O REUTER – Łazienki & Oświetlenie- Logo - Opinie

O REUTER – Łazienki & Oświetlenie

Opinie (579) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (593)

Ważny od: 12 maj 2023
O REUTER – Łazienki & Oświetlenie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Dzień dobry Państwu Oto moja opinia Obsługa klienta oraz profesjonalizm w działaniu Firmy REUTER jest wg mnie wzorem do naśladowania. Przekazane wyprzedzająco bardzo przejrzyste zasady oraz instrukcje postępowania w razie kłopotów z dostawą. Dostawa jest jeszcze w drodze. Czekamy na przesyłkę ale spodziewamy się potwierdzenia powyższej opinii. Zdjęcie pojawi się po pracach montażowych o ile powtórne wypełnienie tej ankiety będzie możliwe. Pozdrawiam serdecznie z życzeniami sukcesów w 2024 roku! Tomasz Brach DOBRACHATA

17 gru 2023
Firma kurierska nie kontaktowała się ze mną. Bez żadnej informacji zostawili przesyłkę w punkcie odbiory. Zlokalizowałam ją dzięki linkowi od Państwa do śledzenia….

Opinie nt. sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie

21 kwi 2024
21 kwi 2024

Doświadczenie z Reuter

Dostawa - zmienił się termin i musiałam rozdzielić zamówienie i zapłacić Jeden produkt utknął na 4 dni w sortowni za granicą Czas dostawy do 7 dni roboczych żaden sklep tego nie ma Płatność przed wysyłką jedyną możliwością Komunikacja posprzedażowa słaba Równocześnie zamawiałam w innych miejscach i było super
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Dziękujemy za ocenę. Zmiana terminu przez producenta czy opóźnienia po stronie przewoźnika, to sytuacje od nas niezależne, ale nad obsługą posprzedażową popracujemy. Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona z zakupionych produktów.
Termin dostawy podany na stronie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Księgowanie wpłaty trwa wieki 4-5 dni. Produkt zapakowany naprawdę porządnie.
4 godziny temu
Dziękujemy za opinię. Termin dostawy produktów niedostępnych na magazynie jest deklarowany przez producenta i bywa, że ulega zmianie. Zamówienia są monitorowane, a klienci na bieżąco informowani. Jeśli chodzi o kwestię przelewu tradycyjnego, księgowanie może trwać do 3 dni roboczych, dlatego polecamy inne formy płatności dostępne na naszej stronie np.: przelewy 24 . Liczymy, że produkt spełni oczekiwania.
w trakcie sprawdzania
Wanna przyszła nie kompletna. Nie mogę dodzwonić się na telefon . Na maila też nie ma odpowiedzi
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Nasz Dział Obsługi Klienta już zajmuje się sprawą. Wanna została dostarczona kompletna, zgodnie ze złożonym zamówieniem. Pozostajemy do dyspozycji.
Bardzo długi czas dostawy
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że produkt wynagrodził czas oczekiwania.
27 kwi 2024
terminy dostaw
29 kwi 2024
W przypadku produktów niedostępnych na naszym magazynie obowiązują terminy realizacji deklarowane przez Producenta. Zamówienia są cały czas monitorowane, a klient na bieżąco informowany o ewentualnych odstępstwach.
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Dziękujemy za opinię. Zapraszamy do kontaktu przez bok@reuter.pl i podzielenia się wnioskami.
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie. Jesteśmy przekonani, że kolejnym razem lepiej sprostamy wymaganiom.
Często mówimy o profesjonalnym podejściu do klienta, trochę nadużywając czasem tego określenia, ale w przypadku tego sklepu to jak najbardziej trafne odniesienie się do tego w jaki sposób Reuter opiekuje się zainteresowanymi zakupami. Przede wszystkim weryfikują poprawność naszych wyborów, jeżeli robimy zakupy indywidualnie. Są dostępni przez telefon, e-mail i zawsze służą pomocą. Na uznanie zasługuje także obsługa samej strony www, która ma bardzo dużo możliwości personalizacji zakupów - to nie tylko zwykły koszyk zakupowy, to także możliwość tworzenia własnych list zakupowych i przemieszczenia czy kopiowania po między nimi produktów. Przy wyborze armatury do nowego domu było to dla mnie nieocenione.
7 kwi 2024
Dobre ceny i czytelny wybór produktów uzupełniających do kupowanego. Długi czas na wysyłkę mimo określenie, że wysyłka jest szybka (nadana po tygodniu). Dodatkowo została wysłana w dwóch paczkach w różnych dniach, więc trzeba było dwukrotnie umawiać się z kurierem. Dla mnie osobiście to kłopot.

Spełnili oczekiwania

Czytelna strona. Obsługa klienta na wysokim poziomie, szybko odpowiadają na zapytania. Produkt zgodnie z deklaracją faktycznie był dostępny na magazynie od ręki. Jak na zamówienie międzynarodowe była to błyskawiczna realizacja.
Przesyłka dotarła szybko , sprawnie . Jestem zadowolona z realizacji zamówienia jak również z zakupionego wieszaka na ręczniki . Zakup w firmie REUTER był dla mnie przyjemnością.
Stosunek ceny do jakości, szybka, bezproblemowa i dostępna cenowo dostawa. Łatwość kupowania i ilość informacji o produkcie na stronie sklepu

Sklep poprawil zamówienie - brakowało nieoczywistych elementów - ktoś na to spojrzał... Czas dostaw był też niezły, ceny no i dostępność!
Profesjonalna obsługa, stały kontakt z klientem w czasie dostawy zakupów. W przypadku wymiany produktów satysfakcjonująca obsługa. 10/10
Kontakt, zakupy, przesyłka ok. Montaż oraz początki użytkowania bez problemów. Oby tak dalej. Polecam.

Brak kompletności np ściemniacza…

Brak kompletności np ściemniacza klawiszowego - jest to bardzo kłopotliwe i denerwujace
Super produkty, bardzo dobry kontakt z infolinią, profesjonalna obsługa. Szybka wysyłka.
24 mar 2024
Zakup i wysyłko, wszystko odbyło się bardzo sprawnie i szybko, dziękuję o polecam.