SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (1954) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6286)

Ważny od: 11 mar 2021
SuperButelki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kształt buteleczek i wielkość dobrze dopasowana. Ładnie się prezentują. Naklejki na nakrętki są ok ale część z nich zupełnie mieprzydatna. Nikt nie trzyma w tak małych pojemniczkach rodzynek, żurawiny, grzybów, soli, wiórek kokosowych czy cukru. Natomiast brakuje naklejek np. na czatnuszkę, kardamon, pomidory suszone, kmin rzymski czy chili pieprz cayenne. Może stworzyć możliwość wyboru etykiet do zwojego zestawu lub możliwość dokupienia etykiet. Byłoby fajnie.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

26 gru 2023
Nakrętki przyszły czarne zamiast zamawianych złotych, a sam nadruk też pozostawia wiele do życzenia.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo przepraszamy - osoba pakująca musiała się pomylić podczas pakowania przesyłki i dołożyć błędny kolor. Nadruk musiał zostać uszkodzony podczas transportu - podejmiemy odpowiednie kroki, aby wyjaśnić sprawę :) Pozdrawiamy, Superbutelki
8 gru 2023
Dostawa miała być 1-2 dni robocze, czekam już 4 dzień roboczy i dalej nie otrzymałam zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Z tego co widzimy Pani paczka została uszkodzona w czasie transportu stąd opóźnienie.. Nasz Dział reklamacji zajął się sprawą i postaramy się odzyskać Pani zaufanie :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Nie wysyłają we wskazanym terminie. Nienoosiadaja całego asortymentu w magazynie.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Niestety, ale z powodów od Nas niezależnych mieliśmy drobne opóźnienia w dostawie wybranego produktu - stąd opóźnienie. Cieszymy się, że udało się załatwić sprawę pomyślnie. Przepraszamy za niedogodności.. Pozdrawiamy, Superbutelki
Wreszcie zrealizować moje zamówienie. Czekam 2 tygodnie i nic.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Bardzo przepraszamy za opóźnienia! W związku z okresem przedświątecznym pracujemy bezustannie, aby każdy Klient otrzymał paczkę w terminie. Zadowolenie Klienta jest dla Nas priorytetem - skontaktujemy w celu wyjaśnienia sprawy :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Butelki przyszły potłuczone, dokonałam zwrotu zamówienia
7 gru 2023
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Nie odpowiadamy za pracę Kurierów jednak bierzemy pełną odpowiedzialność za przesyłki w czasie transportu. Cieszymy się, że sprawa została rozwiązana pomyślnie. Nowe butelki są już w drodze do Pani :) Zapraszamy ponownie! Superbutelki

Długi termin dostawy

Butelki super, termin dostawy bardzo dlugi
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.. Z powodów od Nas niezależnych mieliśmy opóźnienia - sytuacja została już opanowana! Zapraszamy ponownie :) Sklep Superbutelki
12 gru 2023
Dostarczyć towar, a nie pytać o opinię.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za wszelkie opóźnienia. Z powodów od Nas niezależnych mieliśmy drobne opóźnienia - sytuacja została już opanowana. Ciężko pracujemy, aby każdy Klient otrzymał zamówienie w terminie. Prosimy o wyrozumiałość :) Pozdrawiamy, Superbutelki
zbyt dlugi termin oczekiwania
7 gru 2023
Dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za kłopot. Niestety, ale z powodów od Nas niezależnych Pani paczka jak i kilka innych nie zostało odebranych w terminie. Dołożymy wszelkich starań,aby takie sytuacje nie miały miejsca :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Butelki zamówione na początku grudnia, nie dotarły na święta i do tej pory ich nie ma, zero odp
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię o naszym sklepie. Przykro nam, że złożone przez Państwa zamówienie nie zostało opłacone i zostało anulowane. Rozumiemy, że może to być frustrujące. Zgodnie z naszymi warunkami sprzedaży, zamówienie jest uważane za opłacone po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku, gdy wpłata nie zostanie zaksięgowana w ciągu 3 dni roboczych, zamówienie jest anulowane. W przypadku Państwa zamówienia, wpłata nie została zaksięgowana w terminie. Dlatego też, zamówienie zostało anulowane. Pragniemy zapewnić, że staramy się, aby nasze procesy płatności były jak najbardziej sprawne. Podejmiemy kroki, aby poprawić naszą komunikację z klientami w przypadku, gdy wpłata nie zostanie zaksięgowana w terminie. Chcielibyśmy również przeprosić za niedogodności, jakie mogły wyniknąć z anulowania Państwa zamówienia. Z poważaniem, Zespół sklepu superbutelki.pl

Ocena jakości

Daje tylko 2 gwiazdki ponieważ 1 karafka jest zbita.moze trzeba oznakowac że to jest szklo.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Każda Nasza paczka jest oznaczona specjalną taśmą z napisem ''uwaga szkło''. Widzimy, iż proces reklamacyjny jest w trakcie. Zapewniam, iż Dział Reklamacji dołoży wszelkich starań, aby była Pani zadowolona :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
4 paź 2023
Produkty bardzo fajne ale sama strona działa kiepsko, kilka razy podchodziłam do zamówienia
5 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Nie odnotowaliśmy żadnych problemów ze stroną, być może problem leży w połączeniu z Internetem. Gdyby taki problem nadal występował bardzo prosimy o kontakt. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
3 paź 2023
Przesyłka ze szklanymi butelkami nie była oznaczona "uwaga szkło". Część butelek była zbita
3 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, bardzo zależy Nam aby paczki były odpowiednio zabezpieczone. Zapewniam, ż dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać tą sprawę. W razie jakichkolwiek uwag lub pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu na reklamacje@superbutelki.pl - Nasi Pracownicy są do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Superbutelki

Reklamacja

Zamówienie nr 361016 do dnia dzisiejszego nie dotarło!! Proszę o jak najszybszą reakcję.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
dziękujemy za kontakt. Rozumiemy, że oczekują Państwo na swoje zamówienie nr 361016. Sprawdziliśmy status przesyłki i potwierdzamy, że została ona nadana ponownie w dniu 7.01.2014r. Według informacji od firmy kurierskiej, przesyłka powinna zostać dostarczona do Państwa w dniu 8.01.2024r. Przepraszamy za opóźnienie w dostawie zamówienia. Jesteśmy wdzięczni za cierpliwość i zrozumienie. Z poważaniem, Zespół sklepu superbutelki.pl
12 gru 2023
Przesyłka została dostarczona do paczkomatu InPost uszkodzona (drobno pokruszona butelka).
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Bardzo prosimy o przesłanie zdjęć uszkodzeń na adres reklamacje@superbutelki.pl Dział reklamacji dołoży wszelkich starań, aby pomóc :) Pozdrawiamy, Superbutelki
2 gru 2023
Buteki dotarły pobite. Na kartonie nie było informacji o ostożnym traktowaniu przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo Nam przykro, iż spotkała Panią taka przykra sytuacja. Szczególną uwagę zwracamy na oznaczenia ''uwaga szkło'', dlatego podejmiemy odpowiednie kroki, aby to wyjaśnić. Niestety, ale nie odpowiadamy za sposób traktowania przesyłki przez Kuriera - bierzemy jednak za to pełną odpowiedzialność dlatego Nasz Dział reklamacji skontaktuje się z Panią :) Pozdrawiamy, Superbutelki
13 paź 2023
w trakcie sprawdzania
Otrzymałam wszystkie słoiki rozbite. Proszę odebrać to rozbite szkło i oddać pieniądze.
17 paź 2023
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu takiej opinii. Zakupiła Pani słoiki typu ''outlet'', które ze względu na uszkodzenia posiadają znacznie obniżoną cenę. Z tego co widzimy odpowiedni dział zajmuje już się Pani sprawą. Dołożymy starań, aby rozwiązać sprawę jak najszybciej :) Pozdrawiamy, Superbutelki
2 lis 2023
bardzo niska jakoś butelek, szkło miejscami matowe z przebarwieniami. Nie polecam
2 lis 2023
Dzień dobry, bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Nie otrzymaliśmy od Pani żadnej informacji odnośnie kłopotów z zamówieniem. Niezwłocznie skontaktujemy się z Panią, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
10 wrz 2023

Minus

No niestety, w 2 butelkach zakrętki są niedopasowane, więc butelki nie do użycia
22 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię! Nie otrzymaliśmy żadnej informacji jakoby z zamówieniem było coś nie tak. W takich sytuacjach serdecznie zapraszamy do kontaktu z Naszym działem obsługi Klienta na reklamacje@superbutelki.pl Skontaktujemy się w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji oraz dołożymy wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni ;) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
2 gru 2023
Nakrętki były powyginane jeżeli chodzi o butelki to bardzo ładne .
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Cieszymy się, że butelki się Pani podobają. Jeśli chodzi o nakrętki przekażemy wszelkie uwagi do odpowiedniego działu, aby taka sytuacja nie miała więcej miejsca. Nie otrzymaliśmy od Pani wiadomości na ten temat, ale oczywiście niezwłocznie się skontaktujemy, aby to wyjaśnić :) Pozdrawiamy, Superbutelki
28 gru 2023

Butelki

Buteleczki przyszły bardzo szybko ale niestety dwie były pobite.
29 gru 2023
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety, ale nie mamy wpływu na pracę Kurierów - bierzemy odpowiedzialność za przesyłkę w czasie transportu. Bardzo prosimy o przesłanie zdjęć na adres reklamacje@superbutelki.pl Nasz Dział reklamacji dołoży starań,aby pomóc :) Pozdrawiam, Justyna