dekordia.pl

Opinie (245) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (844)

Ważny od: 25 cze 2020
dekordia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Cena czyni cuda. Mieszkam w województwie w którym znajduje się fabryka Stegu , po rozmowie z działem sprzedaży otrzymałem z fabryki darmowe próbki i po wyborze produktu chciałem zakupić kamień bezpośrednio u producenta ale cena nie odbiegała zbytnio od tych cen co można było znalezść w marketach, okoliczne hurtownie ceny proponowały z kosmosu a jak wiecie prace wykończeniowe w dzisiejszych czasach nabierają szczególnego znaczenia - wykańczamy budżet domowy i siebie. Na szczęście przez Ceneo dotarłem do Dekordi - cena fajna aż przez kilka dni sprawdzałem czy aby cena jest za karton czy za jedną płytkę. Cena jest jedną z najniższych na rynku markety i hurtownie schodziły po negocjacjach do ok 100 zł za karton tutaj niecałe 73 zł - czyli jednak można. Kontakt Ok na moją prośbę ustaliliśmy telefonicznie w które dni można towar dostarczyć. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona do transportu - przejechała pół Polski bez uszkodzeń, wszystkie paczki zostały sprawdzone i wszystko było git. Mimo początkowych obaw to po tym zakupie bardzo polecam Sklep Dekordia.
MP

Na ten moment 1 gwiazdka niestety. Zamówiłam 4 płytki dekoru i 1 z nich była odpryśnięta w dwóch miejscach (wygląda to na wadę fabryczną bo w pudełku nie było żadnych kawałków płytki, nawet kurier nie chciał spisać protokołu szkody). Reklamację złożyłam natychmiast czyli we wtorek. Po południu Pani z firmy dekordia się skontaktowała, z pytaniem czego oczekuję i od tego czasu cisza w sprawie jakiegoś rozstrzygnięcia. Wczoraj rano pisałam wiadomość, bo bardzo zależy mi na czasie (wiadomo-remont łazienki, wszystko rozgrzebane, nieczynne a ja oczekuję na 1 płytkę...). Zero odpowiedzi. Ja rozumiem tryb reklamacyjny ale chciałabym wiedzieć na czym stoję...siedząc de facto bez łazienki :(

Opinie nt. sklepu dekordia.pl

23 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!
17 mar 2024
17 mar 2024
9 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji oraz wydłużającego się remontu. Zajmujemy się Pani sprawą i choć proces reklamacji zwykle trwa do 14 dni to zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań by go przyśpieszyć. Naszym celem jest dbanie o naszych klientów więc jak tylko wyjaśnimy Pani sprawę to niezwłocznie się skontaktujemy. Dziękujemy za cierpliwość.
Moje zamówienie zostało błędnie oznaczone jako przekazane do doręczenia i dostarczone. Nie otrzymałbym zamówionego towaru, gdybym nie skontaktował się telefonicznie.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Marcinie bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji a jednocześnie cieszymy się, że mimo wszystko towar został dostarczony. Niestety nie zawsze mamy wpływ na działanie wszystkich przewoźników, natomiast mając na uwadze Pańską opinię będziemy jeszcze uważniej śledzić wszystkie dostawy. Dziękujemy za cenną opinię :)
10 lut 2024

Profesjonalna obsługa.

Bardzo profesjonalna obsługa klienta, wychwycenie mojego błędu zakupu płytek o dwóch różnych klasach ścieralności i szybka korekta, za co bardzo dziękuję. Możliwość wcześniejszego zakupu i przetrzymania produktów w magazynie Dekordii do momomentu dogodnego dla mnie terminu odbioru.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy Pani za opinię i pozdrawiamy serdecznie :)
Szybka wysyłka i dobra cena w porównaniu z innymi ofertami. Moznaby popracować nad kontaktem telefonicznym, naczekałam się na połączenie z konsultantem, a odpowiedzi jakie uzyskałam, były zdawkowe. Koniec końców wszystko przebiegło bardzo sprawnie.
14 lut 2024
Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy serdecznie :)
Świetny kontakt ze sprzedawcą,, nawet przy zmianie zamówienia- pomoc i wyrównanie finansowe bez problemu. Szybka dostawa i produkt dokładnie ten zakupiony. Polecam.
10 lut 2024

Wszystko bez zastrzeżeń

Dostępne płytki, które nie były dostępne nawet u producenta. Bardzo dobrze zapakowane. Zero uszkodzeń
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Ślicznie dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie :)

Szybko i bez problemu

Szybka realizacja zamówienia. Kontakt ze sklepem na najwyższym poziomie.
Miła, fachowa obsługa, bardzo dobry kontakt oraz szybka wysyłka towaru.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie!
Płytki dojechały świetnie zapakowane ! a dostawa była szybka
25 lut 2024
Szybka przesyłka, towar zgodny z opisem. Polecam sklep

Polecam!

Dobry kontakt, realizacja zamówienia szybka i sprawna.