Bonore.pl- Logo - Opinie

Bonore.pl

Opinie (310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (310)

Ważny od: 12 wrz 2023
Bonore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 lis 2023
Fantastyczna opcja zwrotu i wymiany w ciągu 100 dni. Dzięki temu mogłam spokojnie przemyśleć zakup i zdecydować, czy biżuteria spełnia moje oczekiwania. Sklep zdecydowanie na plus!

No nie jestem zadowolony kolczyki wg opisu na państwa stronie miały miec średnicę 4cm a przyszły poniżej 2,5cm. Zaproponowali państwo rekompensatę 50zl przy najbliższych zakupach co jest nieporozumieniem bo praktycznie każdy produkt na państwa stronie jest sporo droższy niż w innych miejscach, także ode mnie 1 gwiazka. Czuje niedosyt.

Opinie nt. sklepu Bonore.pl

Coeur de Lion

Szybka i bezproblemowa transakcja. Polecam!
17 mar 2024
Piekne kolczyki, szybka dostawa.
17 mar 2024
Towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Bonore.pl
Dzień dobry, staramy się dokładać wszelkich starań aby nasze opisy były jak najbardziej pomocne. Przepraszamy serdecznie za pomyłkę i rozumiemy że jest Pan nie zadowolony z naszych usług. Rabat o którym Pan wspomina nie dotyczy przyszłych zakupów, a rekompensaty za teraźniejsze błędne zamówienie. Oczywiście istnieje też możliwość darmowego zwrotu kolczyków. Skontaktuje się z Panem mailowo aby rozwiązać tą sytuację.
Jestem pewna, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie w Bonore. Mają ogromny wybór biżuterii, każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na styl, czy okazję. Jestem pewna, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie w Bonore. Mają ogromny wybór biżuterii, każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na styl, czy okazję.
26 sty 2024
Kolczyki, które kupiłam w tym sklepie, okazały się strzałem w dziesiątkę. Są eleganckie i świetnie prezentują się na uszach. Sklep oferuje dużo różnych wzorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dostawa szybka, a bransoletka i pierścionek prezentują się pięknie. Gorąco polecam!
26 sty 2024
Zakupiłam złotą bransoletkę dla mamy i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem jakości produktu. Bransoletka jest solidnie wykonana i prezentuje się pięknie na ręku. Sklep oferuje szeroki wybór biżuterii, dlatego na pewno jeszcze tu wrócę. Polecam!
9 lut 2024
Możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych przedmiotów przez 100 dni to bardzo korzystna opcja. Daje to pewność, że jeśli coś nie będzie odpowiadać, można zawsze dokonać wymiany lub zwrotu. Osobiście jestem bardzo zadowolona z zakupu kolczyków.
26 sty 2024
Kupiłam naszyjnik z kryształami i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z zakupu. Naszyjnik prezentuje się pięknie i jest solidnie wykonany. Sklep oferuje szeroki wybór biżuterii, dlatego na pewno jeszcze tu wrócę. Gorąco polecam!
Nigdy nie czuję się rozczarowana po zakupach w Bonore. Każda biżuteria, którą kupuję, jest tak samo piękna, jak na zdjęciach na stronie sklepu. Do tej pory były to 2 pary kolczyków, naszyjnik i pierścionek. Polecam sklep gorąco!
26 sty 2024
Kupiłam bransoletkę dla siostry i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jakości produktu. Wygląda pięknie i jest solidnie wykonana. Sklep oferuje szeroki wybór biżuterii, dlatego na pewno jeszcze tu wrócę. Polecam!
26 sty 2024
Kolczyki, które kupiłam w tym sklepie są naprawdę piękne. Wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Jestem zadowolona z jakości wykonania i szybkiej dostawy. Polecam wszystkim miłośnikom pięknych dodatków!
9 lut 2024
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, a przesyłka była starannie zapakowana, co zapewniło bezpieczeństwo zakupionych przedmiotów. Z kolczyków i pierścionka jestem bardzo zadowolona.
26 sty 2024
Szukałam unikatowych pierścionków i znalazłam je w tym sklepie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Jakość wykonania jest doskonała, a pierścionki pięknie się prezentują na palcu.
26 sty 2024
Kupiłam tu piękny naszyjnik. Jestem zachwycona jakością wykonania i wyglądem. Dostawa była szybka i bezproblemowa. Polecam wszystkim, którzy szukają pięknej biżuterii.
Zakupiłam pierścionek i jestem zachwycona. Ten sklep (polecony zresztą przez koleżankę) to strzał w dziesiątkę, wszystko przebiegło sprawnie. Zdecydowanie tu wrócę :D
Sklep oferuje szeroki wybór biżuterii, szukałam kolczyków, a skończyłam na zestawie kolczyki - pierścinek-bransoletka... ale jestem niezwykle zadowolona z zakupów!
Kupiłam bransoletkę na urodziny koleżanki i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Dostawa była ekspresowa, a bransoletka jest śliczna, w sumie to zazdroszczę :P
Srebrny naszyjnik, który kupiłam jako prezent dla mamy, spełnia wszelkie oczekiwania - jest zarówno bardzo ładny, jak i solidnie wykonany. Szybka dostawa na plus.