dedicante.pl

Opinie (1036) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1966)

Ważny od: 12 lip 2022
dedicante.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Podobała mi się dbałość o szczegóły, opakowanie było przepiękne jakby zrobione z miłością do bizuterii :) pierwszy raz się z tym spotkałam. Do tego sama biżuteria na żywo prezentuje się na prawdę cudownie. Jedyne co to nie zauważyłam nigdzie informacji, że dołączają państwo te ,, stopery" z gumeczkami dlatego zamówiłam o dwa więcej koraliki bo nie wiedzałam, że je dostanę :) oczywiście że stoperów jestem bardzo zadowolona, zaskoczona ale w pozytywnym sensie

23 maj 2023
Moja niewiedza doprowadziła do tego, ze otrzymałam bransoletkę stopki z grawerem z przodu i z tyłu a nie na dwóch stopkach po jednej stronie. I listopadzie otrzymałam po jednej stronie.. teraz po dwóch różnych. Oczywiście jest to mój błąd.. ale do każdego zamówienia jest podany numer telefonu, i niewiele czasu zajęło by jego wykonanie i dopytanie o szczegóły.. człowiek uczy się na błędach. Szkoda, ze poprzednie zamówienie zostało zrealizowane poprawnie a to mam wrażenie ze zależało od interpretacji pracownika.

Opinie nt. sklepu dedicante.pl

16 mar 2024
10 mar 2024
10 mar 2024
9 mar 2024
Naprawdę mega szybka wysyłka. Breloki świetnie zapakowane w bardzo ładnym pudełeczku. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam bo warto zrobić komuś tak miły prezent.
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej wysyłki i ładnego zapakowania biżuterii. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient czuł się wyjątkowo po otrzymaniu zamówienia i cieszymy się, że w Twoim przypadku się to udało. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na naszą recenzję!
Piękne, staranne wykonanie produktów, estetyczne i eleganckie opakowanie, szybka wysyłka, możliwość personalizacji, dobry kontakt z obsługą klienta - zdecydowanie polecam!:)))
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pozytywną recenzję! Jesteśmy dumni z dostarczania pięknych, dobrze wykonanych produktów w wysokiej jakości opakowaniach, szybkiej wysyłki, spersonalizowanych rozwiązań i doskonałej obsługi klienta. Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że poczujesz się wyjątkowo.:)
KM
17 lut 2024

Super!

Bardzo szybka obsługa, produkt dotarł pięknie zapakowany. Jakość wykonania samego breloka jak i graweru super! Polecam!
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Wielkie dzięki za twoją recenzję! Cieszymy się, że podoba Ci się jakość naszego produktu i opakowania. Polecamy się na przyszłość .
Przepiękna biżuteria,ktora jest niezniszczalna. Jedyny mankament to sznurek, który się rozwiązuje przy bransoletce
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę twojego zakupu! Cieszymy się, że podoba Ci się biżuteria i doceniasz jej trwałość. Proszę pamiętać że produktu obejmuje 2 letnia gwarancja , w razie problemów prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługo Klient .
Kolejne zamówienie i kolejny raz jestem bardzo zadowolona. Wykonanie bardzo dobre, wysyłka ekspresowa. Polecam ♥️
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękujemy za twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że podoba Ci się Twoja nowa biżuteria i że dotarła szybko. Doceniamy Twoje wsparcie! ♥️
Wszystko zgodnie z ofertą, szybka realizacja pomimo okresu przedwalentynkowego. Wnuczki bardzo zadowolone!
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że twoje wnuczki są zadowolone z prezentu . W Dedicante staramy się zapewnić poziom usług, który zapewni każdemu klientowi wspaniałe doświadczenie. Mamy nadzieję, że Ty i Twoje wnuczki wkrótce wrócicie!
Ekspresowa wysyłka, biżuteria piękna, estetycznie wykonana, ogromny plus za piękne opakowanie, polecam!
Odpowiedź ze sklepu dedicante.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że podobała Ci się ekspresowa dostawa, piękna biżuteria i nasze estetyczne opakowanie. Opinie takie jak Twoja mają dla nas ogromne znaczenie i staramy się, aby każdy klient był tak zadowolony, jak to tylko możliwe. Dziękujemy za Twoje wsparcie!