beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (842)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

4 kwi 2023
Zamówienie zrealizowane szybko. I to już koniec pozytywów. na początku problemy z uruchomieniem, (bateria ładowana wg instrukcji). Nie dało się włączać światła podczas masażu, po kilku dniach włączanie światła zaskoczyło, choć zdarza się, ze gaśnie przed końcem programu. Do masażu używane żele/ balsamy ws zaleceń, mimo to po kilkukrotnym użyciu STARŁA SIĘ KOMPLETNIE warstewka złota na tych kolistych wypustkach. Nie zauważam żadnego efektu, nie tylko wizualnego ale w ogóle nie ma żadnego wrażenia po masażu. Świetny marketing i tyle. Bardzo jestem rozczarowana, na próżno wydałam pieniądze. Teraz z tą startą pozłotą nawet nie wygląda dobrze, o działaniu nie wspomnę.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

29 paź 2023
30 paź 2023
25 paź 2023

wodorowe oczyszczanie twarzy - kpina

Te urządzenie nie nadaje się kompletnie do niczego. Nie ma nic wspólnego z wodorowym oczyszczaniem twarzy. Totalna kpina z klienta, urządzenie potrafi jedynie bardzo mocno zassać skórę, po czym skóra jest w jeszcze gorszej kondycji niż przed ,, zabiegiem".Nie oczyszcza, co nie spełnia głównego zadania, zresztą żadnego zadania ono nie spełnia. Nie dajcie się nabrać tak jak ja !!! . Opinia wystawiona przez klientkę która dokonała zakupu. Nie wiem skąd biorą się pozytywne opinie, i czy ktokolwiek może być zadowolony z zakupu, chyba panie które otrzymują w ramach promocji za darmo.
4 lis 2023
26 sie 2023
28 sie 2023
18 lip 2023

Usuwanie włosów i moje doświadczenie

Usuwanie włosów na początku wydawało się że nie działa ... Po 3 razie na nogach było ich coraz mniej. Jestem po 8 razach i zrobiłam przerwę ze względu na urlop i opalanko. Na jesień będę kontynuować. Jestem osobą chora na hirsutyzm więc włosy rosną mi wszędzie. Pod pachami jeszcze rosną i bikini ale na nogach rewelacja bo musiałam latem golić.rano i wieczorem już czułam kłujące włoski a to był koszmar!!! Obecnie w okolicach kolan rosną jeszcze. Polecam jak najbardziej!!! Co na początku nie byłam sama przekonana. Na jesień wrócę znowu do depilacji.
18 lip 2023
Cieszymy się, że urządzenie Pani pomogło <3
LN
Lila N.
Wawał
26 kwi 2023
Moimi faworytami są: Indukcyjna, termalna szczoteczka soniczna do twarzy B-Clean, Mezoterapia bezigłowa B-Glossy PRO oraz Dermapen B-Meso PRO, Mezoterapia Mikroigłowa. Dobrze, że wprowadziliście kosmetyki ale pomyślcie jeszcze o ampułkach witaminowych do wprowadzania z urządzeniem Dermapen B-Meso PRO. Na rynku jest sporo ale jako firma która zajmuje się naszą pielęgnacją dobrze by było załatwić to w jednym sklepie. Pozdrawiam i polecam.
15 maj 2023
Dziękujemy za opinię :)
PZ
Pawel Z.
Galway
24 kwi 2023
Świetne produkty! Przesyłka wysłana szybko po zamówieniu, dotarła do Irlandii w ciągu tygodnia. Myślę że w przyszłości skorzystam z oferty firmy. Polecam sklep i produkty.
7 cze 2023
Dziękujemy i polecamy się na przyszłość!
18 paź 2023
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szybkość działania, przemiła i pomocna obsługa. Profesjonalizm na najwyższym poziomie
18 paź 2023
28 cze 2023
Polecam jest różnica w nawilżeniu skory, oczywiście nie ma co spodziewać się super efektów od razu. Używam codziennie to już rytuał myślę że każda z nas jest w stanie wygospodarować codziennie 5 min. Już nawet został zakupiony przez moja mamę i siostrę po wypróbowaniu i spodobało im się🥰
28 cze 2023
Dziękujemy za przemiłą opinię <3 Proszę pozdrowić mamę i siostrę!
23 lut 2023
Podoba mi się estetyka urządzeń marki Beautifly a przede wszystkim ich skuteczność, a posiadam już cztery urządzenia. Duży plus za szybką wysyłkę zamówień - swój zakup można mieć u siebie już na drugi dzień od zakupu.
3 kwi 2023
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie liczyłam na aż tak dobre efekty. Dziękuję. Urządzenie super, to spory wydatek, ale warto. Dostałam znacznie więcej niż oczekiwałam, a to bardzo rzadko się zdarza.
6 kwi 2023
Dziękujemy za ocenę :)
7 paź 2023

Znakomite efekty

Skóra twarzy po używaniu produktów firmy wyraźnie uległa poprawie, wygładzeniu, nabrała ładnego kolorytu. Regularne stosowanie urządzeń wraz z środkami pielęgnującymi przynosi znakomite efekty
9 paź 2023
Dziękujemy i cieszymy się, że jest Pani zadowolona!
3 sie 2023
Bardzo szybka przesyłka, towar zgodny z opisem. Jeśli chodzi o efekty jestem mega zadowolona, używam od 8 tygodni i widzę ogromną różnicę, włoski rosną wolniej albo wcale.
3 sie 2023
16 wrz 2023

Polecam zakup

Świetne urządzenie do domowego peelingu kawitacyjnego, dobrze oczyszcza skórę, rozjaśnia ją i nawilża. Wszystkie te efekty są widoczne przy systematycznym używaniu.
25 wrz 2023
LN
Lila N.
Wawał
4 sie 2023
Super szybka wysyłka zamówionego towaru, a przede wszystkim świetne urządzenia. Nie mam żadnych uwag. Jesteście super.
4 sie 2023
22 maj 2023

Gabinet kosmetyczny we własnym domu

Produkty najwyższej jakości, zabiegi kosmetyczne w zaciszu własnej łazienki, super efekty, szybka przesyłka. Polecam.
Dziękujemy bardzo <3