beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (234) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (917)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

25 paź 2023
Te urządzenie nie nadaje się kompletnie do niczego. Nie ma nic wspólnego z wodorowym oczyszczaniem twarzy. Totalna kpina z klienta, urządzenie potrafi jedynie bardzo mocno zassać skórę, po czym skóra jest w jeszcze gorszej kondycji niż przed ,, zabiegiem".Nie oczyszcza, co nie spełnia głównego zadania, zresztą żadnego zadania ono nie spełnia. Nie dajcie się nabrać tak jak ja !!! . Opinia wystawiona przez klientkę która dokonała zakupu. Nie wiem skąd biorą się pozytywne opinie, i czy ktokolwiek może być zadowolony z zakupu, chyba panie które otrzymują w ramach promocji za darmo.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

10 lut 2024
4 lut 2024
4 lut 2024
PM
Paulina M.
3 lut 2024

Nie polecam

Nie uważam, żeby urządzenie do mezoterapii było jakoś dużo lepsze od chińskich „podróbek” na stronach zagranicznych. Mam je już od pół roku, używam dość regularnie, mam cerę młodą i tłustą. Efekty? Zwężenie porów, ale też bez przesady. Na pewno nie warte tej ceny. Nie polecam.
Już kilka razy pisałam na temat głowic diamentowych, które po użyciu dwóch razy nadają się do wyrzuceni a ponieważ całkowicie odchodzi warstwa ścierna
14 sty 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Profesjonalna, pomocna i miła obsługa. Niestety musiałam jeden produkt reklamować ale nie zmienia to mojej opinii, ponieważ podejście do reklamacji było również na najwyższym poziomie.
W przypadku reklamacji czas oczekiwania jest zbyt długi 14 dni. Trzeba się upominać że termin upłynął. Ważna jest w przypadku używania sprzętów systematyczność a czekając tak długo na reklamację tracimy uzyskany efekt
29 gru 2023

Super produkty, szybka dostawa

Urządzenia się super sprawdzają a zamówienie szybciej chyba nie mogło być - zamówione w piątek popołudniu, wysłane tego samego dnia i w poniedziałek już miałam paczkę. Polecam każdemu
Polecam firmę. Miałam małą usterkę, dermapen dostałam nowy. Wszystko sprawnie i bardzo profesjonalnie załatwione. Polecam 👍❤️
Sprzęt jest bardzo skuteczny, faktycznie oczyszcza skórę twarzy
24 sty 2024
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam