aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.plOpinie

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep aelia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie aelia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu aelia.pl

31 lip 2022
Chociaż nie latam zbyt często, to zawsze będąc na lotnisku zaglądam do sklepu Aelia. Mam z nim same dobre wspomnienia, bo kojarzy mi się z wakacjami i wizją cudownie spędzonego czasu pośród pięknych widoków. Wielokrotnie kupowałam tam miniatury kosmetyków, żeby móc korzystać z nich podczas wyjazdu. W tym roku przez brak możliwości lotu za granicę postanowiłam złożyć zamówienie online. I przepadłam, bo sklep dał mi namiastkę tej mojej urlopowej radości. Paczka przyszła następnego dnia od zamówienia – super! Trafiła do mnie świetnie zapakowana, kosmetyki były dokładnie zabezpieczone i zawinięte w elegancki papier, który…pachniał jak perfumeria! Dostałam kartkę informacyjną czym jest dany zapach pudełka (podany rodzaj i opis perfum) oraz próbki kosmetyków. Ceny produktów są bardzo konkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Aelia oferuje kosmetyki wysokopółkowych marek. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie, będę polować na kolejne świetne promocje i z pewnością regularnie zamawiać kosmetyki z Aelia. #AELIA

13 lut 2022
Nie dotrzymane warunki promocji LOVE10 Niedotrzymane ustalenia. Lepiej nie dawać pustych deklaracji.

Opinie nt. sklepu aelia.pl

18 wrz 2022
Pierwszy raz kupowałam na tej stronie i się nie zawiodłam. Z racji swojego cebulactwa i duszy taksówkarza, który dorabia na arabskim targu, wybrałam najtańszą opcję zakupu perfum. Najtaniej wyszło się na tej stronie. Obawiałam się zdeczka, że perfumy przyjdą podrobione bo niestety recenzje tutaj wyglądają jak napisane przez boty, a na googlach jest tylko jedna opinia. ALE JEST OK! POLECANKO #AELIA
21 wrz 2022
Dzień dobry, Dziękujemy za POLECANKO!!!!. Super, że udało się Pani znaleźć coś dla siebie. Pozdrawiamy Serdecznie.
23 sie 2022
Zareklamowałem zakupioną wodę Givenchy Gentleman. Reakcja biura reklamacji była natychmiastowa. Otrzymałem inny flakon i teraz jest Ok! Zapach jego trwałość jest jak należy. Dodatkowo otrzymałem drobne prezenty co było bardzo mile. Z wyjaśnień wynikało że pierwotny zapach pochodził z nieudanej partii. Profesjonalizm biura reklamacji zasługuje na najwyższe uznanie , dlatego gorąco polecam tę firmę
19 wrz 2022
Szanowny Panie, dziekujemy za dodanie opinii i pozytywne słowa. Nasi klienci zasługują na obsługę najwyższych lotów. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Aelia Duty Free
15 sie 2022
Sklep, który okazał się perełką. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, których dokonałam. Przeglądając wiele znanych stron drogerii natrafiłam na Aelia okazało się, że to właśnie ten skalp miał wszystko czego szukałam. Przesyłka dotarła do mnie piękne zapakowana, również nie zabrakło gratisów... Myślę, że zakupy w tym sklepie były moimi pierwszymi ale nie ostatnimi. #AELIA
31 sie 2022
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Serdecznie.
23 sie 2022
Świetny sklep. Można w nim kupić moje ulubione kremy Estee Lauder. Sklep proponuje różne promocje, z czego jestem bardzo zadowolona. Brakuje mi tylko propozycji perfum Chanel ale być może się to zmieni. Polecam naprawdę świetny sklep!
12 sie 2022
Szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z moimi oczekiwaniami. Dokładnie zapakowany z upominkiem w środku. To mój kolejny zakup w tym sklepie i z pewnością nie ostatni. Pozdrawiam i cudownych zapachów życzę 🙂
13 lip 2022
Dosyć dobre ceny ,czasami jeszcze dobry rabat .Szybka wysyłka .Jedynie czego brakuje to brak pełnowartościowych giftów do zamówienia .W innym sklepie są .A przy tak wysokich zamówieniach powinny być !
11 maj 2022
HERMES TERRE D'HERMES WODA PERFUMOWANA 200 ML - brak trwałości i intensywności. Dla porównania kiedyś kupiłem ten sam produkt z tym, że była to woda toaletowa - większa intensywność i trwałość.
22 maj 2022

od R W.
Kilku rzeczy sxukałem w wielu miejscach, ale nigdzie nie bylo ich albo wcale albo nie razem. A tu znalazłem wszystkie. Na dodatek w zaskakujaco niskiej cenie w odniesieniu do innych ofert.
3 maj 2022
Skorzystałam z promocji, warto! Kosmetyki nadeszły w kartoniku wypełnionym pachnącymi "wiórami". Przesyłka błyskawiczna, drugi dzień od zamówienia, już paczka była w bankomacie.
10 maj 2022
Ceny super, do tego szybka dostawa. Nic dodać nic ująć :) Z sugestii to może jedynie zwiększać asortyment bo będę sprawdzać regularnie przynajmniej jeśli chodzi o perfumy :)
11 sie 2022
Już kolejny raz robię zakupy w sklep,aelia.pl Duży wybór produktów Szybka wysyłka Kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Polecam
22 maj 2022
Dostawa była bardzo szybka, dobra cena i dostałam próbki kosmetyków. Natomiast pudełko z wodą toaletową było bez folii zabezpieczającej.
16 lut 2022
Świetna obsługa klienta, bardzo szybka wysyłka - perfumy były u mnie kolejnego dnia. Oryginalne i atrakcyjne cenowo produkty. Polecam
30 kwi 2022
Sklep Auelia - świetne promocje na drogie kosmetyki. Paczka starannie i ładnie zapakowana, przyszłą w krótkim terminie. Polecam
18 lut 2022

Sklep polecam, estetycznie zapakowany produkt i niespodzianka dodana do zamówienia, niby drobiazg, ale bardzo miły
29 kwi 2022
Przemila obsluga, swietne ceny i produkty. Zakupy to czysta przyjnosc w tym miejscu. Serdecznie polecam
18 lut 2022
dostałam w gratisów dwie próbki i wielorazowy wacik do makijażu z glob. Lepiej być nie mogło. Dziękuję
8 cze 2022
Atrakcyjne oferty. Produkty zakupione na prezent były już następnego dnia. WOW!!! Jesteście super
23 cze 2022
Bardzo dobry kontakt ze sklepem.To już mój kolejny zakup. Super perfumy w super cenie :-)
14 cze 2022
Szyba dostawa i ładnie zapakowane produkty, paczka pachniała polecanym zapachem