Adamell.pl- Logo - Opinie

Adamell.pl

Opinie (375) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (473)

Ważny od: 27 lut 2023
Adamell.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Czytając opinie byłem trochę zdystansowany, jednak cała transakcja była wzorowa 😃! Wysyłka błyskawiczna, produkt wysokiej jakości. Jestem mega zadowolony!

2 cze 2023
zdjęcie jest tragiczne. postacie są rozmazane, twarze zdeformowane, a tło przypomina wybuch bomby. zdjęcie miało był prezentem, jednak niestety nikomu go nie dam, ponieważ nie chcę żeby nikogo straszyło.

Opinie nt. sklepu Adamell.pl

24 sty 2024
Prezent naprawdę wyjątkowy, piękny, starannie wykonany i zapakowany. Polecam, naprawdę świetny pomysł na prezent, który pozostanie na długi czas. Podświetlane zdjęcia świetnie się prezentują na domowej półce :)
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Witaj, jesteśmy niezwykle wdzięczni za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli służyć Ci pomocą w stworzeniu wyjątkowych prezentów!
W Państwa ofercie podobała mi się wygoda i prostota wykonania prezentu oraz plastyczność w formie wykonania, dostosowana do indywidualnych preferencji, kreatywność szablonu, bezproblemowa dostawa
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Super. Jestem zaskoczona pozytywnie. Zdjęcia na szkle, wyszły bardzo dobrze mimo że dostarczyłam raczej miernej jakości zdjęcia. Efekt super. Szybka realizacja zamówienia.
14 lut 2024
Kontakt o który prosiłem w uwagach do zamówienia został niezwłocznie podjęty przy jego realizacji. Miła, konkretna obsługa klienta. Serdecznie polecam

Polecam!

Zamówiłam 3 ramki ze zdjęciami na szkle z podstawką i po raz kolejny jestem zadowolona z zakupu! Realizacja, kontakt i wysyłka ekspresowa!
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Szybkie zrealizowanie i wysłanie zamówienia, przyjechało bardzo szybko i bezpiecznie, a przede wszystkim nie uszkodzone. Wszystko działa
7 lut 2024
Dla klienta ważne jest by to co kupuje podobało mu się nie tylko na zdjęciu, ale i po wyjęciu z opakowania. U mnie tak było.
24 sty 2024
Zamawiałam na dzień babci i dziadka zdjęcie na szkle. Przyszło przepiękne bez zarzutów, polecam bardzo serdecznie!!
26 sty 2024
Szybki termin realizacji. Kontakt szybki i profesjonalne doradztwo. Jakość wykonania, fantastyczna. Gorąco polecam.
14 lut 2024
Szybka i bezproblemowa dostawa, ładnie i starannie zapakowany pakiet, wszystko zgodne z opisem :)

Gorąco polecam

Wszystko zgodnie z zamówieniem, wykonanie bardzo ładne i bardzo szybka wysyłka. Gorąco polecam.
24 sty 2024
Paczka doszła w dwa dni. Druk na szkle ze zdjęciem przepiękny. Dziadkowie bardzo zadowoleni ☺️
9 lut 2024
Bardzo dobry sklep, już nie pierwszy raz robię zamówienie u nich i wszystko podoba na 200%
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Bardzo dobra jakość produktu i został dostarczony na czas. Serdecznie polecam ! Marcel

Polecam !!

Szybka dostawa, produkt porządnie zabezpieczony, wykonanie na najwyższym poziomie.
14 lut 2024
Jakoś produktu jak i szybka wysyłka polecam jak najbardziej
26 sty 2024
Świetny kontakt szybka realizacja, pięknie wykonany kolaż

Brak zastrzeżeń

Jakość wykonania bardzo dobra, dostawa szybka.
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Polecam! Szybka realizacja i piękne wykonanie😊
24 sty 2024
Dostawa,realizacja jakość, wszystko ok.