lifeberry.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (740)

Ważny od: 20 lip 2021
lifeberry.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem stałą klientką od 2 lat, więc mogę powiedzieć, że mam pełne zaufanie do tej firmy, bo nigdy mnie nie zawiedli. Obsługa klienta jest pomocna, a paczki wysyłają bardzo szybko. Dodatkowo rozwiązują problemy w ekspresowym tempie, co jest na wagę złota. Jak zdarzyło się, że kurier zbił soki lub podrzucił do sąsiada, to szybko mi pomagali. Jestem bardzo zadowolona i nie rozumiem skąd negatywne komentarze, bo po zgłoszeniu problemu na maila osobiście nigdy nie zostałam zignorowana i szybko dostaję odpowiedzi. Wystarczyło, że przesłałam zdjęcia jak kurier zbił soki. A produkty są doskonałe, jakość przebija chyba wszystkie inne dostępne na rynku. Ich smak, struktura i zapach mówią same za siebie, wystarczy samemu porównać ze sklepowymi.

26 sie 2023
Proszę uważać na te firmę. Sprzedaje produkty drugiej kategorii jako premium. Na moje zastrzeżenie co do jakości owoców usłyszałem: "takie owoce też są zdatne do spożycia, można je zamrozić lub zblendować na smoothie".

Opinie nt. sklepu lifeberry.pl

12 wrz 2023
Świetne produkty dostarczane w niezwykle sprawny sposób. Zamawiam kolejny raz (borówki i smoothie), za każdym razem mając poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Serdecznie polecam!
13 paź 2023
Produkty idealnie skomponowane smakowo oraz ilościowo. Szklana butelka. Szybka dostawa, mocno zabezpieczona (nigdy nie zdarzyło mi się by przyszła niekompletna czy rozwalona),
5 sie 2023
Szybka dostawa, pięknie opakowane i towar (czeresnie) bardzo dobrej jakości i przepyszne. Smoothy w buteleczkach bardzo dobre. Firma zasługuje na piątkę z plusem.
22 lis 2023
Super, jeszcze raz super nie dosyć że soczki są pyszne to jeszcze darmowe jabłuszka cudowne.Polecam i niedługo znowu zgłoszę się po Wasze super produkty.
HB
Helena B.
Olsztyn
5 wrz 2023
Borówki świeże i smaczne na pewno zamówię kolejny raz,soki z borówek naturalne,jeżeli ktoś lubi słodkie może czuć się rozczarowany,dla mnie bardzo dobre
19 lis 2023
Szybka i sprawna dostawa.Solidne opakowanie zabezpieczające przed zbiciem butelek.Prosiłabym o wprowadzenie rabatu dla stałych klientów.
29 maj 2023
Super sklep. Szybka dostawa, duży wybór produktów, niskie ceny, przesyłka dotarła w dobrym stanie, towar dobrze zabezpieczony. Polecam!!!!
19 paź 2023
Borówki i soki bardzo dobrze zapakowane. Szybka dostawa. Super, że w jeszcze w październiku można zjeść świeże i polskie borówki. Super!
DS
Dorota S.
Poznań
16 sie 2023
Błyskawiczna dostawa. Owoce (borówki, porzeczki, czereśnie) doszły w bardzo dobrym stanie. Jakość owoców bez zarzutu.
21 sie 2023

Super sklep

Szybka dostawa. Towar dobrze zapakowany. Zero problemów. Produkty 100 % naturalne w dobrej cenie. Polecam!!!!
5 lip 2023
Smaczne soki bardzo dobrej jakości - różnorodne składniki, które są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.
30 maj 2023
Soczki i smoothie bardzo smaczne, szybka dostawa, wiec mysle ze to nie sa moje ostatnie zakupy w tym sklepie 😊
5 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolona z produktów. Łatwość zamówienia. Błyskawiczna dostawa. Naprawdę wszystko super.
29 lip 2023
Wszystko ok, bardzo szybka dostawa, owoce świeże i smaczne. Dwa razy zamawiałam i dalej będę zamawiać.
15 sie 2023
Wszystko super,owoce pychotka,lepiej się nie da ,moje oczekiwania spełnione pod każdym względem,polecam
23 gru 2023
Wiem że towar został przekazany przewoźnikowi lecz do mnie nie dotarł.Kurjer niby był w czwartek,w piątek brak informacji o przesyłce a dziś mamy sobotę . Co myśleć o przewoźniku.?
Odpowiedź ze sklepu lifeberry.pl
Panie Janie, przykro nam, że nie jest Pan zadowolony z usług firmy kurierskiej InPost. Ze śledzenia paczki wynika, że kurier podejmował 2 próby doręczenia przesyłki przed Świętami (w dniach 20.12 i 21.12), jednak obie próby były nieudane. Paczka została więc doręczona pod wskazany przez Pana adres zaraz po Świętach - w dniu 27.12. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących procesu realizacji zamówienia lub wystąpienia ewentualnych problemów z transportem, jesteśmy dostępni dla wszystkich naszych Klientów pod adresem mailowym sklep@lifeberry.pl Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Lifeberry
3 wrz 2023
Express wysyłka, super spakowane a owoc świeższy niż w sklepach, soki też pycha , gorąco polecam
17 maj 2023
Polecam każdemu zakup pysznych soków. To duża porcja witamin przed jesiennymi zbiorami w sadzie.
8 paź 2023
Wszystko świeże i bardzo szybka dostawa..korzystam juz drugi rok i nigdy sie nie zawiodlam!
AJ
Agata J.
Częstochowa
21 wrz 2023
Polecam owoce dotarły w super jakości,w przyszłym roku zamówię w pełnym sezonie borówkowym