marketbio.pl- Logo - Opinie

marketbio.pl

Opinie (455) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4309)

Ważny od: 23 kwi 2014
marketbio.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 maj 2023
Duzy wybór, ciekawa oferta produktów - pod jednym adresem można zamówić wiele poszukiwanych artykułów - za to pochwale Firmę. Szwankuje termin realizacji i z tym związana słaba komunikacja z klientem. Uprzedzenie, że termin wysyłki w moim przypadku (nie znam powodow) rozciągnie s na prawie tydzień, oszczędziłoby nerwów i przykrych słów. Pozostaje mi mieć nadzieję, że mój przypadek był wyjątkiem :))

24 sty 2024
Moja ocena wynika z niefrasobliwosci i nierzetelności jakimi wykazała się firma Marketbio. Musiało bowiem upłynąć 5 dni żeby zdjąć z półki 5 produktów i wysłać kurierem do mnie (klienta). W sumie czas oczekiwania na przesyłkę 8 długich dni. Przypomnę tylko że przesyłka nie miała lecieć do Australii tylko pomiędzy Maślicami a osiedlem Kosmonautów. 14minut w/g Google Map. W związku z tym więcej nie zamierzam korzystać z waszych usług.

Opinie nt. sklepu marketbio.pl

4 lut 2024

Błędy w opisie produktów

Niestety ochechy włoskie bio miały być z Mołdawi a okazały się być z Ukrainy. Do tego zamówienie mimo płacenia należy potwierdzić poprzez maila jaki się od nich dostaje - jak się nie wie że trzeba coś potwierdzić to trzeba czekać i czekać i się człowiek kapnie po 3 dniach kiedy się zacznie zastanawiać dlaczego zamówienie nie jest wysłane.
13 lut 2024
Duża dostępność produktów w dobrych cenach, ale czas realizacji jest bardzo długi, już od jakiegoś czasu. Mam na myśli czas, w którym kompletowane jest zamówienie, zanim trafi do wysyłki.
15 lut 2024
Zamówiony produkt nie spełnił moich oczekiwań. Bardzo mi zależało na pulpie z jagód o niskiej zawartości cukru !
22 sty 2024

Szeroka oferta, rabaty, program lojalnościowy

Lubię Market Bio, bo czego bym nie szukała mają. Prawie każdy produkt w wielu wariantach wagowych, markowych i cenowych - można coś wybrać w zależności od potrzeb. Zawsze jest też coś w ofercie promocyjnej. A im więcej kupujesz tym większy rabat masz na stałe. Polecam :)
10 sty 2024

Zdrowo i pysznie

Produkty i ich zapakowanie do przesyłki super(np.6 słoików ogórków niepasteryzowanych), komunikacja klient-firma b.dobra! Ceny również przystępne.Jestem nowym klientem,ale zostaję już stałym. Szczerze polecam, kupuję głównie bio,to naprawdę inny smak i jakość.
27 sty 2024
Zamówienie zgodne z opisem, trochę długi czas oczekiwania na przesyłkę, ale jakość produktów bardzo dobra.
18 sty 2024
W sklepie są produkty wysokiej jakości w dużym asortymencie. Miła obsługa i krótki czas oczekiwania.
28 sty 2024
Bardzo dobry produkt, ale moglibyście przyspieszyć z realizacją zamówienia. Pozdrawiam.
CC
Cezary C.
Poznań
30 gru 2023
Duży wybór i jakościowe produkty. Dobrze zapakowane i szybka realizacja zamówienia.

Pełny profesjonalizm !!!

Pełny profesjonalizm ,wszystko jak trzeba, ew. mocniejsze spakowanie towaru.
RL
Renata L.
Szczecin
8 sty 2024
Świetny sklep, b. dobrej jakości produkty, rabaty też konkretne.Polecam
AG
11 sty 2024

Szybka realizacja zamowienia, szeroka gama produktów w dobrej cenie.
5 sty 2024

Super produkt

Jestem bardzo zadowolona z produktu spełnia moje oczekiwania
12 sty 2024
Smaczne czekoladki Lubię tam zamawiać, szybka realizacja
9 sty 2024
Bardzo szybka dostawa i produkty bardzo dobrej jakości 🙂
20 sty 2024
Swietne produkty dostawa sprawna wszystko ok Lubie🔥🙌🍒
28 sty 2024
Szybka dostawa, dobra informacja o przebiegu zakupu
IT
Irena T.
Polkowice
19 sty 2024
Wszystkiego jest w porządku 👍szybko i sprawnie ❤️6+
19 sty 2024
Jak zwykle szybko, sprawnie i wysokiej jakości
18 sty 2024
Towar dobrej jakości, dobrze zapakowany.