dekordia.pl

Opinie (245) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (844)

Ważny od: 25 cze 2020
dekordia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Cena czyni cuda. Mieszkam w województwie w którym znajduje się fabryka Stegu , po rozmowie z działem sprzedaży otrzymałem z fabryki darmowe próbki i po wyborze produktu chciałem zakupić kamień bezpośrednio u producenta ale cena nie odbiegała zbytnio od tych cen co można było znalezść w marketach, okoliczne hurtownie ceny proponowały z kosmosu a jak wiecie prace wykończeniowe w dzisiejszych czasach nabierają szczególnego znaczenia - wykańczamy budżet domowy i siebie. Na szczęście przez Ceneo dotarłem do Dekordi - cena fajna aż przez kilka dni sprawdzałem czy aby cena jest za karton czy za jedną płytkę. Cena jest jedną z najniższych na rynku markety i hurtownie schodziły po negocjacjach do ok 100 zł za karton tutaj niecałe 73 zł - czyli jednak można. Kontakt Ok na moją prośbę ustaliliśmy telefonicznie w które dni można towar dostarczyć. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona do transportu - przejechała pół Polski bez uszkodzeń, wszystkie paczki zostały sprawdzone i wszystko było git. Mimo początkowych obaw to po tym zakupie bardzo polecam Sklep Dekordia.
MP

Na ten moment 1 gwiazdka niestety. Zamówiłam 4 płytki dekoru i 1 z nich była odpryśnięta w dwóch miejscach (wygląda to na wadę fabryczną bo w pudełku nie było żadnych kawałków płytki, nawet kurier nie chciał spisać protokołu szkody). Reklamację złożyłam natychmiast czyli we wtorek. Po południu Pani z firmy dekordia się skontaktowała, z pytaniem czego oczekuję i od tego czasu cisza w sprawie jakiegoś rozstrzygnięcia. Wczoraj rano pisałam wiadomość, bo bardzo zależy mi na czasie (wiadomo-remont łazienki, wszystko rozgrzebane, nieczynne a ja oczekuję na 1 płytkę...). Zero odpowiedzi. Ja rozumiem tryb reklamacyjny ale chciałabym wiedzieć na czym stoję...siedząc de facto bez łazienki :(

Opinie nt. sklepu dekordia.pl

Świetny kontakt ze sprzedającym, szybka dostawa. Towar w 100% zgodny z zamówieniem, wzorowo zabezpieczony do transpotru. Kurier uprzejmy. Sklep godny polecenia.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy bardzo za opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!

Zamówienie dobrze zapakowane. Zamówienie przyszło przed terminem realizacji. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!
Dostawa przebiegła pomyślnie i szybko. Towar dobrze zabezpieczony i zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!
dobry kontakt ze sklepem, szybka dostawa, a nawet bym powiedziała ekspresowa,
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Marto bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług :) Pani słowa są dla nas bardzo ważne. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!
szybkość realizacji zamówienia oraz możliwość zapłaty zwykłym przelewem
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Anno bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług :D Bardzo nam miło, że poświęciła Pani czas na napisanie tej opinii :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)
17 mar 2024
Bardzo dobra współpraca towar dostępny na czas miła obsługa
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Magdo bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do ponownych zakupów :)
23 mar 2024
Wszystko w porządku tylko koszty wysyłki są zbyt wysokie
Wszystko szybko i sprawnie kamień tak jak w opisie
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Marcinie bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :) Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupów w naszym sklepie :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)

Towar zgodny z opisem, szybka przesyka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy bardzo za opinię :) Jest nam niezmiernie miło. Pozdrawiamy i zachęcamy do kolejnych zakupów :)
Wszystko bardzo sprawnie. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Agnieszko dziękujemy bardzo za opinię :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów:)
Wszystko dardzo dobrze.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy bardzo za poświęcony czas na napisanie opinii :) Jest nam niezmiernie miło. Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do ponownych zakupów w naszym sklepie :)
Szybko w świetnej cenie
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Dawidzie dziękujemy za opinię i bardzo się cieszymy, że nasze usługi spełniły Pańskie oczekiwania :D Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!
reaktywność ekip
Super obsługa
szybka obsługa
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy bardzo za opinię :) Wiadomość o zadowoleniu klientów jest dla nas niezmiernie ważna i jesteśmy za nią wdzięczni :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)

Wszystko OK

Wszystko. Ok
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy za opinię:) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Bardzo nam miło czytać takie słowa! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność jeszcze nie raz Państwa obsługiwać :)
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Krzysztofie dziękujemy bardzo za opinię : ) Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Bardzo dziękujemy za opinię :)