cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7475)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

Cebulki bardzo ładne, duże zdrowe. Zobaczymy jakie urosną. Na tą chwilę wszystko super.
1 kwi 2024
Produkty dobrze oznaczone, wysokiej jakości. Kontakt ze sklepem profesjonalny. Polecam.
cebulki duże , teraz czekam na wiosnę , zamówiłam kolejny raz jak zawsze wszystko super
30 mar 2024

Polecam zakupy

Jestem zadowolona z zakupu!! Nawet gratis dostałam. A to zawsze się ceni w sklepach.
1 kwi 2024
Paczka profesjonajnie zapakowana, ceculki w bardzo dobrym stanie.Polecam sprzedawcę.
Wszystkie roślinki pięknie zapakowane . Róże -sadzonki piękne dorodne na 5 Polecam
Zamówienie godne z zawartoscia i zamówieniem. W pełni i czystym sumieniem polecam
Rośliny jakość bardzo dobra. Jeśli chodzi o transport to trzeba czekać dość długo.

opinia

towar dobrej jakości, za wyjątkiem bonusu, który był uszkodzony i pokryty pleśnią
Szybka realizacja, doskonały stan sadzonek, super promocje, serdecznie polecam.
Cebulki solidnie zapakowane wyglądają na bardzo zdrowe jestem bardzo zadowolona
Paczka dobrze zapakowana, towar dobrej jakości ,sprawnie przyjete zamówienie.

Pełen profesjonalizm

Dostałam dokładnie wszystko co zamówiłam. Cebulki w doskonałym stanie. Polecam
Bardzo wysokiej jakości cebule i kłącza, świetnie zabezpieczone na czas dostawy

Polecam.

Błyskawiczna dostawa. Przesyłka dobrze zabezpieczona, sadzonki dobrej jakości.
BARDZO DOBRY SPOSÓB ZABEZPIECZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO RÓŻ NA CZAS TRANSPORTU

Przesyłka na 5+

Bardzo dziękuję ,rośliny dostarczone w idealnym stanie ,, czekam na efekty.
Jakość cebulek i nasion jest bardzo dobra.a gratisowa Lilja jest przepiękna.
Cebulki dorodne i zdrowe.polecam.szybki czas realizacji zamówienia.polecam
Cebulki i kłącza dorodne. Zobaczymy jak wyrosną, ale wygląda to OK. Poleca,