marqbella.pl

Opinie (21) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21)

Ważny od: 18 sie 2023
marqbella.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu marqbella.pl

POLECAM !!!! Piękne i dobre jakościowo ubrania Miła obsługa, właścicielka jest bardzo sympatyczną osobą. Starannie zapakowane ciuszki, błyskawiczna wysyłka. Teraz to mój ulubiony sklep.
Cudowne ciuszki i miła obsługa. Kupiłam kombinezon Amazon, jestem zachwycona , bo pięknie modeluje sylwetkę . Materiał bardzo wysokiej jakości. Polecam !!!
Polecam!!! Piękne ubrania, jakość materiału na wysokim poziomie, miła obsługa, szybka wysyłka.... po prostu wszystko naj......
25 lut 2024
POLECAM !!! Piękne ubrania, szybka wysyłka.
Piękne i dobre jakościowo ubrania Wszystko na wysokim poziomie, piękne modele uszyte z bardzo dobrej jakości materiałów, miła i szybka obsługa oraz błyskawiczna wysyłka. Polecam w 100 %
Cudowne ciuszki, ostatnio kupiłam kombinezon Amazon i jakość materiału jak wykonania jest na wysokim poziomie. Polecam sklep z całego serca każdej kobiecie.
10 sty 2024
Jakościowe i piękne produkty, ale na szczególną pochwałę zasługuje wspaniała obsługa klienta ❤️ To już moje kolejne zamówienie i na pewno nie ostatnie!
Zakochałam się w ciuszkach od Marqbella Kombinezon Amazon ..... totalny sztos, mega jakość , miła obsługa i ekspresowa wysyłka. Jesteście najlepsi !!!
Piękne ubrania dla każdej kobiety z klasą starannie uszyte z materiałów najwyższej jakości .
4 sty 2024
Świetna jakość ubrań, jestem zachwycona każdym modelem! Polecam!
17 lip 2023
Super sklep,świetny kontakt a ubrania rewelacja, wszystko uszyte starannie,gatunek pierwsza klasa.Polecam z czystym sumieniem
19 lip 2023
Idealny materiał wszystko zadbane dopracowane o każdy detal. Najlepsza marka na jaką można trafić . Każda kobieta będzie czuła się wyjątkowo nosząc ubrania od marqbella. Szybka wysyłka ,zapakowane przepięknie Pełne logowania ! Klasa pełna elegancji i magia ukryta w cudownych ubraniach ❣️
23 lip 2023

Polecam🫶

Polecam z całego ❤️ Wyjątkowe miejsce dla kobiet😍😍 Moda jest nietuzinkowa, atrakcyjna i perfekcyjna🫶 Fantastyczny styl, jakość odzieży premium🔥🔥wszystkie detale dopieszczone na maxa❤️❤️❤️❤️ Wyjątkowe,subtelne i piękne logo🥹🫶
18 lip 2023
Indywidualne, niepowtarzalne projekty. Ubrania są starannie uszyte z dobrej jakości materiałów. Polecam markę z całego serca
17 lip 2023
WITAM. JESTEM STAŁĄ KLIENTKĄ TEJ FIRMY. CIUCHY KTORE PROJEKTUJE PANI WŁASCICIELSKA SĄ REWELACYJNIE GATUNKOWO, PIEKNIE USZYTE, CUDOWNIE SIĘ NOSZĄ. MAM OD MARQUBELLA BARDZO DUZO RZECZY I KAŻDA JEST REWELACYJNIA. W 100% POLECAM :)
Odpowiedź ze sklepu marqbella.pl
17 lip 2023
Bardzo dziękuję za miłe słowa
Już odkładam pieniążki na kolejną świąteczną paczuszkę. Uwielbiam ten sklep za styl i klasę !! Wszystkie ubrania są niesamowite i warte każdej wydanej 1zł
19 lip 2023
Piękne,wyjatkowe ciuszki,świetna jakość i miła,szybka obsługa Polecam 😊🥰
2 sie 2023
Bardzo zachwycona jakością dresów, polecam
16 gru 2023
Polecam , każdy ciuszek z firmy Marqbella , gatunek materiału jest na wysokim poziomie .
3 sie 2023
Zamówilem dla żony sukienkę Morena, przepięknie wygląda, jakość super