staradobraksiazka.pl

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (308)

Ważny od: 30 cze 2023
staradobraksiazka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lis 2023
Jak dla mnie wszystko mi się podobało żadnych problemów przy składaniu zamówienia jak zwykle szybka dostawa co oznacza profesjonalne podejście do klienta.

Lepsza rachunkowosc,oplacona książka,brak dostawy

Opinie nt. sklepu staradobraksiazka.pl

Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! pozdrawiamy serdecznie
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa miłą opinię! Cieszymy się, że nasza usługa przypadła Państwu do gustu. W Starej Dobrej Książce dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom książki najwyższej jakości i jak najprzyjemniejszą obsługę. Doceniamy Państwa wsparcie i cieszymy się na współpracę z Państwem w przyszłości.
Lepsza rachunkowosc,oplacona książka,brak dostawy
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dzień dobry, Szanowny Panie u Nas wszystko działa poprawnie, najwidoczniej strona została zamknięta lub połączenie internetowe zostało przerwane przed ukończeniem autoryzacji banku dlatego wpłata do Nas nie przeszła. Zachęcamy do kontaktu mailowego w celu wyjaśnienia sprawy. Takie sytuacje czasami się zdarzają więc zawsze można wykonać przelew bezpośredni na konto firmowe i przesłać nam na maila potwierdzenie wpłaty. Pozdrawiamy serdecznie Antykwariat Stara Dobra Książka.

Szybka wysyłka, opis zgodny

Szybka wysyłka, książka super, stan super, wszystko było ok, zgodnie z umową, opisem i oczekiwaniami, więc polecam
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Miło nam słyszeć, że dostawa była szybka, książka spełniła wszystkie Państwa oczekiwania i była w świetnym stanie. Państwa rekomendacja jest bardzo mile widziana. Staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i wysokiej jakości książki w Starej Dobrej Książce i cieszymy się, że mogliśmy to dla Państwa zrobić!
Zamówienie dostałam błyskawicznie. Zamówiona książka jest w stanie doskonałym. Polecam zakupy w tej ksiegarni.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że szybko otrzymała Pani zamówienie i że książka była w idealnym stanie. Pozdrawiamy serdecznie Antykwariat Stara Dobra Książka

Szybko i perfekcyjnie

Szybko i profesjonalnie. Książka zgodnie z opisem, w bardzo dobrym stanie.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Miło nam słyszeć, że Pana doświadczenie z nami było satysfakcjonujące i że otrzymał Pan książkę w dobrym stanie. W Starej Dobrej Książce staramy się zapewnić naszym klientom szybką i profesjonalną obsługę. Dziękujemy, że nas Państwo wybrali!
7 kwi 2024
Cena produktu. Kontaktowość. Błyskawiczny termin realizacji zamówienia.
7 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję! W Starej Dobrej Książce staramy się oferować konkurencyjne ceny, wyjątkową obsługę klienta i szybką realizację zamówień. W Starej Dobrej Książce zadowolenie klienta jest naszym priorytetem i zawsze szukamy sposobów na jego poprawę. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam Państwa opinii.
Przesyłka bardzo dokładnie i bezpiecznie zapakowana. Gorąco polecam!
30 mar 2024
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych opakowań i doceniamy Państwa rekomendację. W "Starej Dobrej Książce" jesteśmy bardzo dumni z dostarczania wysokiej jakości książek i usług, a Państwa opinie są bardzo cenne.

Bardzo zadowolony

Bardzo szybka wysyłka, a książki są w całkiem dobrym stanie.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkiej wysyłki i że książki były w dobrym stanie. Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług i doceniamy Państwa opinie. Jeszcze raz dziękujemy, że nas Państwo wybrali!
Szybka dostawa. Książka w dobrym stanie zgodnie z opisem.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupu i doceniamy, że dotarł on szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa potrzeby. Dziękujemy i pozdrawiamy Antykwariat Stara Dobra Książka!
Książka została wysłana szybko, doszła w stanie idealnym
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą opinię. Cieszymy się, że Państwa książka dotarła szybko i w idealnym stanie. W Starej Dobrej Książce staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy naszym klientom produkty wysokiej jakości. Jeszcze raz dziękujemy, że poświęcił Pan swój czas, aby zostawić nam tę recenzję.
PW
PIOTR W.
ŁÓDŹ
Sprawnie, szybko, bezproblemowo, polecam antykwariat
24 mar 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywne opinie! W Starej Dobrej Książce dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że udało nam się zapewnić Państwu sprawną i skuteczną obsługę. Dziękujemy za Państwa nieustające wsparcie!
Nie mam uwag, jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i produkty wysokiej jakości. Dziękujemy, że nas Państwo wspierają!
17 mar 2024
Sprawnie szybko podobało mi się
17 mar 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że miał Pan z nami miłe doświadczenia i doceniamy Pana opinię. Staramy się zapewnić pozytywne doświadczenia wszystkim naszym klientom i doceniamy czas poświęcony na pozostawienie opinii. Dziękujemy, że wspierają Państwo naszą misję!
30 mar 2024
Błyskawiczna przesyłka i jakość opakowania.
31 mar 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię dotyczącą szybkości dostawy i jakości opakowania. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom szybką i bezpieczną dostawę, a także staramy się utrzymać wysoki standard doskonałości w zakresie pakowania naszych książek.
Wszystko ok, szybko i zgodnie z opisem.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że mieli Państwo pozytywne doświadczenia z naszym Antykwariatem. Pozdrawiamy serdecznie.

szybkość realizacji i solidne zapakowanie
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat szybkości dostawy i pakowania. Dążymy do zapewnienia jak najlepszej obsługi i staramy się, aby nasi klienci otrzymywali zamówienia na czas. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinie - pomagają nam one ulepszać nasze usługi.

Świetny magazyn!

Bardzo dobry magazyn z Zandbergiem :))
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji i podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z Zandbergiem :) w naszym sklepie! Naprawdę doceniamy Państwa miłe słowa i jesteśmy dumni, że nasze produkty spełniają i przekraczają Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i cieszymy się, że będziemy mogli służyć Państwu w przyszłości.
Wszystko w jak najlepszym porządku
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszego sklepu! W Starej Dobrej Książce dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia. Cieszymy się, że wkrótce znów się z Państwem spotkamy!