sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8045)

11 maj 2023
Sklep z produktami bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia i bezproblemowe zwroty. Czasami brakuje zdjęć produktów na modelach, np. Kapelusze :) dwukrotnie zamówiłam w ciemno i niestety wyobrażałam sobie je inaczej „na głowie” - reszta bez zarzutu :)
AS

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

12 cze 2023
8 cze 2023
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
13 cze 2023
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy ponownie do odwiedzenia sklepu S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
AS
Adam S.