allmeblo.pl

Opinie (277) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (277)

Ważny od: 12 wrz 2023
allmeblo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu allmeblo.pl

14 kwi 2024

Narożnik Prego

Solidny narożnik, kolor trafiony pięknie się prezentuje. Zamówienie zrealizowane szybciej ,za co dziękuję. Prosiłam o skrawek materiału również nie było żadnego problemu. 100 % satysfakcji. POLECAM SERDECZNIE
29 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Zapraszamy ponownie.
Bardzo dziękuję za sprawną realizację mojego zamówienia. Pierwszy raz zamawiałam tak duży mebel przez internet. Miałam obawy. Jestem zachwycona obsługą. Zamówienie złożyłam telefonicznie, rozmawiałam z przemiła Panią, która doradziła, pozwoliła mi lekko zmodyfikować zamawianą kanapę. Poduszki - dziękuję za podpowiedź - super, boki otoman - super. Kanapa prezentuje się doskonale. Materiał - kolor i gęstość idealnie pasuje do wnętrza mieszkania. Wykończenie perfect. Komunikacja z firmą w trakcie realizacji zamówienia super. Nie było żadnego problemu z dodzwonieniem się. Kontakt z firmą dostarczająca kanapę super. Pan kurier przemiły. Serdecznie dziękuję, życzę wspaniałych klientów dużego obrotu i przesyłam pozdrowienia dla całego zespołu ALLMEBLO:-))
31 mar 2024
Nr zamówienia 642511907. Produkt zgodny z opisem przy składaniu zamówienia. Materiał, twardość siedziska jest doskonała taka jak powinna byc i chciałam, aby nie byla miękka. Sofa jest bardzo wygodna i praktyczna. Polecam zakup sofy dla wszystkich osób, pięknie prezentuje się. Bardzo ładna i mam nadzieję że będzie dobrze służyła. Montaż łatwy zgodnie z instrukcją. Myślę, że warto dodać usługę montażu sofy oraz usługę wniesienia. Obecnie te usługi są niedostępne dla wszystkich Klientów.
30 mar 2024
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu kanapy allmeblo. Wysyłka dotarła w odpowiednim czasie. Super kontakt. Bardzo Polecam.

Najlepsza obsługa klienta!

Jeszcze w żadnym sklepie nie spotkałem się z tak miłą i pomocną obsługą. Fachowo doradzono mi wypełnienie kanapy i dokładnie opowiedziano o materiałach obicia. Przyznaję, że byłem upierdliwym klientem, zmieniałem, wprowadzałem poprawki, anulowałem i składałem nowe zamówienie - wszystko bez najmniejszego problemu, aż w końcu udało się wybrać kanapę idealną. Bardzo polecam!
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Witam serdecznie. Dnia 19.02.2024 złożyłem zamówienie w/g specyfikacji. Łóżko Moon 160x200. Towar super zgodny z zamówieniem. Kurier bardzo ok. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Bardzo polecam firmę Allmeblo. Było to kolejne moje zamówienie i nie ostatnie. Pani w serwisie obsługi bardzo miła.
23 mar 2024
Mały narożnik Helios Transakcja przebiegła bez problemów. Dostawa w terminie. Tkaniny dobrej jakości i kolory, takie jak wybraliśmy. Po zmontowaniu wszystko działa jak należy. Jedynie instrukcja montażu mogłaby być trochę bardziej czytelna dla osób, które nie składają na codzień mebli.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Sofa, ku miłemu zaskoczeniu dostarczona dużo szybciej, niż pierwotnie zakładano. Obsługa działu ksiegowosci bardzo miła i pomocna, kierowca, który przywiózł mebel również :-) Sofa wykonana starannie, wygodna i funkcjonalna. Mam nadzieję, że posłuży na dłuższy czas :-)
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo udany zakup, meble spełniły oczekiwania. Dobry kontakt przed dostawą, pozwalający wyjaśnić wątpliwości. Jedynie brak usługi wniesienia mebli jest pewną bolączką i myślę że jego wprowadzenie znacznie podniosłoby zadowolenie klientów.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Na etapie składania zamówienia jestem w stanie napisać, że obsługa jest na 6+ ♡ REWELACJA! Bardzo pomocni, cierpliwi i wyrozumiali. Potrafią idealnie doradzić ♡ Wielki plus za możliwość konfiguracji mebla, jak i jego wymiarów :)
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Kanapa bardzo ładna! Tylko nie polecam płacić z góry, gdyż dostawa trwa dwa razy dłużej ( 47 dni) niż jak się płaci przy dostawie ( 23 dni) i dodatkowo jest 50 zł droższa. To jest trzecia kanapa, którą zamówiłam na Allmeblo.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Narożnik Vido U wykonany solidnie, zgodnie z umową.Został dostarczony nawet przed ustalonym terminem.Kontakt z firmą szybki i profesjonalny.Firma transportowa ok.Pan kierowca uprzejmy i pomocny.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, produkt zgodny z zamówieniem, czas realizacji zgodny z pierwotnie podanym czasem.Solidna firma polecam

Narożnik milo

Wybraliśmy kolor Rico pomarańczowy. Kolor przepiękny. Kanapa solidna. Wszystko zgodne z opisem i na czas. Gorąco polecam!
31 mar 2024
Obsługa zamówienia na najwyższym poziomie. Próbki materiału otrzymaliśmy już na następny dzień !

Goraco polecam

Firma solidna. Bardzo dobre wykonanie narożnika. Wszystko zgodne z moimi oczekiwaniami
29 kwi 2024
Zamówiłam narożnik. Zadowolona z zakupu,obsługa klienta na wysokim poziomie. Polecam
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Solidne wykonanie bardzo fajne obcje wyboru poszczególnych elementów do sofy. Polecam
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo szybka odpowiedź, super że można zamówić próbki tkanin. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia, produkt dobrej jakości