kolagencentrum.pl

Opinie (351) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (351)

Ważny od: 18 sie 2023
kolagencentrum.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 sie 2023
Trochę już tych kolagenów używałam, ale chyba w końcu znalazłam markę z którą chcę się identyfikować i przyjmować regularnie. Pomijając sam fakt kolagenu sklep ten wyróżnia się profesjonalną obsługą. Widać, że kolagen ten jest tworzony przez osoby, które znają się na tym i jest to ich pasją. Skorzystałam z ciekawości z konsultacji. Pan Wiktor odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania, a sama rozmowa przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam, bo to coś wyjątkowego :)

Zamawiając produkt nie wiedziałam, że jest niedostępny w waszym magazynie. Wypadałoby poinformować klienta, że czas dostawy jest zdecydowanie dłuższy niż ten, który deklarujecie.

Opinie nt. sklepu kolagencentrum.pl

29 sie 2023
Trafiłam tutaj od mojego dietetyka, wszystko super, obsługa klienta na najwyższym poziomie :)
28 wrz 2023
Nie zamienię na nic innego tego kolagenu, najlepszy jaki stosowałam i chyba jeden z tańszych
17 sie 2023
trochę już tych kolagenów przetestowałam, ten zdecydowanie przeważa smakiem zdatnym do picia
16 sie 2023
Kupiłam Kolagen w wersji Sport dla mojego męża. Stosuje od dwóch miesięcy i widzi efekty :)
1 paź 2023
Szybka dostawa i spoko opakowanie. Żeby szybciej dobrze wymieszać stosuję widelec do tego.
5 wrz 2023
Potrzebowałam mocnego kolagenu, na razie po miesiącu stosowania jestem bardzo zadowolona
5 wrz 2023
kolagen dobrze się rozpuszcza, w smaku jest OK, kolagen stał się moją codzienną rutyną
22 sie 2023
Dokładny opis produktu, proste łatwe złożenie zamówienia, szybka dostawa i super ceny.
21 sie 2023
Zdecydowanie poprawiła mi się cera po stosowaniu kolagenu. Zamawiam kolejne opakowanie
4 wrz 2023
Polecam, efekty przyszły po 2 tygodniach codziennego picia. Zero problemów ze stawami
31 sie 2023
Dobrze opisane produkty dla takich klientów jak ja co pierwszy raz chcą kupić kolagen
24 sie 2023
Polecam. Kolagen bardzo pomógł mi i dla mojego męża. Jesteśmy stałymi klientami.
3 paź 2023
Zdecydowanie najlepszy kolagen z jakim miałam styczność, polecam z całego serca
22 wrz 2023
Własnie kończę kolejną puszkę kolagenu. Jestem zachwycona jak bardzo mi pomogło
22 sie 2023
Produkty doskonałej jakości bardzo ładnie zapakowane. Otwiera się jak prezent.
23 sie 2023
Produkty doskonale opisane, łatwość w wyborze czegoś dostosowanego do potrzeb
17 sie 2023
Zdecydowanie widzę różnice jeśli chodzi o skórę oraz włosy. O to mi chodziło
7 paź 2023
Bardzo wysokiej jakości kolagen. Dobrze się rozpuszcza i w smaku jest OK.
20 sie 2023
Kolagen rybi - najlepszy jaki może być, w smaku nie czuć ryby. rewelacja