meskiegacie.pl- Logo - Opinie

meskiegacie.pl

Opinie (90) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1959)

Ważny od: 29 kwi 2015
meskiegacie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 sty 2024
Slipy białe świetnie leżą, wygodne, kieszonka bardzo ładnie prezentuje zawartość i nie ściska sprzętu. Kolor biały podoba się partnerce.

10 lut 2024
Zamówienie złożone 05.02.2024 i opłacone BLIKiem. Według informacji na stronie Sprzedający zadeklarował się do wysyłki w ciągu 24h. Mamy 10.02.2024 a zamówienie dalej niezrealizowane z powodu oczekiwania na dostawę. Do tego Sprzedający nie odpowiada na maile. Czuję się oszukany. Nie polecam. Nigdy więcej nie złożę zamówienia w tym sklepie. Nie mam zakupionych towarów, nie ma możliwości anulowania zamówienia, nie mogę ubiegać się o zwrot kosztów. Porażka.

Opinie nt. sklepu meskiegacie.pl

8 lut 2024
10 lut 2024

Wysyłka w 24h to kłamstwo

25 sty 2024

Slipy białe sexy

14 sty 2024
Idealnie dopasowują się do ciała, super materiał. Polecam
11 sty 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia.
28 sty 2024
27 sty 2024
13 sty 2024
21 sty 2024
18 gru 2023
Wszystko zgodne z opisem na stronie internetowej, wysyłka szybka
18 gru 2023
14 lis 2023
29 lis 2023
22 lis 2023
20 mar 2023
Jestem bardzo zadowolony z zakupów slipów są poprostu świetne szybka realizacja zamówienia na pewno nie będą to moje ostatnie zakupy.