emako.plOpinie

: 1 815Bardzo dobryCertyfikowany sklep

emako.pl - Opis

Emako.pl - sklep internetowy w którym kupisz praktyczne i oryginalne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz inne wyjątkowe artykuły do domu.
EMAKO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prologis Park Wrocław V ul. Ryszarda Chomicza 13F
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
KRS: 0000696921 NIP: 8992701105, REGON: 021332131
Jan Golonka

Opinie nt. sklepu emako.pl

4.63/5.00

Już 3-ci raz zamówiłam ! Robiłam zabudowe kuchni....nie mogłam się pomieścić w szafkach, a dzięki półkom (wiszacym i stojącym ) uzyskałam prawie 2 x więcej miejsca! Poczatkowo zamówiłam po 2 ale okazały sie tak rewelacyjne, że dokupiłam jeszcze kilka... i teraz wszystko się pomieściło, do wszystkiego jest swobodny dostęp. Jestem b. zadowolona ! Do tego świetna jakość....i nie do zniszczenia! Polecam!
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

1. w dniu 19.05.2020r. e-mail dotyczący rozpoczęcia realizacji zamówienia nr 1162826, do dnia 25.05.2020r. przesyłka nie dotarła 2. chaos informacyjny: - przy zamawianiu produktu informacja, że produkt jest dostępny więc zamówiłam - w dniu 21.05.2020 r. e-mail ze sklepu, że brak zamawianego przeze mnie produktu 3. do dnia 25.05.2020r. brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące: - czy otrzymam drugi produkt, który zamówiłam - kiedy otrzymam zwrot pieniędzy
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu emako.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Dużo dłuższy czas realizacji niż deklarowany przy składaniu zamówienia bez kontaktu ze strony firmy.
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowny Panie Tomaszu, dziękujemy za opinię. W Pańskim zamówieniu znajdowały się produkty z przedsprzedaży, a takim wypadku czas oczekiwania jest zawsze nieco dłuższy. Informację na temat spodziewanego terminu doręczenia jest zawsze podana koło przycisku "KUP TERAZ" oraz w podsumowaniu koszyka. Bardzo nam przykro z powodu wydłużonego czasu oczekiwania. Mamy nadzieję, że jakość produktu nieco zrekompensuje niedogodności z tym związane. Pozdrawiamy, Emako.pl
Po co firma wystawia jakiś towar na sprzedaż kiedy wogole nie ma go w sprzedaży ani na magazynie!
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Doroto, w Pani zamówieniu znajduje się produkty z przedsprzedaży.Oznacza to, że oczekujemy na dostawę od producenta (taka informacja pojawia się na naszej stronie w 2 miejscach - w opisie produktu koło przycisku kup teraz oraz w podsumowaniu zamówienia. Bardzo przepraszamy za długi czas realizacji. Pozdrawiamy, Emako.pl
w zamowionym zegarze szyby z obu stron nie sa umocowane a wiec sa luzne i nieszczelne
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowny Panie Januszu, dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro z powodu uszkodzenia produktu. Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia reklamacyjnego drogą mailową. Postaramy się Panu zrekompensować zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy, Emako.pl
Należy wpierw dostarczyć towar a potem pytać o opinię . Nie otrzymałam zamówienia !!!
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Agnieszko, dziękujemy za opinię. Pani zamówienie zostało złożone w ramach przedsprzedaży i zgodnie z informacją na stronie internetowej oczekiwało na dostawę od producenta, Obecnie jest w trakcie realizacji. Bardzo przepraszamy za odległy termin. Pozdrawiamy, Emako.pl
3 czerwca złożyłam zamówienia.Jest 10 czerwca i jeszcze nie mam przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Doroto, dziękujemy za opinię. Pani zamówienie zostało złożone w ramach przedsprzedaży, informacje na ten temat są podane na naszej stronie koło przycisku "kup teraz". W praktyce oznacza to, że oczekiwaliśmy na dostawę od producenta, dlatego czas oczekiwania był nieco dłuższy. Bardzo przepraszamy za związane z tym niedogodności. Pani zamówienie jest już w realizacji i niebawem będzie mogła Pani cieszyć się nowym zegarem :). W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy, zespół Emako.pl
Jeszcze nie otrzymałam zakupionego towaru, więc za co mama ocenić
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Anno, dziękujemy za komentarz. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w wysyłce zamówienia oraz związane z tym niedogodności. Przesyłka dziś powinna zostać doręczona. W ramach drobnej rekompensaty za wydłużony czas realizacji mailowo prześlemy Pani kod rabatowy na kolejne zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy, Emako.pl
Radzę sprawdzić ceny u innych dostawców, różnica jest znaczna
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowny Panie Januszu, dziękujemy za dodanie opinii. Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Na kwestię ceny wpływa wiele czynników takich jak jakość produktów oraz ich cena u producenta. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję, że produkty są doskonałej jakości i pochodzą od sprawdzonych dostawców. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek, które posiadamy w naszej ofercie, dlatego zakupy w naszym sklepie wiążą się z gwarancją oryginalności produktów. Pozdrawiamy, zespół Emako.pl
OCENIAM TYLKO DOSTAWE BO TOWARU NIE OTRZYMALEM JESZCZE
komentarz będzie po zwrocie pieniędzy za ten bubel
nie otrzymałam do tej pory zamówionego towaru
Odpowiedź ze sklepu emako.pl
Szanowna Pani Danuto, bardzo nam przykro z powodu negatywnego komentarza. Zgodnie z informacjami w systemie nie otrzymaliśmy wpłaty za zamówienie, dlatego nie trafiło ono do realizacji. Pozdrawiamy, zespół Emako.pl
Jeszcze nie dostałam zamówionego produktu
Mogłaby być niższa cena
Dostawa ok