dlapsaikota.com- Logo - Opinie

dlapsaikota.com

Opinie (206) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1379)

Ważny od: 30 paź 2020
dlapsaikota.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Sprawna realizacja zamówienia. Wysyłka towaru natychmiastowa, porządnie zapakowane, wygodna dostawa do paczkomatu, czytelna strona sklepu.

9 maj 2023
Otrzymałam paczkę z syfem/piachem w paczce, część produktów była w brudzie, był to zakup do dalszej sprzedaży. Napisałam maila (dnia 26.04.23) do właściciela firmy, że otrzymałam paczkę z brudem.. do dzisiaj wiadomości zwrotnej nie otrzymałam..

Opinie nt. sklepu dlapsaikota.com

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Miły pan z magazynu informuje o możliwości odbioru zamówienia. Super 👍
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dzięki za miłe słowa! Naprawdę to doceniamy. Staramy się, aby każde doświadczenie klienta w dlapsaikota.com było pozytywne, a Twoja recenzja daje nam znać, że jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze raz dziękujemy, że nas wybrałeś!
16 sty 2024
Wszystko ok, przesyłka zgodna z opisem , paragon w środku. Szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za recenzję i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zamówienia! W dlapsaikota.com dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony i jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów z błyskawiczną wysyłką. Doceniamy twoje miłe słowa!
6 sty 2024
Duży wybór, dobre jakościowo karmy, bezproblemowe zamówienie i dostawa.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że nasz wybór, jakość i proces dostawy spełniają Twoje oczekiwania. W Dlapsaikota.com zawsze naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych doświadczeń. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy przekraczać Twoje oczekiwania!
8 sty 2024
Jestem zadowolona z zakupów , profesjonalnie i szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy, że jesteś zadowolony z zakupu i szybkiej dostawy. W dlapsaikota.com staramy się zapewniać najwyższej jakości doświadczenia i miło nam słyszeć, że właśnie to robimy! Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie.
31 gru 2023
Ekspresowa wysyłka, upominki do każdego zamówienia
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy twoje miłe słowa na temat naszej ekspresowej wysyłki i darmowych prezentów do każdego zamówienia. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom najlepszych doświadczeń zakupowych i cieszymy się, że udało nam się to zrobić w Twoim przypadku. Będziemy nadal ciężko pracować, aby upewnić się, że Twoje kolejne doświadczenie będzie jeszcze lepsze!
3 sty 2024
Błyskawiczna dostawa , wszystko super. :)
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i miło słyszeć, że to się opłaciło. W dlapsaikota.com wierzymy w zapewnienie naszym klientom najszybszej i najskuteczniejszej możliwej dostawy - Twoje doświadczenie jest tego dowodem! Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - będziemy kontynuować dobrą pracę.
13 sty 2024
Szybka dostawa ogólnie wszystko
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z dlapsaikota.com i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom szybką dostawę i wyjątkową obsługę, więc cieszymy się, że możemy to zrobić dla Ciebie. Jeszcze raz dzięki!
Karma bardzo dobrej jakości
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! W dlapsaikota.com dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom tylko najwyższej jakości produkty do pielęgnacji zwierząt. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu i mamy nadzieję, że znajdziesz wiele radości w swoim futrzanym przyjacielu!
10 sty 2024
szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne doświadczenia i wygląda na to, że w tym przypadku nam się to udało! Doceniamy twoje wsparcie.
24 sty 2024
Maria D.
Bielsko-Biała
14 sty 2024
30 gru 2023
Nie polecam Tabletki na odrobaczanie przyszły bez opakowania , otwarte i pokruszone ...tragedia Jak można wysłać komukolwiek taki towar
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za twoją opinię! Doceniamy Twoją szczerą opinię i rozumiemy, że nie jesteś w 100% zadowolony z otrzymanego produktu. W dlapsaikota.com staramy się oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Jeśli coś nie spełnia naszych standardów, nie wyślemy tego. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane i zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli jest coś jeszcze, co możemy zrobić.
9 sty 2024

Paczka przyszła nie kompletna...nie…

Paczka przyszła nie kompletna...nie powiadomiono mnie o tym że jakiegoś produktu brak.
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za Twoją recenzję i przepraszamy za niekompletny pakiet. W dlapsaikota.com staramy się zapewnić naszym klientom pełne doświadczenie zakupowe i przepraszamy, że tym razem nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę, aby pokazać Ci poziom jakości i troski, które wkładamy w każde zamówienie.
20 sty 2024
Vitacraft kielbaski wszystkie suche kot nie chcial jesc. Tricky ok
Odpowiedź ze sklepu dlapsaikota.com
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję naszego produktu. Doceniamy Twoją opinię i bierzemy ją pod uwagę przy ocenie naszych usług. W dlapsaikota.com rozumiemy, że jakość i świeżość żywności mają kluczowe znaczenie, dlatego zawsze staramy się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Jeszcze raz dziękuję za szczerą recenzję!