kolagencentrum.pl

Opinie (351) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (351)

Ważny od: 18 sie 2023
kolagencentrum.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 sie 2023
Trochę już tych kolagenów używałam, ale chyba w końcu znalazłam markę z którą chcę się identyfikować i przyjmować regularnie. Pomijając sam fakt kolagenu sklep ten wyróżnia się profesjonalną obsługą. Widać, że kolagen ten jest tworzony przez osoby, które znają się na tym i jest to ich pasją. Skorzystałam z ciekawości z konsultacji. Pan Wiktor odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania, a sama rozmowa przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam, bo to coś wyjątkowego :)

Zamawiając produkt nie wiedziałam, że jest niedostępny w waszym magazynie. Wypadałoby poinformować klienta, że czas dostawy jest zdecydowanie dłuższy niż ten, który deklarujecie.

Opinie nt. sklepu kolagencentrum.pl

7 wrz 2023
Wcześniej razem z chłopakiem braliśmy kolagen w płynie, ale zajmowało to dużo miejsca. Taka forma proszkowa dużo bardziej nam pasuje i wydaje mi się ze tez lepiej smakuje
13 wrz 2023
Kolagen Centrum jest trzecim kolagenem, który testuje i zdecydowanie on wypadł najlepiej. Rozpuszczalność bardzo dobra, smak jest OK, czuje się zdecydowanie najlepiej
22 sie 2023
Poleciła mi ten kolagen koleżanka dietetyk mówiąc, że to najlepszy aktualnie na rynku. Zobaczymy. Patrząc po składzie można na pewno powiedzieć, że jest ciekawy
8 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Moje paznokcie i włosy wydają się znacznie mocniejsze, a skóra jest gładka i promienna. Zamówię go ponownie!
14 wrz 2023
Pan Wiktor przygotował dla mnie plan suplementacji kolagenu, za co bardzo dziękuję. Sam w sobie kolagen dobry w smaku, rozpuszcza się całkowicie. 5/5
29 sie 2023
Kolagen kupiony dla mojego dziecka z polecenia znajomej. Synek nie ma problemy z codziennym przyjmowaniem kolagenu, jest on smaczny, więc nie marudzi
1 paź 2023
Podpatrzone w innym komentarzu i też polecam wymieszać widelcem. Sam produkt po 2 tygodniach stosowania uznaje za bardzo dobry w smaku i działaniu
1 paź 2023
Rok czasu zmagałam się z silnymi bólami w kolanach i biodrach. Wystarczyły 2 miesiace regularnego stosowania i przeszło. Teraz moja mama stosuje
29 wrz 2023
Jestem zdumiona efektami po 2 tygodniach stosowania. Żaden inny preparat nie mial tak dobrego wpływu na moją skórę i kolana. Jestem wdzięczna !
6 paź 2023
Zastanawiam się o co chodzi z tą nazwą Full Spectrum tego kolagenu... Skład faktycznie rozbudowany, podoba mi się, zobaczymy jak się sprawdzi
6 wrz 2023
Nasza cała drużyna stosuje kolagen z kolagen centrum i jest wyczuwalna duża różnica. Mniej bólu i większa sprawność. Pozdrawiam Kędzierzyn!!!
19 sie 2023
Bardzo dziękuję za wyczerpującą konsultację oraz rozwianie moich wątpliwości. Wysyłka bardzo szybka, teraz czas sprawdzić efekty produktu :)
4 wrz 2023
Jako technolog żywienia polecam ten produkt. Smak i lepkość w łatwy sposób definiują czy to uczciwy produkt. Ten zasługuje na polecenie!
20 wrz 2023
Konsultacja super - rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Pan odpowiadał cierpliwie na moje pytania, a jego odpowiedzi były wyczerpujące
22 sie 2023
Szybka i profesjonalna obsługa. Informacje niezbędne do prawidłowego stosowania olejków. Przejrzysta i przyjazna strona internetowa.
16 sie 2023
Konkretna pomoc od osoby ze sklepu pomogła mi dobrać odpowiedni kolagen dla mnie i mojego męża. Bardzo polecam ten sklep i produkty.
6 paź 2023
Skóra odżyła bardzo mocno.. nabrała koloru, nawilżyła się, a włosów nigdy nie miałam takich lśniących. Z czystym sumieniem polecam
8 wrz 2023
Mam taki rytuał, że piję kolagen o 15. Stosuję go regularnie od 2 tygodni i z czystym sumieniem mogę go polecić dalej. Pozdrawiam
19 sie 2023
Daje 4 gwiazdki ponieważ kurier nie chciał wejść na herbatę. Produkt po kilku dniach oceniam pozytywnie, dostawa bardzo szybka
18 sie 2023
Konsultacja przebiegła w sprawny sposób. Pan odpowiedział na wszystkie moje pytania i przygotował plan suplementacji. Polecam