kolagencentrum.pl

Opinie (351) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (351)

Ważny od: 18 sie 2023
kolagencentrum.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 sie 2023
Trochę już tych kolagenów używałam, ale chyba w końcu znalazłam markę z którą chcę się identyfikować i przyjmować regularnie. Pomijając sam fakt kolagenu sklep ten wyróżnia się profesjonalną obsługą. Widać, że kolagen ten jest tworzony przez osoby, które znają się na tym i jest to ich pasją. Skorzystałam z ciekawości z konsultacji. Pan Wiktor odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania, a sama rozmowa przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam, bo to coś wyjątkowego :)

Zamawiając produkt nie wiedziałam, że jest niedostępny w waszym magazynie. Wypadałoby poinformować klienta, że czas dostawy jest zdecydowanie dłuższy niż ten, który deklarujecie.

Opinie nt. sklepu kolagencentrum.pl

23 sie 2023
Kolagen z tej strony polecił mi mój trener personalny, mają działać rewelacyjnie jak za taką cenę, więc zaczynamy testy
1 paź 2023
Biorę ten z chondroityną i śmiało mogę powiedzieć ze to najlepszy kolagen jaki stosowałam. Polecam polecam polecam :)
3 wrz 2023
Obsługa sklepu odpowiednio doradziła, który kolagen będzie dla mnie najlepszy i jak go odpowiednio stosować. Super 👍👍
16 sie 2023
Kolagen świetnie wpłynął na moje włosy. Polecam dla każdej kobiety mającej problemy z wypadającymi i suchymi włosami.
1 paź 2023
Moje pierwsze doświadczenie z kolagenem i wydaje mi sie ze udane. Rzęsy porosły, włosy mocniejsze, naprawde SUPER!!!
26 wrz 2023
Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie kolagenu z tego sklepu i jestem zachwycona efektami. Na pewno zamówię kolejne
26 wrz 2023
Korzystam z tego kolagenu od kilku miesięcy i widzę znaczną poprawę w teksturze mojej skóry. Polecam go każdemu
9 paź 2023
rzadko wystawiam opinie dla zakupów, ale tutaj jest zobligowana! super kolagen, czuje się po nich świetnie!! 😉
8 wrz 2023
Kolagen pomógł mi pozbyć się problemów z łuszczycą. Moja wdzięczność za tą wygraną batalię jest przeogromna
26 wrz 2023
Jestem już wiernym klientem tego sklepu, ponieważ ich kolagen naprawdę działa. Wysoka jakość i skuteczność
8 wrz 2023
Działanie super, chyba najskuteczniejszy kolagen. Faktycznie najlepiej pomieszać widelcem, najłatwiej
6 paź 2023
Opakowanie mogłoby być większe bo sam kolagen KOZAK!!!!!!!!! Smaczny i skuteczny, zgodny z opisem <3
31 sie 2023
Widzę widoczną poprawę w redukcji drobnych zmarszczek, a także w ogólnej strukturze skóry. Polecam
7 wrz 2023
Moje trzecie zamówienie, tym razem oprócz kolagenu dla siebie zamawiam też dla moich rodziców :)
4 wrz 2023
Polecam z całego serca. Jak ktoś ma problemy z barkami albo kolanami to niech sie nie zastanawia
17 sie 2023
Szybka realizacja zamówienia. Kolagen zapakowany w ładny i bezpieczny sposób. Zaczynam stosować.
23 wrz 2023
Nie ma co się tutaj zastanawiać, kolagen naprawdę bardzo dobrej jakości. Efekty są wyjątkowe :)
26 wrz 2023
Sklep oferuje szeroki wybór kolagenów, co pozwala znaleźć produkt odpowiedni dla moich potrzeb
22 wrz 2023
Oceniam ten sklep na 5 gwiazdek ze względu na szybką dostawę, dobrą cenę i znakomitą obsługę
31 sie 2023
Podoba mi się ten kolagen, super bogaty skład, coś więcej niż inne kolageny na rynku. Polecam