bricoman.pl- Logo - Opinie

bricoman.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8455)

23 paź 2023
Ponieważ złożyłem zamówienie przez internet to dostałem towar do ręki i nie musiałem szukać.Ogólnie jest też dobra obsługa klienta.Panie są słodziutkie jak miodzik... Panowie też ok..Mogłyby ceny być ciut niższe.

3 sie 2023
Szkoda czasu na zamówienie internetowe, nic się nie zmieniło od 3 lat, pracownicy powinni zostać wysłani na trening do Bricoman na Wilanowie lub do sklepu obok Leroy Merlin, żeby odebrać zamówienie trzeba pójść do odbioru zamówień, tam Pani drukuje papier, później do kolejki do kasy i do budynku obok, tam pracownik pokazuje gdzie leży towar i radź sobie sam. W normalnych sklepach wszystko jest gotowe na wózku lub palecie która jest podstawiona do odbioru. Chcesz zaoszczędzić czas, idź do sklepu i kup towar, tak zrobiłem na drugi dzień i połowę czasu zaoszczędzone. Wymiana półek na nowe w sklepie to nie wszystko.

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

Następnym razem proszę o polskiego kuriera bo gburowaty Ukrainiec powinien walczyć z Rosjanami na tzw wojence a nie dekować się w Polsce za pieniądze polskich podatników..0 pomocy z jego strony przy zleceniu . :-)- porażka . :--(
25 kwi 2024
kontakt z klientem, informacja sms o gotowym zamówieniu do odebrania aczkolwiek zamówienie niekompletne, do tej pory brak informacji kiedy będzie gotowe do odbioru pomimo opłacenia za cały towar.
1 maj 2024
28 kwi 2024
LH
Liliana H.
WARSZAWA
1 kwi 2024

Wykonujcie dalej tę dobrą robotę.

Wykonujcie dalej tę dobrą robotę.
7 kwi 2024
24 mar 2024
17 mar 2024
Zamówienie zrealizowane w 40 min. Czego chcieć więcej...
Szybki odbiór zamawianego towaru
MS
Marek S.
warszawa
nic chyba
17 lut 2024
Państwo prowadzicie dziwną politykę. Chciałem kupić panele podłogowe, które nie były dostępne w Szczecinie, ale były w Gdańsku. Za sprowadzenie 8 paczek paneli w Szczecinie zażądano dodatkowo 150 zł , w Gdańsku zaś za wysyłkę do Szczecina zażądano 250 zł. Skąd różnica? Pozostało zrezygnować.
Brak statutu zamówienia

Bez żadnych zastrzeżeń.

Całość zakupów przebiegła bezproblemowo. Zachęcam do zakupów przez internet i osobistego odbioru w sklepie. Znacząco to skraca czas szukania produktów, jak są już spakowane przez pracownika sklepu.
7 lut 2024

Wszystko jak miało być

Wszystko spakowane jak miało być. Super obsługa
Możliwość zapłaty przy odbiorze zamówienia