lanomeble.pl- Logo - Opinie

lanomeble.pl

Opinie (473) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (706)

Ważny od: 25 sty 2022
lanomeble.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 cze 2023
Świetna obsługa klienta, od momentu wyjaśnień przed zakupem, poprzez złożenie zamówienia i bardzo szybką realizację, aż do bezproblemowego dostarczenia mebli pod dom. Jedyna sugestia dotycząca udoskonaleń dotyczy instrukcji montażu mebli - trzeba przyznać otwarcie, że poziom szwedzkiego sklepu meblowego to nie jest. Trochę trzeba było pogłówkować i pozastanawiać się, żeby zmontować łóżko piętrowe (zamiast obiecanych 2-3 godzin, zajęło to ponad 4 - ale się udało). Sam mebel jest solidny i dobrze wykonany - jakość bez zastrzeżeń.

12 wrz 2023
Złożenie i realizacja zamówienia przebiegło sprawnie (łóżko piętrowe ADAŚ). podobało mi się, że otrzymywałam na bieżąco informacje, dotyczące statusu zamówienia. Zmontowanie łóżka przez pracownika Lano Meble również przebiegło sprawnie, ale niestety okazało się, że drabinka ocierając o bok łóżka powoduje uciążliwe skrzypienie (trzeszczenie), co zmusiło mnie do złożenia reklamacji. Od tej pory działania pracowników firmy już nie przebiegały tak sprawnie, jak wcześniej, musiałam kilka razy upominać się o przyjazd serwisanta, a jak przyjechał, to nie był przygotowany na naprawę, tylko potwierdził moje przypuszczenia odnośnie przyczyny. Po pewnym czasie do tej reklamacji przyjechał drugi pracownik (okazało się, że ten sam, który montował łóżko) i szybko zniwelował skrzypienie (brawo za pomysłowość), jednak można było zamontować od razu drabinkę tak, aby nie powodowała hałasu bez składania reklamacji i długiego oczekiwania na jej rozpatrzenie. Minusem tego łóżka są szuflady, których dna, po krótkim używaniu, wygięły się do dołu, powodując ocieranie o podłogę. Oczywiście wiedziałam, że nie można ich przeciążąć ponad dopuszczalny limit, ale włożyłam do nich tyle, ile się zmieściło, bo po to dokupiłam szuflady, żeby przechowywać w nich jak najwięcej z uwagi na mało miejsca w mieszkaniu. W przypadku szuflad firma powinna popracować nad ulepszeniem. Ogólnie firma warta polecenia, łóżko wygodne, stabilne i już nie trzeszczy. Warto pomyśleć o dokupieniu opcji dodatkowych: podwyższenie łóżka i poszerzenie go, a także wydłużenie, będzie wygodniejsze.

Opinie nt. sklepu lanomeble.pl

Pełen profesjonalizm

Łóżko idealne, jakość wykonania wysoka, terminowość na szóstkę. Polecam zakupy w sklepie. Czysta przyjemność:)
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! To dla nas ogromna radość usłyszeć, że łóżko spełniło Państwa oczekiwania pod względem jakości i terminowości dostawy. Państwa entuzjazm sprawia, że czujemy się dumni z naszej pracy. Dziękujemy za polecenie zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy serdecznie!
24 mar 2024
Polecam z całego serca. Łóżko piękne, zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Córeczka zadowolona. Dziękujemy.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo serdecznie dziękujemy za Państwa rekomendację! To dla nas ogromna radość usłyszeć, że łóżko spełniło Wasze oczekiwania i przyczyniło się do zadowolenia Waszej córeczki. Szybka realizacja zamówienia to dla nas priorytet, więc cieszymy się, że mogliśmy spełnić Wasze oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i życzymy mnóstwa wspaniałych chwil z nowym łóżkiem! Pozdrawiamy serdecznie!
Serdecznie polecam łóżka piętrowe! Jakoś wykonania, sposób zapakowania. Wszystko na najwyższym poziomie!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy serdecznie za rekomendację! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że łóżko spełniło Państwa oczekiwania pod względem jakości wykonania i sposobu pakowania. Naszym celem zawsze jest dostarczenie produktów na najwyższym poziomie, dlatego cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do Państwa satysfakcji. Pozdrawiamy!

Polecam serdecznie :)

Polecam, bardzo dobry kontakt. Szybka dostawa i przede wszystkim świetna jakość łóżka :)
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy dostarczyć Państwu pozytywne doświadczenie podczas zakupu. Szybka dostawa i wyjątkowa jakość naszych łóżek są dla nas niezwykle ważne, dlatego cieszymy się, że udało się spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy serdecznie!
Wszystko ok szybka wysyłka i dobry kontakt. Łóżeczko bardzo fajne. Pozdrawiam! :-)
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że wszystko poszło sprawnie i że jesteście zadowoleni z łóżeczka. Pozdrawiamy serdecznie!
Łóżeczko solidne. Proste w montażu. Kolory jak na zdjęciu. Serdecznie polecamy.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że łóżeczko spełniło Wasze oczekiwania pod względem solidności i prostoty montażu. Serdecznie polecamy nasze produkty i życzymy miłego użytkowania łóżeczka! Pozdrawiamy gorąco!
24 mar 2024
Świetna, szczegółowa instrukcja, czas dostawy, szeroki wybór modeli na plus!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Cieszymy się, że nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania. Nasza firma zawsze stawia sobie za cel zapewnienie klientom najlepszej jakości usług, dlatego doceniamy Państwa słowa uznania. Pozdrawiamy!
Jakość wykonanego produktu. Szybki i łatwy montaż. Dobry kontakt z dostawcą.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania pod względem jakości wykonania. Dodatkowo, miło nam słyszeć, że montaż był szybki i łatwy. Jakość obsługi klienta oraz zadowolenie klientów są dla nas bardzo ważne, więc bardzo doceniamy Państwa opinię. Pozdrawiamy serdecznie!
Bardzo szybki czas realizacji, profesjonalna obsługa i bardzo miły dostawca
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z szybkiego czasu realizacji zamówienia i profesjonalnej obsługi. Dziękujemy za zaufanie! Pozdrawiamy!
Super solidna konstrukcja łatwa do samodzielnego montażu. Bardzo polecam
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za opinie! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z solidnej konstrukcji naszego produktu oraz łatwości montażu. Państwa rekomendacja jest dla nas bardzo ważna. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość!
Super łóżko, super dostawcy nie było żadnego problemu z niczym polecam
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z naszego łóżka i obsługi zamówienia. Państwa pozytywny feedback jest dla nas bardzo ważny. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy serdecznie!
Szybka dostawa. Łóżko ładnie się prezentuje. Dobre wykonanie. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się z szybkiej dostawy i pochwał dotyczących prezentacji i wykonania łóżka. Państwa polecenie jest dla nas wielkim uznaniem! Pozdrawiamy serdecznie!
Czytelniejsza instrukcja i lepiej posegregowane przedmioty i opisane
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Chcielibyśmy serdecznie podziękować za życzliwą recenzję. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy przyczynić się do Waszej satysfakcji. Państwa opinia stanowi dla nas cenny punkt odniesienia, który dodaje nam motywacji do dalszej pracy nad doskonaleniem naszych produktów i obsługi. Obiecujemy, że przyjmiemy Państwa sugestie do weryfikacji i będziemy nad nimi pracować, aby jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i życzymy miłego dnia! Pozdrawiamy serdecznie!
KZ
Kamila Z.
Bydgoszcz

Łóżko na żywo pięknie się prezentuje, sprawny transport. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Chcielibyśmy podziękować za miłe słowa. Wasze wsparcie znaczy dla nas wiele. Życzymy udanego dnia i jeszcze raz dziękujemy!

Materac dziecięcy

Jestem zadowolona z zamówienia. Materac bardzo wygodny .polecam
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za pozytywną energię, jaką przekazujecie! Państwa zadowolenie to dla nas najlepsza nagroda. Życzymy Wam wspaniałego dnia i pozdrawiamy serdecznie!

Polecam…pieknie klasyczne

Polecam…pieknie klasyczne , moja córka jest mega zadowolona!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają oczekiwania, a szczególnie cieszy nas fakt, że córka jest z nich zadowolona! To dla nas najlepsza nagroda za naszą pracę. Jeszcze raz dziękujemy za polecenie i serdecznie pozdrawiamy!
Łóżko świetnej jakości, szybka realizacja. Polecam! 😉
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za miłe słowa! To dla nas ogromna radość. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do Waszej satysfakcji. Dziękujemy za wybór naszej firmy i pozdrawiamy serdecznie!
24 mar 2024
Dostawa, profesjonalny montaż i wysoka jakoś produktu
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza dostawa, profesjonalny montaż i wysoka jakość produktu spełniły Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy!
14 kwi 2024
Łóżko bardzo dobrze wykonane, super się prezentuje.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze łóżko spełniło Państwa oczekiwania pod względem wykonania i prezentacji. Doceniamy Państwa pozytywną opinię, która jest dla nas ogromną nagrodą za nasze starania. Pozdrawiamy!
16 mar 2024
Solidność wykonania i łatwy montaż. Szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Serdecznie dziękujemy za tak ciepłe słowa! To dla nas ogromna przyjemność, gdy nasza praca przekłada się na Państwa satysfakcję. Pozdrawiamy serdecznie!