bricoman.pl- Logo - Opinie

bricoman.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8455)

23 paź 2023
Ponieważ złożyłem zamówienie przez internet to dostałem towar do ręki i nie musiałem szukać.Ogólnie jest też dobra obsługa klienta.Panie są słodziutkie jak miodzik... Panowie też ok..Mogłyby ceny być ciut niższe.

3 sie 2023
Szkoda czasu na zamówienie internetowe, nic się nie zmieniło od 3 lat, pracownicy powinni zostać wysłani na trening do Bricoman na Wilanowie lub do sklepu obok Leroy Merlin, żeby odebrać zamówienie trzeba pójść do odbioru zamówień, tam Pani drukuje papier, później do kolejki do kasy i do budynku obok, tam pracownik pokazuje gdzie leży towar i radź sobie sam. W normalnych sklepach wszystko jest gotowe na wózku lub palecie która jest podstawiona do odbioru. Chcesz zaoszczędzić czas, idź do sklepu i kup towar, tak zrobiłem na drugi dzień i połowę czasu zaoszczędzone. Wymiana półek na nowe w sklepie to nie wszystko.

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

17 lut 2024
11 lut 2024
6 lut 2024
4 cze 2023
Zamówienie miało być gotowe do odebrania w 2 godziny, było w 6 godzin. W punkcie obsługi czekałem po odbiór zamówienia słuchając jak pracownice kłuciły się 5 minut, zanim mnie zauważyły po drugiej stronie biurka. Pozytywnie: pomoc przy zaladowaniu towaru na samochód, miła obsługa w kasie budowlanej.
20 lip 2023
Ceny mają zdecydowanie wyższe niż w internecie, ja rozumiem ze sklep musi się utrzymać ale jak zawór hydrauliczny koszuje w necie 50zł to u nich 80, to przegięcie totalne. Na plus bardzo duży wybór towaru w szczególności dla instalacji hydraulicznej, kanalizacyjnej
23 paź 2023

Zamówienie internetowe

15 cze 2023
Porządek, dużo miejsca, dużo obsługi, obsługa uśmiechnięta. Szkoda, że mam daleko i do konkurencji mam bliżej znacznie, ale i tak będę odwiedzał.
25 maj 2023
Większość jest ok. Przydała by się aplikacja na telefon. Fajnie by było spotkać obsługę klienta wszystkich działów np o 7 rano.
20 lip 2023
Bricoman, w przeciwieństwie do konkurencji stawia na wykonawców profesjonalnych i to widać w podejściu pracowników.
27 paź 2023
Świetna obsługa i bardzo fajny sklep. Polecam gorąco. Zamówienie internetowe zrealizowane bardzo szybko.
30 lip 2023
Jedyny sklep, z wielkoformatowych, który idzie w kierunku profesjonalnego wykonawcy...
Wszytko ok. dostawa na czas. Dobry kontakt z dostawą. Oby tak dalej .
9 gru 2023
Pełen profesionalizm, bardzo mila obsluga! Polecam
14 cze 2023
dobry materiał w dobrej cenie - szybka realizacja
22 maj 2023
Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja
21 lis 2023
Szybki odbiór- gotowe na wózku:)
7 sie 2023
Bardzo pomocne są osoby wydające
26 wrz 2023
Więcej uśmiechu obsługi sklepu