bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (454) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2387)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

11 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
9 lis 2023
9 lis 2023
8 lis 2023
8 lis 2023
5 lis 2023
6 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pięciogwiazdkową opinię! To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług. Cieszymy się, że jesteś zadowolony/a z naszych produktów i obsługi. Twój komentarz jest dla nas bardzo ważny, i mamy nadzieję, że będziemy mogli Ci służyć równie dobrze w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje zaufanie i wybór naszej firmy! 🌟🌟🌟🌟🌟
3 lis 2023
3 lis 2023
28 paź 2023
2 lis 2023
Bardzo nam miło, że przyznałeś/aś nam maksymalną ocenę pięć gwiazdek! To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię i zaufanie. Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi lub pytania, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Cieszymy się, że jesteś zadowolony/a z naszych produktów i obsługi. Dziękujemy za wybór naszej firmy! 🌟🌟🌟🌟🌟
27 paź 2023
17 paź 2023
15 paź 2023
14 paź 2023
16 paź 2023
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago