EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1332) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5249)

Ważny od: 8 mar 2013
EDAXO.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

Jeszcze nigdy nie miałam takiej złej dostawy!
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie realizacji zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową w celu dokładniejszego zbadania sprawy. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowni Państwo, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż Państwa sprawa została pozytywnie rozwiązana. Dziękujemy za wszelkie uwagi dotyczące zamówienia i produktów. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
3 sty 2024

Moje zamówienie dotarło uszkodzone.

Moje zamówienie dotarło uszkodzone, jednakże sklep zaproponował dogodne rozwiązanie dla mnie jako klienta. Obsługa miła i pomocna, a przede wszystkim szybko się kontaktują po zgłoszeniu problemu. Klienci powinni być świadomi, że za stłuczenie towaru może być odpowiedzialna firma kurierska i sklepy niestety na tym cierpią. Polecam sklep internetowy Emako mimo niedogodności przy moim zamówieniu.
26 sty 2024
Szanowna Pani, cieszymy się, że pomimo początkowych trudności związanych z uszkodzeniem zamówienia, proponowane przez nas rozwiązanie okazało się dla Pani satysfakcjonujące. Jesteśmy wdzięczni za Pani zrozumienie odnośnie niezależnych od nas sytuacji, które mogą wynikać z działania transportowych. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie powitać Panią w naszym sklepie internetowym. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy pamiętać, że pozostajemy do Pani dyspozycji. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
20 sty 2024
Co szczególnie mi się podobało? W sumie jest sporo takich produktów... tym razem wybrałam 3 produkty. Młynek do kawy ręczny w premium, wyciskarkę do owoców 4 in 1 i moździerz z tłuczkiem z bambusa... co można zrobić lepiej? Przesyłka pocztowa. Dodać do niej płatność przy odbiorze... myślę że powinny być wszystkie możliwości dostawy i opłaty... ale jest dobrze. :)
5 sty 2024
Doskonała obsługa, przyjazna infolinia, bogata oferta, korzystne warunki zwrotu i wymiany. Niestety, paczka była źle zapakowana i jeden przedmiot dotarł uszkodzony
5 sty 2024
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację i wszelkie niegodności z niej wynikające. Uprzejmie informujemy, iż Pani sprawa jest obecnie rozpatrywana przez nasz Dział Obsługi Klienta. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
8 sty 2024
Polecam sklep i produkty. Kontakt oraz realizacja zamówienia ze strony sklepu na odpowiednim poziomie, szybko, sprawnie i bezproblemowo.
Spelnia moje oczekiwania w 100%.Lusterko super wykonczone.Stabilne.Lampy led jak dlamnie b.dobrze doswietlaja twarz podczas make-upu.
Ciekawy asortyment. Zakupiony przeze mnie przedmioty dobrej jakości i estetycznie wykonane. Kilka zamówień i bez żadnych rozczarowań.
5 sty 2024
Witam, zmówienie dotarło w terminie. Produkty porządnie zapakowane i tak powinno być. Ogólnie jestem zadowolona. Pozdrawiam.
Szybka i sprawna wysyłka , dzisiaj zamawiasz jutro otrzymujesz, wszystko w jak najlepszym porządku, perfekcyjnie
EJ
Ewa J.
14 sty 2024
Ciekawa i obszerna oferta produktów, sprawna przesyłka zamówionych przedmiotów oraz korzystne upusty cenowe.
8 sty 2024
Z zakupów jestem zawsze zadowolona. Wszystko zgodne z opisem.Szubka dostawa i bardzo miła obsługa. Dziękuję!
10 sty 2024
Jestem bardzo zadowolona z realizacji mojego zamówienia. Szybko i bez problemów. Pozdrawiam
27 sty 2024
Kolejny zakup w tym sklepie udany. Szybko, sprawnie . Jakość zakupionych rzeczy dobra
Serdecznie polecam tego sprzedawcę. Wysoka jakość obsługi Klienta! Poziom europejski!
13 sty 2024
Bardzo szybką dostawą. Ozdoby pieknie się prezentują na ścianie pokoju w stylu boho.
Kwiat śliczny, ale uważam, że kolor czerwony mógłby być odrobinę ciemniejszy .
8 sty 2024
pudełka na sztućce zgodne z opisem i zdjęciem. Szybka realizacja zamówienia.
JJ
Justyna J.
Leżajsk
24 sty 2024
Ekspresowa realizacja zamówienia. Produkty zgodne z opisem. Szczerze polecam
MC
Towar zgodny z zamówieniem. Szybko i sprawnie dotarł do mnie. Polecam firmę