flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (3470) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3476)

Ważny od: 2 cze 2023
flowperfumes.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

Jako wieloletni miłośniczka perfum, jestem zdumiona różnorodnością i jakością zapachów oferowanych przez Flow Perfumes
Nie spodziewałem się, że zakup online będzie tak przyjemny i łatwy. Flow Perfumes ma świetną stronę i obsługę klienta.
23 kwi 2024
Flow Perfumes ma niesamowitą ofertę zapachów, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Unikalność w przystępnej cenie.
Flow Perfumes to marka, która zasługuje na uwagę każdego miłośnika perfum. Ich produkty są wyjątkowe i niepowtarzalne
Jest to jeden z najlepszych zapachów, jakie kiedykolwiek miałem. Świetnie się nosi zarówno latem, jak i zimą to 175
24 kwi 2024
Wyjątkowe doświadczenie zakupowe – strona jest nie tylko piękna, ale i funkcjonalna, co bardzo ułatwia wybór perfum
23 kwi 2024
Niebywała kolekcja egzotycznych zapachów w Flow Perfumes sprawia, że jest to mój ulubiony sklep na specjalne okazje
Kiedy potrzebuję poczuć się wyjątkowo, sięgam po 01 Coco Mademoiselle od Flow. To zapach, który dodaje mi skrzydeł.
23 kwi 2024
W Flow Perfumes cenię sobie przede wszystkim transparentność – pełne informacje o składzie i pochodzeniu zapachów.
Nie mogłam znaleźć lepszego zapachu na lato niż Nr 17 od Flow. Jest lekki, świeży i daje mi energię na cały dzień.
Zawsze myślałem, że trwałe perfumy muszą być mocne. Flow Perfumes udowodniło mi, że mogą być delikatne i subtelne.
Flow Perfumes sprawia, że czuję się wyjątkowo każdego dnia. Zapach NR 91 Hipnose towarzyszy mi od rana do wieczora
Niewiarygodnie jest znaleźć taką perełkę jak Flow Perfumes. Ich kolekcja jest jak winna karta najlepszych zapachów
30 kwi 2024
Zakupy w Flow Perfumes to zawsze miłe doświadczenie, dzięki przyjaznej atmosferze i profesjonalizmowi pracowników
Odkryłam tutaj perfumy, które stały się moim znakiem rozpoznawczym. Polecam każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego
Zestaw testerów to najlepszy sposób na eksplorację świata zapachów Flow Perfumes. Każdy znajdzie coś dla siebie.
"Niesamowite, jak długo perfumy #01 Coco Mademoiselle utrzymują się na mojej skórze. To najlepszy zakup od dawna
24 kwi 2024
Perfumy z Flow Perfumes mają niesamowicie intensywne aromaty, które utrzymują się na ubraniach przez cały dzień
24 kwi 2024
Cieszę się, że Flow Perfumes oferuje również próbki, co pozwala na przetestowanie zapachów przed pełnym zakupem
Szukając prezentu dla mojej lepszej połowy, trafiłem na Flow Perfumes. To była miłość od pierwszego powąchania!