dążymy do wysokiego poziomu obsługi klienta, aby wszyscy klienci mieli dostęp do najlepszych możliwych doświadczeń. Jeszcze raz dziękujemy za szczerą recenzję. Gdybyśmy wiedzieli jak moglibyśmy usprawnić działanie w przyszłości nasz obsługa mogłaby być jeszcze lepsza.
31 maj 2023
9 paź 2023
Zamówienie zostało anulowane, gdyz chociaż zamawiany produkt widnieje jako dostępny na stronie sklepu, jest niedostępny w sprzedaży
9 paź 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję i podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Doceniamy wszystkie opinie i traktujemy je poważnie. W naszym sklepie staramy się zapewnić naszym klientom łatwe i wygodne zakupy. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogły Cię spotkać i dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi. Mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę w przyszłości! Czasem zdarza się, że produkt jest w systemie ale z różnych powodów (np. pomyłki pracowników magazynu) fizycznie jest niedostępny. Zaproponowaliśmy towar alternatywny - nie chciała go Pani. Tutaj też pracują ludzie, którym zdarza się popełniać błędy - staramy się je ograniczać do minimum, ale nie zawsze się udaje. Mimo wszystko - zapraszamy do współpracy, szczególnie, że jesteśmy "sąsiadami".
5 wrz 2023

Marketing oszukańczy

Kupowałem opakowanie oznaczone x5, przysłano mi 1 z 5 w opakowaniu ... sprzedawca dobrze wie jak rozpisał zachętę do sprzedarzy
8 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Zawsze chcemy mieć pewność, że nasi klienci są zadowoleni z zakupów. Przepraszamy za wszelkie nieporozumienia związane z opakowaniem i wykorzystamy Twoją opinię, aby upewnić się, że w przyszłości wszystko będzie tak jasne i proste, jak to tylko możliwe. Przykładamy wagę aby precyzyjnie opisywać produkty - zaznaczamy że cena dotyczy 1 sztuki tak w tytule jak i opisie danego produktu. Zdjęcia załączone zo opisu są zdjęciami opakowań w celach identyfikacji produktu. Nie jest to marketing oszukańczy jak Pan sugeruje a rzeczowa informacja - chcemy unikać takich nieporozumień, stąd moja odpowiedź na Pana opinię. Mimo wszystko - jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam swoich uwag - naprawdę to doceniamy!
29 wrz 2023
delivery is very slow especially the time taken from receiving the order to giving the product to the curier
3 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Rozumiemy, że czas jest najważniejszy i staramy się dostarczać nasze produkty tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. W MEDYCZNIE.COM.PL jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Zdajemy sobie sprawę, że istnieją obszary wymagające poprawy i nieustannie szukamy sposobów na usprawnienie naszego procesu dostawy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!