medizal.pl- Logo - Opinie

medizal.pl

Opinie (200) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (498)

Ważny od: 13 sie 2020
medizal.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 maj 2023
Firma potraktowała mnie szczególnie uprzejmie; dwa razy przyjęła zwrot kompletu kompletu medycznego. Pani na infolinii jest tak bardzo życzliwa i pomocna, że aż miło posłuchać. Dla mnie firma na medal

26 lis 2023
Długi czas oczekiwania na przesyłkę. W kontakcie reklamowym dostałam do obejrzenia te bluzy, które właśnie wcześniej już zamówiłam. Rozmiary zgodne z rzeczywistością chociaż mogłoby być około 1-1,5 cm luzu. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu medizal.pl

Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę.
24 mar 2024
24 mar 2024
Dziękujemy za ocenę. :)
podobał mi się duży wybór fasonów i rozmiarów, bo mogłam wybrać idealny dla siebie, trochę jest długi czas oczekiwania na zamówienie, ale zgodny z informacją o czasie realizacji
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania. W naszej ofercie mamy bardzo dużo produktów (w tym żakietów) z wysyłką w 48 h. Część produktów jest szyta pod konkretne zamówienia stąd też dłuższy termin, ale tak jak Pani zaznaczyła na stronie informujemy o tym. :) Zapraszamy ponownie :)
Świetna jakość i cenna pomoc przy pracy w nawiazaniu kontaktu z małym pacjentem przy takim ślicznym uniformie :)
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów. :)
16 mar 2024
Ca la transakcja przebiegła bez żadnego problemu. Zakupiony towar zgodny z opisem. Szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu bluz i czepków na naszej stronie.
KS
kizi56 S.
Nowy Staw
Proszę sprawdzić przed wysłaniem stan obuwia. Prawy ma dwa felery, co pokazują zdjęcia
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy za ocenę i opinię. W przypadku defektów stwierdzonych po odebraniu przesyłki klient może bezpłatnie wymienić obuwie.
17 lut 2024

Bardzo duży wybór i dostępne rozmiary wygląd fantastyczny polecam :)
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że nasze fartuchy spełniają Państwa oczekiwania. :)
Super szybka wysyłka,buty wygodne i dobrze wykonane. Polecam 🤩🤩🤩
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że nasze obuwie Air Max spełnia Pani oczekiwania. :)
Polecam! Szybką wysyłka. Produkt zgodny z opisem. Super jakosc.
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, by zamówienia były realizowane najszybciej jak to możliwe. :)
24 lut 2024
Wszystko przebiegło sprawnie,bez zadnych problemów.
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów oraz całego procesu zakupu. :)
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę.
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię.
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. :)
2 mar 2024
Nie otrzymałam faktury do zamówienia. Rozmiar butów jest zawyżony przez co buty są lekko ciasnawe.
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dzień dobry, Faktury są wysyłane automatycznie z systemu w dniu wysyłki zamówienia. Kontaktowaliśmy się z Panią telefonicznie i faktura została wysłana. Jeśli chodzi o rozmiar obuwia przy zakupach internetowych zawsze istnieje możliwość zwrotu lub wymiany produktu na odpowiedni. :)
14 lut 2024
Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z Panią, z którą miałam bezpośredni kontakt w sprawie zamówienia. Bardzo miła i życzliwa osoba. Dziękuję Dorota Martyka
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Dokładamy wszelkich starań by jakość naszej obsługi była na jak najwyższym poziomie. Zawsze jesteśmy chętni do pomocy :)
31 sty 2024
Buty pasują. Szybka obsługa. Wszystko OK.
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że dołączyła Pani do grona zadowolonych użytkowników obuwia Air Max. :)
szybka dostawa, jakość zamówienia
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszych produktów. :) Dokładamy wszelkich starań by zamówienia jak najszybciej trafiały w Państwa ręce.