Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1027) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3960)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Lander w2

To już jest 3 para obuwia firmy demar ( lander w2) którą użytkuję, i jestem zadowolony, ale..... mimo że są wygodne lecz ostatnia para ma chyba zmieniony fason ( trudniej się je wkłada). Mimo to ,kolejny zakup to też będzie LANDER W2. Dostawa szybko i bez problemowo.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję! Miło nam słyszeć, że są Państwo zadowoleni z komfortu naszego Demar24 Landers W2. Cenimy opinie naszych klientów i doceniamy, że zwrócił nam Pan uwagę na tę kwestię. W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najlepsze wrażenia z użytkowania produktów, a otrzymane opinie wykorzystamy do dalszego ulepszania naszych produktów. Dziękujemy, że jest Pan lojalnym klientem!
13 maj 2024
Buty te znam od 16 lat, najbardziej podobają mi się półbuty wentylowane w kolorze szarym. Do nich najbardziej przywykłem, wszystkie są nie do zdarcia i super wygodne.
14 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa i 16 lat lojalności wobec Demar24! Cieszymy się, że nasze półbuty wentylowane w kolorze szarym były dla Państwa wygodne i trwałe przez te wszystkie lata - to zawsze był nasz cel w Demar24. Z niecierpliwością czekamy na dalsze dostarczanie wysokiej jakości obuwia przez wiele lat.
Pomoc w wyborze odpowiedniego modelu pod moje potrzeby. Na tę chwilę jeszcze jak sprawdzą się same buty, mam je za krótko, ale wydają się tym, czego szukałem.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy bardzo za poświęcenie czasu na wystawienie nam opinii! Cieszymy się, że do tej pory miał Pan pozytywne doświadczenia i mamy nadzieję, że jest Pan zadowolony ze swoich butów. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta - jesteśmy dumni z tego, że pomagamy klientom znaleźć model odpowiedni do ich potrzeb. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinie i wsparcie.
Produkt wysokiej jakości, super się w nich czuję a chodzenie po mokrej i wysokiej trawie nad wodą ze spiningiem to sama przyjemność . Polecam bardzo!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za pozytywne opinie! Miło nam słyszeć, że podoba się Państwu nasz produkt i że aktywność na świeżym powietrzu jest przyjemniejsza w naszych butach. Państwa słowa wiele dla nas znaczą i doceniamy Państwa wsparcie. Dziękujemy, że poświęcił Pan czas, aby nas zrecenzować!

Demar gwarancją jakosci produktów i obsługi klienta

1. Szczegółowy opis oferowanego obuwia 2.Łatwość dokonania zakupu i zapłaty 3.Doskonały kontakt ze sprzedającym 4.Przystępne ceny
15 maj 2024
Realizacja i wysyłka bardzo szybko, a co do butów to jeszcze nienosiłem. Wyglądają na wygodne i solidne.
16 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą szybkiej realizacji i wysyłki Państwa zamówienia. Cieszymy się, że buty wyglądają na wygodne i trwałe. Mamy nadzieję, że przypadną Państwu do gustu!
Bardzo dobrej jakości buty. Wykonane z dbałością o szczegóły. Lekkie, wytrzymałe i wygodne. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa! Miło słyszeć, że nasze buty są dobrej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły i wygodne. Doceniamy Pani rekomendację i mamy nadzieję, że nadal będzie Pani zadowolona z butów Demar24.
Sklep super. Buty ładnie wykonane, niestety model mi nie odpowiada. Zamówiłem inne i są świetne
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję! Miło nam słyszeć, że ogólnie podobały się Państwu nasze buty. Przykro nam, że ten model nie sprawdził się w Pana przypadku, ale cieszymy się, że nowe są lepiej dopasowane. W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości i zapewniać doskonałą obsługę klienta. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię i mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć Państwu pomocą w przyszłości!
Wyroby Demar są bardzo dobrej jakości i w znakomitej cenie konkurującej z wyrobami z Azji
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłe komentarze i docenienie jakości produktów Demar24. Staramy się zapewnić naszym klientom konkurencyjne ceny i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć w przypadku tego konkretnego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję!
8 maj 2024
Kalosze zgodne z opisem dobrej jakości zgrabnie wyglądają na nodze. Polecam
9 maj 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywne opinie! W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom obuwie wysokiej jakości. Doceniamy, że uważają je Państwo za dobre jakościowo i świetnie wyglądające na stopach. Dziękujemy, że nas Państwo polecili!
Buty są bardzo wygodne, zwłaszacza pod względem ilości miejsca na palce.
7 maj 2024
Wszystko ok. Kolejny zakup zrealizowany w szybkim terminie.
7 maj 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć Pani zamówienie na czas. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i niezawodne produkty. Doceniamy Państwa lojalność i cieszymy się, że będziemy mogli nadal Państwu służyć w przyszłości.
11 maj 2024
Świetne buty szybka realizacja polecam.
dzis zamawiasz jutro paczka u ciebie
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję. Miło nam słyszeć, że szybko otrzymali Państwo przesyłkę. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji naszych klientów i doceniamy Państwa opinie. Staramy się zapewnić bezproblemową obsługę wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa czas i wsparcie!
Wszystko zgodne z opisem, buty super
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że miał Pan przyjemne doświadczenia z Demar24 i że buty przypadły Panu do gustu. Jesteśmy dumni z dostarczania doskonałej jakości produktów i obsługi klienta. Dziękujemy za Państwa lojalność!
10 maj 2024
Czas realizacji i jakość towaru.
13 maj 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii o Demar24. Cenimy wszystkie doświadczenia naszych klientów i jesteśmy wdzięczni, że podzielił się Pan swoimi. Jesteśmy dumni z jakości i kunsztu oferowanych przez nas produktów, a także z naszego zaangażowania w szybką i sprawną dostawę. Mamy nadzieję, że Państwa kolejne doświadczenia z nami będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące.
szybka wysyłka, bez zastrzeżeń.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat wysyłki Demar24. Doceniamy Państwa opinie i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom najlepszą możliwą obsługę.
12 maj 2024
Super jakość obuwia
13 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywne opinie! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jakości naszego obuwia. W Demar24 staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa miłe słowa.
10 maj 2024
Bardzo dobry wyrób
13 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywne opinie. W Demar24 cieszymy się, że nasz produkt przekroczył Państwa oczekiwania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby dostarczać obuwie najwyższej jakości i cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z rezultatów. Dziękujemy, że jest Pan lojalnym klientem!
Bardzo fajne
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię o Demar24! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia z nami.