Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1001) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3908)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa ocenę 5/5 dla Demar24. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z zakupów u nas. W Demar24 staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość i najwygodniejsze buty. Doceniamy Państwa wsparcie i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję Demar24. Cieszymy się, że miał Pan dobre doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Jesteśmy dumni z zapewniania naszym klientom wyjątkowej obsługi i wysokiej jakości produktów. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i 5 gwiazdek. Cieszymy się, że spodobała się Państwu nasza dostawa, produkty i obsługa klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i produkty wysokiej jakości. Obsługa Państwa była przyjemnością. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli z nami przyjemne doświadczenia. Dziękujemy, że poświęcili Państwo swój czas, aby przekazać nam swoją opinię.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak wspaniałej recenzji! Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że byli Państwo zadowoleni ze współpracy z Demar24. Pańska opinia jest dla nas bardzo cenna. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i jakość, i cieszymy się, że odczuł Pan to w kontaktach z nami. Jeszcze raz dziękujemy za pozytywną recenzję.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię i poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania. W Demar24 dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości obuwia, więc cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jakości naszych butów, dostawy i obsługi klienta. W Demar24 dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji klienta i wspaniale jest widzieć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Doceniamy Państwa opinie i dziękujemy za bycie lojalnym klientem.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą recenzję! Doceniamy Państwa zadowolenie z naszych produktów i usług. W Demar24 staramy się dostarczać Państwu wysokiej jakości obuwie i najlepszą możliwą obsługę klienta. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
20 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą recenzję Demar24. Naprawdę doceniamy pięciogwiazdkową ocenę i cieszymy się, że miała Pani z nami tak pozytywne doświadczenia. W Demar24 staramy się dostarczać naszym klientom obuwie najwyższej jakości, poparte doskonałą obsługą klienta. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
20 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z Demar24 - od dostawy, po produkt i obsługę klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości i doskonałą obsługę klienta. Z niecierpliwością czekamy, aby wkrótce znów Państwu służyć!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na recenzję naszego produktu! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z zakupu. W Demar24 staramy się zapewnić klientom obuwie najwyższej jakości i doskonałą obsługę klienta. Naprawdę doceniamy Państwa miłe słowa i cenimy sobie Państwa opinie.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby zostawić nam tę recenzję. Miło nam słyszeć, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Dążymy do zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta i cieszymy się, że udało nam się to z Państwem osiągnąć. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! W Demar24 cieszymy się, że miała Pani z nami wspaniałe doświadczenia. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta, więc Państwa opinie są bardzo cenne. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za doskonałą recenzję Demar24! Cieszymy się, że miała Pani przyjemne doświadczenia z nami. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości buty i przyjemne doświadczenie zakupowe. Wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to osiągnąć i dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłą recenzję! Bardzo nam miło, że Twoje wrażenia z zakupów były pozytywne. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom usług i produktów wysokiej jakości, dlatego jesteśmy wdzięczni za Twoją opinię. Dziękujemy za wybranie Demar24.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa i hojną ocenę Demar24. Miło nam słyszeć, że miała Pani z nami wspaniałe doświadczenia. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę i produkty najwyższej jakości. Doceniamy Państwa wsparcie i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i pięciogwiazdkową ocenę! Jesteśmy bardzo dumni z naszych usług i jakości, którą zapewniamy, i wspaniale jest przeczytać, że byli Państwo zadowoleni z obu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam cennej opinii! Cieszymy się, że uważa Pan, że nasz produkt jest na wysokim poziomie i doceniamy Pana wsparcie dla Demar24! Państwa zadowolenie jest tym, co nas napędza i nie możemy się doczekać, aby nadal służyć Państwu wysokiej jakości butami.
14 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie pozytywnej opinii. W Demar24 staramy się zapewnić najwyższą jakość komfortu i stylu we wszystkich naszych butach, więc cieszymy się, że był Pan zadowolony z zakupu. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Państwa w przyszłości.
14 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję Demar24! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. Staramy się zapewnić jak najlepsze doświadczenia wszystkim naszym klientom, a Państwa opinie są dla nas bezcenne. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tak pozytywnej recenzji.