lifeberry.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (740)

Ważny od: 20 lip 2021
lifeberry.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem stałą klientką od 2 lat, więc mogę powiedzieć, że mam pełne zaufanie do tej firmy, bo nigdy mnie nie zawiedli. Obsługa klienta jest pomocna, a paczki wysyłają bardzo szybko. Dodatkowo rozwiązują problemy w ekspresowym tempie, co jest na wagę złota. Jak zdarzyło się, że kurier zbił soki lub podrzucił do sąsiada, to szybko mi pomagali. Jestem bardzo zadowolona i nie rozumiem skąd negatywne komentarze, bo po zgłoszeniu problemu na maila osobiście nigdy nie zostałam zignorowana i szybko dostaję odpowiedzi. Wystarczyło, że przesłałam zdjęcia jak kurier zbił soki. A produkty są doskonałe, jakość przebija chyba wszystkie inne dostępne na rynku. Ich smak, struktura i zapach mówią same za siebie, wystarczy samemu porównać ze sklepowymi.

26 sie 2023
Proszę uważać na te firmę. Sprzedaje produkty drugiej kategorii jako premium. Na moje zastrzeżenie co do jakości owoców usłyszałem: "takie owoce też są zdatne do spożycia, można je zamrozić lub zblendować na smoothie".

Opinie nt. sklepu lifeberry.pl

Bez zastrzeżeń

Wszystko bez zastrzeżeń, zarówno obsługa zamówienia, jak i sposób pakowania. Brakuje mi tylko informacji o kraju pochodzenia poszczególnych owoców.
Odpowiedź ze sklepu lifeberry.pl
18 sty 2024
Panie Stanisławie, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony. Wszystkie składniki naszych produktów pochodzą od sprawdzonych dostawców. W miarę możliwości, owoce, warzywa i zioła potrzebne do produkcji naszych soków, zamawiane są od polskich rolników, sadowników i dostawców, jednak może się to różnić w zależności od sezonu lub rodzaju składnika (np. banany, ananasy). Przykładowo, borówki amerykańskie pochodzą bezpośrednio z naszej rodzinnej plantacji na Mazowszu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, jesteśmy dostępni pod adresem mailowym sklep@lifeberry.pl
Zorganizować powrót pustych butelek do Was. Szkoda je wyrzucać :)
Odpowiedź ze sklepu lifeberry.pl
31 sty 2024
Pani Agnieszko, dziękujemy za sugestię, na pewno będzie ona pomocna w rozwijaniu naszej firmy i polepszeniu jakości usług. Jeśli uzbierała Pani minimum 60 pustych butelek w naszych oryginalnych kartonach, zawsze może Pani wysłać do nas maila z prośbą o przyjęcie zwrotu na sklep@lifeberry.pl Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Lifeberry
27 sty 2024
24 sty 2024
9 sty 2024

Świetne owoce i szybka wysyłka.[czereśnie i borówki]

Świetne owoce i szybka wysyłka. Wszystko dobrze zabezpieczone. Wysyłka wieczorem, kurier u mnie jest ok. 10-11, więc czasem na targu trudno o świeższe. Nie było żadnych zepsutych czereśni, bo inaczej nie przechowałyby się tydzień w lodówce [jedno z dwóch pudełek włożyłam całe, bez rozpakowywania] i były wszystkie zdrowe. Jedyny minus, to uwielbia je też mój pies i jak nie kradnie to żebra ;)
HK
hanna K.
Kuślin
26 gru 2023
Jestem bardzo zadowolona z dostarczonych produktów. Bardzo smaczne smootfit antystres oraz z owoców jagodowych. Następnym razem wypróbuję kolejne smaki. Gratis - piękne i smaczne jabłka różnych odmian wraz z siankiem na wigilijny stół. Wszystko starannie zapakowane. Polecam.
29 paź 2023

Edyta

Kupiłam 30 szt. soków malinowych do herbaty. Ja i moja rodzina uwielbiamy pić herbatę z sokiem malinowym, a szczególnie jak jesteśmy przeziębieni. Sok jest bardzo gęsty w 100%naturalny, nie słodki, gdyż nie zawiera cukru. Polecam z całego serca:)
22 maj 2023
Solidna firma, błyskawiczna przesyłka, wzorowa obsługa klienta. Soki bardzo smaczne, bez cukru i chemii, polecam. W ubiegłym roku kupowałem świeże borówki i też byłem bardzo zadowolony. Polecam firmę!!!
25 sie 2023
Świetny sprzedawca, przesyłka szybka dobrze opakowana, zamówione owoce świeże , czyste i dorodne. Polecam tego sprzedawcę jak najbardziej. Ja korzystałam z usługi dwukrotnie. Nie mam zastrzeżeń.
26 gru 2023
Pyszne soki, doskonale zapakowane, dodatkowy prezent w postaci jabłek był bardzo miłą i smaczną niespodzianką. Bardzo szybka wysyłka. Z pewnością ponownie dokonam zakupów na lifeberry.pl
12 wrz 2023
Świetne produkty dostarczane w niezwykle sprawny sposób. Zamawiam kolejny raz (borówki i smoothie), za każdym razem mając poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Serdecznie polecam!
13 paź 2023
Produkty idealnie skomponowane smakowo oraz ilościowo. Szklana butelka. Szybka dostawa, mocno zabezpieczona (nigdy nie zdarzyło mi się by przyszła niekompletna czy rozwalona),