flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (3470) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3476)

Ważny od: 2 cze 2023
flowperfumes.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

26 kwi 2024
Cenię sobie możliwość zamawiania próbek, co pozwala mi na eksperymentowanie z różnymi zapachami przed dokonaniem większego zakupu
26 kwi 2024
Cenię Flow Perfumes za ich ekologiczne podejście do pakowania produktów – minimalizm i dbałość o środowisko to dla mnie duży plus
24 kwi 2024
Zawsze znajduję coś nowego i ekscytującego, co sprawia, że zakupy w Flow Perfumes są nie tylko koniecznością, ale i przyjemnością
Wypróbowałem nr 175 na specjalną okazję i dostałem tyle komplementów, ile nigdy wcześniej. Flow Perfumes wie, jak zrobić wrażenie
30 kwi 2024
Ich perfumy to duży wybór ! Mam ich aż 20 flakonów ktorych spokojnie sobie wybieram na kazdy dzien ! i oczywiście na porę roku !
23 kwi 2024
Pierwsze zakupy w Flow Perfumes i na pewno nie ostatnie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości produktów, jak i z obsługi.
Zamówiłem 3 próbki żeby przetestować. Zapachy dobrze skomponowane, podobne do oryginałów. Następnym razem zamówię duży flakon.
Zamówiłam perfumy coco chanel mademoiselle 01 oraz Armani My Way. Pięknie pachną, każdy pyta czy tak pachnę;) Śliczne zapachy

Polecam!

Stosuje perfumy flow już od paru lat. Jestem bardzo zadowolony z trwałości perfum. Zapachy takie same jak oryginał. Polecam.
23 kwi 2024
Zamówiłem kilka próbek, aby wypróbować różne zapachy. Świetny sposób, aby znaleźć swój ulubiony bez wydawania dużo pieniędzy
"Każdy zapach od Flow jest jak otwarcie nowego rozdziału w książce pełnej niespodzianek. Nigdy nie wiadomo, co Cię zachwyci.
Zamówienie przybyło ekspresowo, a zapach przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. Flow Perfumes to mistrzowie w swoim fachu
Jakość, którą oferuje Flow Perfumes przy tak rozsądnych cenach, jest zdumiewająca. kilka perfum to są moje ulubione wybór.
Flow Perfumes zmieniło moje postrzeganie perfum. Ich produkty są trwałe, wyjątkowe i doskonale dopasowane do moich potrzeb
23 kwi 2024
Flow Perfumes to moje odkrycie roku. Nie tylko znakomite zapachy, ale i fantastyczna obsługa sprawiają, że chcę tu wracać
Wszystkie moje poszukiwania idealnych perfum zakończyły się, gdy odkryłem nr 175 Flow Perfumes zna się na rzeczy. Brawo !
23 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona z szybkości dostawy. Perfumy przyjechały na czas, pomimo że to był prezent na ostatnią chwilę.
Każda butelka od Flow Perfumes to obietnica wyjątkowego doświadczenia. 09 spełnia je w 100% - wyjątkowy i pełen głębi.
26 kwi 2024
Doskonała jakość w połączeniu z atrakcyjnymi cenami sprawia, że Flow Perfumes jest moim ulubionym sklepem z perfumami.
Fantastyczna obsługa klienta! Mieli problem z moim zamówieniem, ale szybko znaleźli rozwiązanie. Zdecydowanie polecam!