dedicante.pl

Opinie (1036) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1966)

Ważny od: 12 lip 2022
dedicante.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Podobała mi się dbałość o szczegóły, opakowanie było przepiękne jakby zrobione z miłością do bizuterii :) pierwszy raz się z tym spotkałam. Do tego sama biżuteria na żywo prezentuje się na prawdę cudownie. Jedyne co to nie zauważyłam nigdzie informacji, że dołączają państwo te ,, stopery" z gumeczkami dlatego zamówiłam o dwa więcej koraliki bo nie wiedzałam, że je dostanę :) oczywiście że stoperów jestem bardzo zadowolona, zaskoczona ale w pozytywnym sensie

23 maj 2023
Moja niewiedza doprowadziła do tego, ze otrzymałam bransoletkę stopki z grawerem z przodu i z tyłu a nie na dwóch stopkach po jednej stronie. I listopadzie otrzymałam po jednej stronie.. teraz po dwóch różnych. Oczywiście jest to mój błąd.. ale do każdego zamówienia jest podany numer telefonu, i niewiele czasu zajęło by jego wykonanie i dopytanie o szczegóły.. człowiek uczy się na błędach. Szkoda, ze poprzednie zamówienie zostało zrealizowane poprawnie a to mam wrażenie ze zależało od interpretacji pracownika.

Opinie nt. sklepu dedicante.pl

27 kwi 2023
24 maj 2023
Dziękujemy , za podzielenie się z nami opinią na temat wykonanego produktu . Zgodnie z ustaleniami bransoletka została wykonany zgodnie z tym co zostało zaznaczone w formularzu , jeżeli klienci maja wątpliwości co do rozmieszczenia graweru zawsze służymy pomocą , swoje uwagi oraz sugestie można wprowadzać w komentarzu do zamówienia . Bardzo nam przykro że nie jest Pani zadowolona z zamówionego produktu i tak nisko ocenia nasz sklep .
21 cze 2023

Miniaturki w cenie złota

Produkt wysokiej jakości, pięknie zapakowany, ale.....cena jest kompletnie nieadekwatna do rozmiaru produktu. Zawieszki na breloku są wręcz mini mini miniaturowe, trzeba mieć lupę, żeby zobaczyć co jest napisane a cena produktu jak na breloczek jest kosmiczna. Nie zdecyduje się już na zakup w tym sklepie.
6 paź 2023

Rozczarowanie

Myślałam, że produkt za tą cenę będzie lepszej jakości. Zawieszka porysowała się już po 1 dniu. Jestem rozczarowana. Na zdjęciach produkt wygląda porządniej niż w rzeczywistości.
26 cze 2023

Obsługa bardzo dobra. Towar niezadowalający.

Obsługa super, szybko, dobrze zapakowane, eleganckie opakowanie jednak jestem niezadowolona z biżuterii ponieważ napisy na blaszkach praktycznie niewidoczne.
6 lip 2023
Dziękujemy za Pani za opinię. Cieszymy się, że Pani doświadczenie z naszą obsługą klienta było pozytywne. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe produkty , opakowania i doceniamy Państwa spostrzeżenia. Rozumiemy, że nie jest Pani zadowolona z grawerunku na biżuterii, ale proszę mieć pewność, że nasz zespół wkłada wiele wysiłku w tworzenie produktów najwyższej jakości z wielką dbałością o szczegóły. Jeżeli jest coś nie tak z produktem prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej , postaramy się pomóc . Jeszcze raz dziękujemy za recenzję.
23 cze 2023
Brelok i wykonanie wszystko super. Aczkolwiek konfigurowalam „Dwie dziewczynki” jako przywieszki a dostałam jednego „chlopca” a druga dziewczynkę. 🤷‍♀️
4 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami opinią na temat dokonanego zakupu. Jeżeli produkt został wykonany niezgodnie z zamówieniem prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta w celu wyjaśnienia sprawy .
21 maj 2023

Brelok.

Zamówiłam brelok. Niestety wydruk jest fatalny, a cena z kosmosu... Myślałam że takie pieniądze będzie to porządna rzecz, zawiodłam się
7 cze 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią na temat zamówionego produktu . Doceniamy, że wyraziłeś swoją opinię na temat nadruku i cen. W Dedicante staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Rozumiemy Twoje rozczarowanie i dziękujemy za zwrócenie naszej uwagi na to doświadczenie.
20 cze 2023
Bardzo mi przykro że na breloczku zrobiliście pomyłkę. Zamiast obrazka z kotkiem był piesek ;( pakowanie i wysyłka na wielki plus.
23 gru 2023
Wielkość napisu większy, bo jednak im dłuższy tekst tym nie da się rozczytać co się wpisuje.
25 maj 2023
Brak odpowiedzi na kolejnego maila. Na pierwszego maila odpowiedz byla natychmiastowa.
31 maj 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i żałujemy, że w tym przypadku nie byliśmy w stanie spełnić Twoich oczekiwań. Rozumiemy, że komunikacja jest niezbędna do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na tę kwestię. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz dalsze pytania lub problemy.
23 maj 2023
Bransoletka drzewko gratis do zamówień powyżej….. Bajka bo bransoletki nie otrzymałam
24 maj 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią , jeżeli Pani zamówienie przekroczyło kwotę 120 zł i nie otrzymała Pani bransoletki gratis prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta w celu wyjaśnienia sprawy . Bardzo nam przykro ,że przez zaistniałą sytuację oceniła Pani nasz sklep na tak niskim poziomie .
Ładne wykonanie. Elegancki prezent. Niestety grawer niezgodny z zamówieniem
27 cze 2023
Lepsza współpraca, personalizacja przed zamówieniem
4 lip 2023
Dziękujemy za Pani opinię i poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami. Doceniamy Pani uwagi , zawsze staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy i staramy się oferować najlepszą możliwą obsługę.
13 cze 2023
Dostałam produkt bez grawera który prosiłam
11 lis 2023
17 lis 2023
Dziękujemy za podzielenie się opinią , jednak chętnie poznalibyśmy szczegóły co powinniśmy poprawić i skąd taka niska ocena naszych produktów . Proszę pamiętać że w razie problemów zawsze można skontaktować się z naszym Biurem obsługi klienta który służy pomocą .
21 cze 2023
10 cze 2023
10 cze 2023
Dziękujemy za opinię , bardzo nam przykro że tak nisko ocenia Pani nasze produktu oraz obsługę klienta . Miło by było gdyby, odniosła się Pani co wpłynęło na taką ocenę . W razie problemów z produktem warto się z nami kontaktować, mimo wszystko zawsze staramy się pomóc .
31 maj 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam Twojej opinii. Rozumiemy, że nie byłaś w pełni zadowolona z otrzymanego produktu , przepraszamy za wszelkie niedogodności. W naszej firmie staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i oferować naszym klientom produkty wysokiej jakości. Nieustannie dążymy do poprawy w tych obszarach, abyśmy mogli lepiej służyć Ci w przyszłości.